نیویورک تایمز در یک مقاله در مورد جابجایی کارکنان اشاره کرد چین جدید امنیت ملی و قانون است.

عکس: قوم و خویش چونگ/آسوشیتد پرس

دلار هنگ کنگ—دهه هنگ کنگ آزادی مطبوعات را ساخته اند آن را به یک hub برای رسانه های غربی سازمان پوشش آسیا است. پکن جدید امنیت ملی و قانون است و باعث بسیاری از اتاق های خبر به تجدید نظر این شهر وضعیت به عنوان یک پناهگاه برای روزنامه نگاران است.

روز سه شنبه ، نیویورک تایمز گفت: جابجایی یک سوم از آن هنگ کنگ کارکنان به سئول ساخت آن برای اولین بار عمده غربی خروجی اخبار به حرکت سهم قابل توجهی از کارکنان خود را در واکنش به تیرگی محیط زیست برای رسانه ها است.

دیگر اخبار جهانی سازمان ها با توجه به مشابه حرکت می کند با برخی از طراحی تا طرح های احتمالی برای نقل مکان به جاهای دیگر در منطقه لازم باشد به گفته افراد آشنا با این موضوع. ویزای کار برای برخی از خبرنگاران خارجی که قبلا به طور معمول صادر تبدیل شده اند snarled در ماه های اخیر بیش از حد ایجاد مشکلات عملیاتی برای برخی از.

این بار در یک مقاله در مورد حرکت با ذکر دقیق قانون جدید ایجاد عدم اطمینان در مورد روزنامه عملیات اشاره کرد و مشکلات اخذ ویزا برای برخی از هنگ کنگ مبتنی بر کارکنان از جمله یک خبرنگار که نرم افزار نیست تمدید کرد.

یک نماینده چین در وزارت امور خارجه در هنگ کنگ نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رئیس جمهور تهمت امضا تحریم لایحه با هدف قرار دادن مقامات چینی و گفت: او را پایان درمان خاص برای هنگ کنگ است. وال استریت ژورنال اندرو Dowell به نظر می رسد در چگونه تنش بیش از یک امنیت ملی قانون به تازگی اعمال شده توسط پکن در حال تغییر مالی توپی. عکس کامپوزیت: جورج فراز

پکن موضع نسبت به مطبوعات غربی سخت کرده است در ماه های اخیر با مقامات سرزنش رسانه های خارجی برای کمک به فن antigovernment تظاهرات را تکان داد که دلار هنگ کنگ در سال گذشته است. ملی-امنیت قانون تصویب شده توسط پکن فقط دو هفته پیش غیر معمول است که در آن نیز به صراحت خواستار کنترل بر رسانه های خارجی.

برای اولین بار از آن نیاز به چین وزارت امور خارجه و امنیت ملی و اجرای اتاق نگهداری شده توسط پکن را به اتخاذ اقدامات برای مدیریت رسانه های خارجی در هنگ کنگ است. شهر خانه مطبوعات سپاه شمارهگذاری برخی 8,000 با توجه به تحقیقات شرکت Telum رسانه های بسیاری از آنها برای کار های تجاری و مالی نشریات.

“چینی ها سیگنالینگ این منطقه آنها را تحمل نکرده و هر گونه جدا کردن سیاست از هنگ کنگ است که می تواند دیده می شود به عنوان تهدید چین منافع” گفت: بانی Glaser یک چین متخصص در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک در واشنگتن قانون “فقط سیگنال برای من بسیار منفی در آینده برای آزادی مطبوعات در هنگ کنگ است.”

این بار گفت: آن را نقل مکان های دیجیتال خود را, اخبار تیم به سئول در سال آینده. جابجایی نیز شامل ویراستاران ارشد مستقر در هنگ کنگ که ویزا باید باسابقه و کسانی که دیگر قادر به کار در این شهر با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

چین امنیت ملی و قانون گذشت دو هفته پیش به صراحت خواستار کنترل بر رسانه های خارجی.

عکس: جروم favre/شاتر

یک بار سخنگوی گفت: کاغذ حدود 80 کارکنان در حال حاضر در این شهرستان باقی خواهد ماند و متعهد به پوشش هنگ کنگ و چین و حفظ حضور زیادی در این شهر است.

“ما برنامه ریزی برای حفظ کسب و کار ما و چاپ hub در هنگ کنگ در حالی که در طول زمان حرکت ما دیجیتال ویرایش hub به سئول به ما انعطاف پذیری در حالی که نگه داشتن تمام منابع ما به راحتی در دسترس و در منطقه” او گفت:.

اخبار دیگر سازمان ها از جمله وال استریت ژورنال و واشنگتن پست شده است وزن امکان جابجایی کارکنان سایر ادارات در صورت لزوم پیروی از قانون جدید با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

یک سخنگوی داو جونز که صاحب این مجله گفت: این شرکت در ارزیابی وضعیت در هنگ کنگ اما همچنان متعهد به گفتن داستان در مورد منطقه.

یک سخنگوی این پست گفته است که ارزیابی تاثیر قانون تامین اما قصد ندارد به مقیاس آن در عملیات زمینی در هنگ کنگ است. پست شده بود که قبلا کاوش در نظر دارد برای گسترش آن دو فرد با حضور در هنگ کنگ به یک پایه بزرگتر برای آسیا عملیات با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

یک سخنگوی در سی ان ان که در عمل زیادی قطب منطقه ای در خارج از هنگ کنگ گفت: آن را به حال هیچ زمان قصد نقل مکان. “اگر ما توانایی به کار وجود دارد و می شود به خطر بیافتد البته ما از نقد و بررسی که” او گفت:.

بار مالی آن نیز هنگ کنگ به عنوان مرکز منطقه ای گفت: روزنامه “وضعیت را از نزدیک اما هیچ برنامه فوری برای حرکت کارکنان ،

مردم هنگ کنگ در اعتراض چین جدید امنیت ملی و قانون در تاریخ 1 ژوئیه.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

سخنران برای رسانه های دیگر در هنگ کنگ عملیات از جمله رویترز و بلومبرگ نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

هفته گذشته در هنگ کنگ دولت منتشر شد یک سری از قوانین به پلیس گسترده قدرت های جدید برای به اجرا درآوردن قانون تامین از جمله قدرت برای انجام جستجوهای بدون حکم و حذف محتوا از سیستم عامل های دیجیتال.

ملی-امنیت قانون خواستار کنترل به طور گسترده در رسانه ها در هنگ کنگ. برای روزنامه نگاران خارجی از خاص نگران است ماده 54 که کمک های مالی پکن جدید هنگ کنگ مبتنی بر اجرای آژانس قدرت به “اقدامات لازم را برای تقویت مدیریت و خدمات به” خارجی اخبار رسانه ها و دیگر سازمان های بین المللی.

نه هنگ کنگ یا پکن دولت اتحاد املای چه جمله اقدامات جدید ممکن است مانند نگاه. مقامات گفته اند که این شهر آزادی ادامه خواهد داشت تضمین شده است.

سخت تر خط خبرنگاران خارجی مستقر در هنگ کنگ می آید در میان وخامت آب و هوا برای خبرنگاران در سرزمین اصلی چین است. در ماه فوریه به سرزمین اصلی مقامات لغو مطبوعات اعتبار از سه مجله خبرنگاران در پکن پس از انتشار یک ستون در روزنامه سرمقاله صفحات که تیتر باعث خشم عمومی.

که به دنبال ماه آینده با اخراج روزنامه نگاران آمریکایی کار برای مجله های بار و پست. اخراج شد tit-for-tat اقدامات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل پرسنل کلاه در چهار چینی دولتی و رسانه ها در آمریکا

اخراج روزنامه نگاران محروم شدند توسط چین وزارت امور خارجه از نقل مکان به کار در هنگ کنگ به عنوان برخی از قبلا اخراج خبرنگاران داشته باشد.

“ما نگران بالقوه برای ویزای تواند متاثر از امنیت ملی قانون و امر مانند پاسخ از دولت” Jodi اشنایدر رئیس جمهور از خبرنگاران خارجی’ Club هنگ کنگ گفت.

این باشگاه به نام در این شهر بالا محلی رسمی رئیس اجرایی کری لام برای روشن شدن پیامدهای قانون جدید است.

“اگر خبرنگاران خارجی’ Club یا همه خبرنگاران در هنگ کنگ می تواند به من 100% تضمین می کنند که آنها را مرتکب هر یک از جرائم زیر این قطعه از قوانین ملی و سپس من می تواند انجام دهد همان” خانم لام پاسخ در یک نشست خبری هفته گذشته است.

یک سخنگوی هنگ کنگ دولت کاهش یافته است به نظر این بار تصمیم به نقل مکان کارکنان, اما اشاره کرد که دلار هنگ کنگ قانون تضمین آزادی مطبوعات است. “هنگ کنگ همچنان منطقه ای رسانه هاب” این سخنگوی گفت.

نوشتن به دن Strumpf در daniel.strumpf@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله