یک پایگاه نظامی آمریکا در اوکیناوا, ژاپن. ترکیب موارد مربوط به نظامی آمریکا در این جزیره هستند در 136.

عکس: toru یاماناکا/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

توکیو—ژاپن وزیر دفاع متهم ارتش ایالات متحده انگار coronavirus کنترل پس از عفونت در سپاه تفنگداران دریایی پایه بیش از دو برابر و سه آمریکایی گفته نادیده گرفته ژاپنی قرنطینه قوانین و در زمان یک پرواز تجاری در حالی که آلوده.

اردوگاه هانسن دریایی سپاه, پایگاه در جزیره جنوبی اوکیناوا گزارش 36 جدید Covid-19 موارد به مقامات محلی در روز چهارشنبه افزایش آن در مجموع به 58. ترکیب موارد مربوط به ارتش آمریکا در اوکیناوا هستند در 136 از جمله 71 در یکی دیگر از سپاه تفنگداران دریایی پایه با توجه به نظامی ایالات متحده.

نظامی نیز مورد سه آمریکایی که متصل به یک سوم دریایی سپاه, پایگاه در سرزمین اصلی و وارد در ژاپن در روز یکشنبه. وزیر دفاع تارو Kono گفت: او معتقد بود که آمریکایی ها گفت, ژاپنی, قرنطینه مقامات آنها را اجاره ماشین در فرودگاه به درایو به پایه اما در زمان یک پرواز تجاری به جای آن. همه تازه واردان در ژاپن باید یک coronavirus آزمون و موافقت به استفاده از حمل و نقل عمومی در طول یک هفته دو دوره قرنطینه. محلی گزارش می گویند که این سه تست مثبت است. هویت خود نیست منتشر شد.

“ما باید یک پاسخ است که تضمین می کند پایگاه های آمریکا نمی تواند علت کلی گسترش عفونت” آقای Kono گفت: در جلسه روز چهارشنبه با اوکیناوا رژیم صهیونیستی است. دنی Tamaki که از سوی دولت مرکزی برای تشدید نظارت از پایگاه های آمریکا.

یک روز قبل از آن آقای Kono توصیف ممکن است تخلف از دستورالعمل های قرنطینه توسط سه آمریکایی ها به عنوان “بسیار قبر حادثه” و گفت: ارتش ایالات متحده را از دست داده و این ویروس نشان داده بود “یک سری از مشکلات.”

اوکیناوا رژیم صهیونیستی است. دنی Tamaki, مرکز, و, ژاپنی, وزیر دفاع تارو Kono, راست, برگزار می شود درخواست کتبی از اوکیناوا در یکشنبه اصرار دولت ژاپن برای تشدید نظارت از پایگاه های آمریکا.

عکس: رن Onuma/آسوشیتد پرس

یک سخنگوی ارتش آمریکا گفت: فرمانده نیروهای آمریکایی در ژاپن, Lt. ژنرال Kevin B. اشنایدر ملاقات با مقامات دولتی به بحث در مورد نگرانی های خود را و نظامی تقویت آموزش و پرورش در قوانین برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله کسانی که در مجموعه ای توسط ژاپن است. دریایی سپاه قفل شده در پایگاه اوکیناوا روز یکشنبه در واکنش به شیوع و بسته غیرضروری امکانات.

“ما بیش از مایل به کار با دولت و انتقادات و پیشنهادات خود را به طور جدی. ما در حال انجام آنچه ما می توانیم برای بهبود روش گفت:” مسلح ، Genieve سفید یک سخنگوی نیروهای آمریکایی در ژاپن است. او افزود که اگر این تحقیقات به سه آمریکایی نشان داد آنها نمی پایبند به ژاپنی قرنطینه سیاست عمل خواهد بود علیه آنها گرفته شده.

ژاپن یک متحد نظامی آمریکا اما حضور حدود 50000 آمریکایی پرسنل گاهی اوقات باعث ایجاد اصطکاک است. مشکلاتی از قبیل سر و صدا و آلودگی از پایگاه های رایج در اوکیناوا که میزبان بیش از نیمی از ارتش ایالات متحده. آقای Tamaki, فرماندار, پسر دریایی که او هرگز ملاقات کرد و انتخاب شد بر روی پلت فرم از کاهش حضور نظامی در این جزیره است.

Coronavirus شیوع بیماری در میان آمریکایی ها نگران مردم محلی به دلیل ژاپن نیست تجربه خوشه های بزرگ از عفونت است. اوکیناوا و اطراف آن جزایر را تا به حال 148 موارد در مجموع از همه گیری آغاز شد.

آقای Kono همچنین گفت که او نگران بود که شیوع بیماری تاثیر می گذارد آمادگی نظامی ایالات متحده که همچنین گزارش شده عفونت در میان پرسنل در کشور همسایه کره جنوبی از جمله 11 نفر که وارد ایالات متحده در اوایل ماه جولای. مقامات ایالات متحده گفته اند coronavirus نشده کاهش می یابد نظامی توانایی انجام ماموریت خود را.

نوشتن به Alastair گیل در alastair.gale@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله