‘آزادی خود دور گرفته شده اند حقوق خود را دور گرفته شده اند,’ رئيس جمهور تهمت و گفت: از مردم هنگ کنگ روز سه شنبه در واشنگتن است.

عکس: جاناتان ارنست/ایسنا

واشنگتن—رئیس جمهور تهمت و گفت: او امضا و به قانون دو حزبی تحریم لایحه به مجازات مقامات چینی بیش از پکن سرکوب در هنگ کنگ در یک ساعته کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید تحت سلطه انتقاد از جو بایدن خود presumptive 2020 انتخابات رقیب.

این قانون نیاز به تحریم مقامات چینی که سرکوب حقوق هنگ کنگ از ساکنان به آزادی بیان و تجمعات مسالمت آمیز و همچنین بانک هایی که انجام کسب و کار با کسانی که در مقامات.

آقای ترامپ صحبت کرد برای 64 دقیقه از باغ گل رز در زیر آفتاب سوزان. این رویداد ظاهرا برگزار شد به تمرکز بر مجازات چین برای اقدامات خود را در هنگ کنگ است اما رئیس جمهور استفاده بیشتر از سخنان خود به ارائه سیاسی حمله به معاون رئیس جمهور سابق در همه چیز از آب و هوا-تغییر سیاست به مراقبت های بهداشتی سیاست.

وی با اشاره به آقای بایدن نام بیش از 25 بار در سخنان و کلمات “هنگ کنگ” هفت بار.

آقای تهمت سخنان آشکار مانند یک تظاهرات سیاسی از کاخ سفید با گذشته رئیس جمهور دیرینه سیاست اجتناب از مبارزه آشکار در اظهارات رسمی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده ای به دنبال تغییر تمرکز به آقای بایدن در میان نظرسنجی ها نشان او انتهایی معاون سابق رئیس جمهور و انتقاد از پاسخ او به این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 136,000 مردم در ایالات متحده آمریکا

“اگر ما تا به حال گوش به جو بایدن صدها هزار نفر از زندگی اضافی را از دست داده اند” آقای ترامپ گفت: بدون ارائه شواهد برای حمایت از ادعای خود.

“آنچه که ما شنیده ام در باغ گل رز امروز نبود رئیس جمهور در تمام گفت:” بایدن کمپین مدیر ارتباطات کیت Bedingfield, در بیانیه ای. “این یک سیاستمدار که خود را می بیند re-انتخابات لغزش به دور از او و کسی است که خشمگین که خود را botched پاسخ به کروناویروس همه گیر را رد کرده است او در مبارزات انتخاباتی حوادث او را محروم دارد.”

آقای ترامپ پیش بینی اعتماد به نفس در شانس خود را از برنده شدن در انتخابات. “من فکر می کنم ما باید یک شانس بزرگ” او گفت:

رئیس جمهور همچنین گفت که او تا به حال یک فرمان اجرایی را امضا که او گفت: پایان درمان ترجیحی برای هنگ کنگ به وضعیت خود را به عنوان یک مرکز مالی بین المللی و قرار دادن آن در شرایط برابر با سرزمین اصلی چین است. از سیاست های ترجیحی تحت پوشش همه چیز را از تجارت به سفر و استرداد.

آقای ترامپ برای اولین بار اعلام کرد که دولت آغاز خواهد شد نورد بازگشت به تنظیمات خاص برای هنگ کنگ در ماه مه زمانی که او برشمرد دیگر اقدامات برای تنبیه چین از جمله تعلیق ورود به آمریکا توسط اتباع چینی تلقی خطرات امنیتی به آمریکا تحقیقات علمی است.

“ما همه به تماشای آنچه اتفاق افتاد نه یک وضعیت خوب. آزادی خود دور گرفته شده اند حقوق خود را دور گرفته شده اند” آقای ترامپ گفت: از هنگ کنگ.

در سخنان روز شنبه آقای ترامپ دوباره سرزنش چین برای گسترش coronavirus در سراسر جهان است.

“اشتباه نکنید: ما نگه چین به طور کامل مسئول برای پنهان کردن ویروس و رها کردن آن در جهان” آقای ترامپ گفت.

به سفارت چین در واشنگتن دی سی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تحت فشار از چین, هنگ کنگ شده است chipping دور در قلمرو آزادی بیان که یکی از ارکان اصلی این شهر هویت. وال استریت ژورنال بازديد از سرمقاله روزنامه,” محبوب طنز, اخبار, نشان می دهد برای پیدا کردن چگونه یک پیشنهاد امنیت ملی قانون می تواند تغییر جهانی hub. عکس/تصویری: Clément Bürge/وال استریت ژورنال

قانون حکم تحریم ها بر مردم و یا اشخاص که دولت شناسایی به عنوان کمک مادی به فرسایش هنگ کنگ استقلال. نمونه شامل یک واحد پلیس سرکوب معترضان یا چینی حزب کمونیست مقامات که اجرای امنیت ملی و قانون است. بانک یافت آگاهانه انجام کسب و کار با لیست سیاه مقامات و سازمان ها نیز می تواند تحریم.

“امنیت ملی قانون اعمال شده توسط دولت کمونیست چین یک هدف: برای سرکوب استقلال و حقوق اساسی مردم هنگ کنگ گفت:” سناتور. پت Toomey (R. Pa.), که این لایحه حمایت با سن. کریس ون Hollen (D., Md.).

“این آشکار قانون از استبداد نیاز به تعیین پاسخ آمریکا که دلار هنگ کنگ استقلال عمل را فراهم می کند” آقای Toomey گفت. “این جدید اجباری و مجازات و تحریم بر کسانی که تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال نشان می دهد که کمونیست ها در پکن و جهان, که امریکا می ایستد با هنگ کنگ است.”

آقای ون Hollen گفت: در حال حاضر که آقای ترامپ امضا کرده است این لایحه به صورت قانون او باید اعمال تحریم آن را خواستار. “این تنها راه برای اطمینان حاصل شود که کسانی که در سرکوب هنگ کنگ را احساس کامل عواقب اقدامات خود را,” او گفت:.

یک در ارائه این لایحه به کنگره توانایی به نادیده گرفتن یک رئیس جمهور تصمیم به تعلیق یا خاتمه تحریم ها از طریق یک قطعنامه مخالفت که باید به تصویب هر دو مجلس نمایندگان و سنا با حق وتو-اثبات دو سوم اکثریت.

اما آقای ترامپ نشانه های خود را در مخالفت با آن backstop در امضای بیانیه ای گفت که دولت او خواهد درمان هر گونه محدودیت در توانایی های خود را به رفتار این کشور در امور خارجی “به عنوان مشاوره و nonbinding.” در انجام این کار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال مقاومت در برابر آنچه که کاخ سفید می بیند به عنوان کنگره تجاوز در رئيس جمهور در سیاست خارجی قدرت. قانونگذاران در سال های اخیر به دنبال افزایش نقش خود را در امور خارجه و تجارت پس از دیدن یک افزایش استفاده از ریاست جمهوری قدرت.

نوشتن برای اندرو Restuccia در Andrew.Restuccia@wsj.com و لیندسی عاقلانه در lindsay.wise@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله