حداقل هفت کشتی گیر افتاد, آتش سوزی در بندر بوشهر در روز چهارشنبه. دود billowed از یک کشتی در این تصویر گرفته شده از تلویزیون دولتی ایران.

عکس: irib news agency/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقامات ایرانی در حال بررسی است فروغ است که آسیب دیده و هفت کشتی در جنوب ایران بندر در رشته آتش سوزی و انفجار که باید مطرح سوء ظن از هماهنگ خرابکاری با هدف قرار دادن ملت زیرساخت ها و تاسیسات هسته ای.

تلویزیون دولتی ایران نشان داد سیاه plumes از دود مواج بیش از بوشهر روز چهارشنبه به عنوان firetrucks کار کرده به خاموش کردن شعله های آتش. حمل و نقل-ارائه دهنده خدمات عامل در بندر تایید کرد که حداقل هفت عروق هم آتش گرفته بود. مقامات گفتند آنها نمی دانستند که علت آتش سوزی. هیچ تلفات گزارش شده است.

جهانگیر دهقانی مدیر کل محلی مدیریت بحران در استان بوشهر گفت: تلویزیون دولتی است که یک علت خواهد بود فاش هنگامی که مقامات به این نتیجه رسیدند تحقیقات خود را.

آتش سوزی در بوشهر را Delvar کشتی سازی به دنبال یک سری از حوادث که آسیب دیده اند امکانات متصل به ایران هسته ای و برنامه های موشکی و دیگر زیرساخت های مهم. بوشهر نهفته است که در خلیج فارس واقع یک کلید hub برای صنعت نفت ایران و در منزل خود به بوشهر از نیروگاه هسته ای.

مقامات ایرانی مشخص می شود بسیاری از حوادث اخیر—که تعداد حداقل هشت نفر در کمتر از سه هفته—به عنوان حوادث است. دولت داده نشده است و دلیلی برای جدی ترین حادثه انفجار عظیم ژوئیه 2 در نطنز یکی از کشور را کلید تاسیسات هسته ای.

انفجار در نطنز برخورد آسیب گسترده به مجمع مرکز پیشرفته سانتریفیوژ از بین بردن بیشتر از سقف و تقریبا کل ساختمان. اسلحه کارشناسان می گویند آسیب قابل مشاهده در تصاویر ماهواره ای, خرس, نشانه هایی از مواد منفجره کاشته شده در داخل ساختمان.

آتش سوزی در بوشهر را Delvar کشتی سازی. تنش افزایش یافته است بین تهران و رقبای خود جلوتر از اکتبر انقضای ملل تحریم تسلیحاتی ایران است.

عکس: غرب آسیا خبرگزاری/ایسنا

قبلا گروه ناشناخته که خود را میهن, یوزپلنگ که آن را گفت متشکل از اعضای نیروهای امنیتی قصد پایین آوردن جمهوری اسلامی مسئولیت انفجار در نطنز. تحلیلگران را مرتبط با حادثه برای خرابکاری توسط قدرت های خارجی به احتمال زیاد اسرائیل است. مقامات ایرانی باید به بخش خصوصی گفت: آنها گمان اسرائیل در پشت این انفجار با توجه به ایران و مقامات اروپایی.

پس از اسرائیل متهم کرد ایران از تلاش در مارس به اخلال آن تامین آب با یک حمله سایبری اسرائیل را هدف فرمان و کنترل سیستم در ایران بندر در بندر عباس با توجه به امنیت خارجی رسمی با دانش اسرائیل عملیات. که منجر به ده ها تن از کشتی های باری congesting بندر.

اسرائیل کاهش یافته است به نظر یکشنبه و نه اظهار نظر در نطنز حادثه است.

دیگر حوادث اخیر شامل یک آتش سوزی در یک بیمارستان در تهران که به کشته شدن 19 نفر و یک انفجار در خجیر پایگاه موشکی در شرق پایتخت. مقامات گفت: هر دو حوادث حوادث است.

تنش ها را نیز در هفته های اخیر بین تهران و رقبای خود جلوتر از اکتبر انقضای سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی اعمال شده بر ایران است که آمریکا و اسرائیل را به شدت به نام به گسترش است.

خصومت بین آمریکا و ایران فروکش کرده کمی پس از ایالات متحده آمریکا به قتل در ماه ژانویه از ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی با حمله هواپیماهای بدون سرنشین در عراق است. ایران بعد از اخراج یک مجموعه از موشک در یک پایگاه در عراق مسکن نیروهای ایالات متحده باعث تکان مغزی از انفجار در میان نیروهای نظامی وجود دارد با توجه به پنتاگون.

اخیرا مقامات ایرانی باید gloated مورد آتش سوزی در آمریکا amphibious assault ship USS Bonhomme در سواحل سن دیگو.

“آمریکایی ها نباید به دنبال کسی که به سرزنش و متهم کردن دیگران هستند. این آتش آنها خود را” فرمانده سپاه نیروی قدس سپاه پاسداران اسماعیل Ghaani گفت. “این حادثه است پاسخ خود را از جنایات و انجام شده توسط خود عناصر. خدا مجازات شما را با دست خود.”

اضافه کردن به تنش در منطقه یک دومینیکن-پرچم تانکر ربوده شد و پس از آن به ارمغان آورد به ایران در اوایل این ماه, با توجه به u. k.-غیر انتفاعی بر اساس دریانوردان سازمان حقوق بشر در دریا که ذکر کشتی کاپیتان. بازرگانان ایرانی سعی کرده بود برای خرید این کشتی در مه اما خنثی هنگامی که حساب خود را منجمد شده بودند توسط ایالات متحده با توجه به U. s. دادگاه.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com و Benoit Faucon در benoit.faucon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله