خشم بیش از چین درمان از هنگ کنگ Galvanizes غرب

Category: ایستگاه Comments: No comments

چین حرکت می کند در برابر دلار هنگ کنگ آزادی که موجب تظاهرات توده نیز موجب کشورهای غربی برای پاسخ.

عکس: Ng هان Guan/آسوشیتد پرس

شکایت در مورد چین باید انباشت اشیاء بدست آمده در پایتخت های غربی در سال های اخیر, اما آن را در زمان پکن جدید محدودیت هایی در هنگ کنگ استقلال برای آبکاری آنها را در اطراف چیزی نزدیک شدن به یک علت شایع.

چین اعمال این ماه از امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ با وجود وعده خود را برای حفظ این شهر آزادی درو انتقاد از آمریکا و هر عضو دیگر از گروه هفت پیشرو صنعتی ملل—به طور مستقیم یا به عنوان بخشی از یک بلوک. کشورهای در زمان بتن عمل گفت: آنها را مسدود حمل و نقل از برخی تکنولوژی بالا تجهیزات به شهرستان و یا خوش هنگ کنگ از ساکنان که می خواستم به ترک.

ناگهان تازه جنبش آشکار در مسائل دیگر شده اند که تمرکز شکایت. در روز سه شنبه, انگلستان معکوس تصمیم به اجازه می دهد, چینی, تجهیزات مخابراتی, ساز, Huawei Technologies Co. به عرضه تکنولوژی برای آن 5G موبایل-سیستم تلفن. ایالات متحده به مدت طولانی فشرده و متحد خود را به در نظر گرفتن Huawei یک خطر امنیتی حداقل پس از کنگره در سال 2012 برای اولین بار آن را مرتبط به ممکن چینی جاسوسی. روز چهارشنبه وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اعلام کرد ویزای جدید محدودیت در برابر برخی از کارکنان از هواوی و دیگر فن آوری های چینی شرکت.

تحلیلگران بر این باورند انگلستان حرکت ممکن است هدایت می شود در بخشی از سرخوردگی در لندن بیش از قانون در هنگ کنگ که در یک سکته مغزی تضعیف 50 سال حکومت خود در پکن به حال متعهد به بریتانیا به احترام در آن مستعمره سابق.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت امضا تحریم لایحه با هدف قرار دادن مقامات چینی و گفت: او را پایان درمان خاص برای هنگ کنگ است. وال استریت ژورنال اندرو Dowell به نظر می رسد در چگونه تنش بیش از یک امنیت ملی قانون به تازگی اعمال شده توسط پکن در حال تغییر مالی توپی. عکس: Katopodis/مهر نیوز

برای سال های سیاستمداران غربی بحرانی شده است, از آنچه دیده اند به عنوان پکن عضله خم در دریای چین جنوبی درنده شیوه های تجارت کمک کرد که شرکت هایی مانند هواوی و موارد نقض حقوق بشر از جمله بازداشت حدود یک میلیون قومی Uighurs در سین کیانگ در چین تا غرب دور. اما در حالی که ایالات متحده به طور معمول نگرانی در مورد چین به عنوان یک رقیب استراتژیک اروپا متمرکز کرده است در این رابطه تجاری.

خشم بیش از هنگ کنگ است که از یک جهت متفاوت است.

“هنگ کنگ برای غربی ها است و نه مبهم و عجیب و غریب مانند سین کیانگ. این یک انتزاع مانند دریای چین جنوبی” گفت: دانیل راسل سابق دیپلمات های ایالات متحده. “این یک محل آشنا.”

او گفت: “داوود و جالوت-مانند داستان هنگ کنگ از ساکنان معترض علنا به دفاع از دموکراسی زده اعصاب همه جا.

کشورهای غربی به تصویب رسید قابل ملاحظه ای استراتژی های مشابه را به عقب براند در هنگ کنگ شروع حتی قبل از قانون به اثر رفت فقط قبل از 1 جولای سالگرد این شهر بازگشت و به کنترل در سال 1997. کانادا و استرالیا نقل مکان کرد به حالت تعلیق معاهدات استرداد با هنگ کنگ در حالی که اتحادیه اروپا در هفته آینده انتظار می رود که به دنبال دیگر کشورهای غربی در مسدود کردن صادرات تجهیزات به هنگ کنگ است که می تواند مستقر شود برای استفاده نظامی اساسا درمان شهرستان به عنوان آنها در سرزمین اصلی چین است.

انگلستان ارائه شده است حدود 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان این فرصت را به زندگی و کار در انگلستان; ارائه می دهد مانند تکرار در جای دیگر. لندن نیز در حال آماده شدن تحریم ها شبیه به کسانی که اعلام کرد در آمریکا برای برگزاری مقامات چینی شخصا مسئول اعمال امنیت ملی قانون است.

“هنگ کنگ است فقط یک پل خیلی دور است. آن را تضعیف ارزش های اساسی همه ما را عزیز می گوید:” Julie Smith, مدیر آسیا برنامه در آلمانی مارشال صندوق ایالات متحده آمریکا و مشاور سابق در ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است.

او به نام هنگ کنگ “از یک گالوانیزه عامل” در میان تجمع چین نگرانی ها در غرب که با هم التماس برای هماهنگی بیشتر در تلاش است. “این تفکر است که ما می توانیم با هم,” او گفت:.

پکن می گوید: دست زدن به هنگ کنگ یک داخلی ماده; وزارت خارجه چین گفته است که امنیت ملی و قانون در این شهر بهترین منافع. رسانه های چینی نیز دفاع و پشتیبانی پشتیبانی از هنگ کنگ قانون در جهان در حال توسعه از جمله با اکثریت سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر که رای دادند را یک انگلیس-بیانیه حمایت از انتقاد.

Huawei و دولت چین می گویند این شرکت به عنوان یک شرکت تجاری است که عمل به طور مستقل از پکن است.

کمی نشان می دهد که دولت های غربی را مشغول به کار در پشت صحنه به هماهنگ کردن پاسخ خود را در هنگ کنگ. اما نشانه هایی وجود دارد که برگ برنده دولت در حال گرم شدن است به هماهنگ دیپلماسی در مورد چین است. این هفته آمریکا و مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین تور اروپا همراه با معاون خود چین متخصص Matthew Pottinger.

“سفیر اوبراین به نظر می رسد به جلو به انجام در عمق جلسات در پاریس این هفته با همتایان خود از فرانسه و انگلستان و آلمان و ایتالیا به آدرس طیف وسیعی از چالش های امنیت ملی از جمله چین 5G, روسیه, افغانستان, خاورمیانه/شمال آفریقا و COVID پاسخ و بازیابی گفت:” شورای امنیت ملی سخنگوی جان Ullyot.

دولت خود را آغاز کرد رویارویی با چین به طور یک جانبه و بیش از موضوع تجارت است. دیگر اختلافات در زمان صندلی عقب. دموکرات ها و منتقدان در خارج از کشور شکایت کرده است که واشنگتن باید داوطلب خدمت سربازی دیگر اقتصادهای عمده را بیشتر اقتصادی بلند به اختلاف و جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه علیه شرکت های آمریکایی و کشاورزان است. که رویکرد های گرفته شده توسط دولت اوباما در مذاکره Trans-Pacific Partnership معامله تجاری که از آن رئیس جمهور تهمت انصراف پس از به دست گرفتن.

هنوز اختلافات تجاری گسترش شامل مسائل امنیتی مانند cyberhacking همراه با هواوی و ZTE Corp یکی دیگر از ارتباطات از راه دور شرکت هدف آمریکا برای نقض تحریم. کانادا در سال 2018 بازداشت Huawei دارایی رئیس Meng Wanzhou و ممکن است استرداد او به ایالات متحده به صورت اتهامات مربوط به اتهام نقض تحریم. مانند Huawei خانم Meng را انکار می کند و تخلف است.

دولت همچنین به دنبال همکاری از متحدان در رد هواوی سخت افزار در شبکه های 5G در آنچه در ابتدا به نظر می رسد به یک نبرد دشوار.

در حال حاضر, هر چند آن را به رسمیت می شناسد منافع مشترک در مسائل فراتر از هنگ کنگ مانند پکن درمان اویغوری اقلیت مسلمان در استان سین کیانگ و ادعای خود در دریای چین جنوبی است.

“ما در حال تقویت روابط با دوستان ما; ما آماده هستیم برای کمک به تقویت قابلیت های نظامی نگران ملل” David R. Stilwell, معاون وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوس آرام گفت: روز سه شنبه در یک رویداد از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “ما به حمایت همه جانبه تلاش های دیپلماتیک برای مقاومت در برابر PRC encroachments.”

آقای Pompeo است که انتقادی از اقدامات از جمله درگیری های اخیر با نیروهای نظامی در امتداد کشورهای مرزی هیمالیا گفت: در ماه گذشته که او را با اتحادیه اروپا در گفت و گو با تمرکز به طور کامل در چین است. مقامات ایالات متحده به رهبری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را سرزنش پکن برای دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

قرار دادن فشار بر پکن به خصوص در انتخابات سال است که یک هدف برای هر دو طرف. مجلس نمایندگان و سنا به اتفاق آرا به تصویب قانون جدید که اجازه می دهد تحریم ها بر مردم و یا نهادهای درگیر در پکن جدید, هنگ کنگ, قانون تامین و همچنین به عنوان مجازات بانک ها است که تسهیل معاملات مالی خود را. آقای ترامپ گفت: او را امضا کرده بود این قانون جدید منتشر شد فرمان اجرایی که حذف امتیازات هنگ کنگ می برد در مقایسه با سرزمین اصلی چین است.

چین وزارت امور خارجه تهدید تحریم های تلافی جویانه اگر آمریکا نمی تجدید نظر کند.

“اگر از طرف ایالات متحده اصرار بر داشتن راه خود را طرف چینی پاسخ خواهد داد بصورتی پایدار و محکم” سخنگوی وزارت Hua Chunying گفت: در یک به طور منظم نشست خبری در پکن در روز چهارشنبه.

برخی میانه رو در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواستار خویشتن داری در بخشی به دلیل اقدامات گسترده در پکن می تواند کشتن “فاز یک” توافقنامه تجارت آقای ترامپ امضا شده در ماه ژانویه است. معامله نیاز به شرکت های چینی برای خرید دهها میلیارد دلار اضافی صادرات ایالات متحده در این سال بالقوه آسانسور برای شرکت ها و کشاورزان مبتلا به کروناویروس باعث رکود اقتصادی است.

فراتر از آن چگونه هنگ کنگ می ایستد برای ارزش های مشترک در میان کشورهای غربی آن را نیز نشان دهنده یک موضوع که در آن سازمان ملل اعتقاد آنها نفوذ بیش از چین به دلیل این شهر وضعیت به عنوان یک مرکز مالی بین المللی گفت: Michael Fuchs یک دولت اوباما معاون دستیار وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوس آرام امور در حال حاضر در مرکز آمریکا صندوق.

“دیپلماسی با چین بسیار دشوار است به دلیل آن است که بسیار دشوار است برای نفوذ در زمانی که به تنهایی کار,” او گفت:.

نوشتن به James T. Areddy در [email protected] و ویلیام در ملدن [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>