جهانی Coronavirus موارد آمار یک روز بالا

Category: ایستگاه Comments: No comments

به عنوان coronavirus بحران همچنان غرق در ایالات متحده عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان را با اشاره به یک سری از اشتباه و محاسبات غلط در کشور پاسخ. در اینجا یک نگاه چگونه آمریکا شد کانون جهانی همه گیر. عکس درو Angerer/گتی ایماژ

جهان شاهد بالاترین تک روز افزایش coronavirus عفونت شنبه یک روز پس از ایالات متحده تنظیم یک رکورد جدید برای موارد مرگبار پاتوژن در ادامه به گسترش است.

در سطح جهانی برخی از 230,400 عفونت های جدید ثبت شد روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز گرفتی قبلی تک-بعد از بالا در مورد 229,900 در روز جمعه. ایالات متحده که دیدم یک روز رکورد 67,417 جدید تایید موارد شنبه افزود: در مورد 66,300 روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

وجود حدود 3.5 میلیون موارد تایید شده در ایالات متحده و 137,419 که مردم از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. در سراسر جهان بیش از 13.57 میلیون نفر شناخته شده آلوده شده اند و 584,385 فوت کرده اند.

افزایش نگرانی در مورد شمارش در سراسر غرب ایالات متحده, Georgia رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک فرمان اجرایی را امضا اواخر روز چهارشنبه به صراحت منع شهرها و استان ها از نیاز است که ماسک های فرسوده شود ،

در انجام این کار آقای کمپ باطل ماسک حکم صادر شده توسط حداقل 15 دولت های محلی در میان یک افزایش شدید در coronavirus موارد در دولت که تحت فشار قرار دادند آن مرگ و میر گذشته 3,000. آقای کمپ یک جمهوری خواه گفته است که ماسک فرامین غیرقابل اجرا هستند.

سفارش خود را تمدید گرجستان عمومی اورژانس و اعلام کرد که ساکنان و بازدید کنندگان در دولت هستند “به شدت تشویق” به سایش پوشش صورت در ملاء عام. آقای کمپ حرکت به نادیده گرفتن مقامات محلی درو سریع واکنش شدید از کسانی که تا به حال اعمال ماسک حکم.

“آن را به طور رسمی رسمی. فرماندار کمپ نمی لعنت, درباره ما” ساوانا شهردار ون جانسون از حزب دموکرات توییتی چهارشنبه. “هر مرد و زن برای خودش. چشم پوشی از علم و زنده ماندن بهترین شما می توانید.”

فرمانداران سراسر کشور آمده اند تحت فشار در حال رشد به تصویب ایالت ماسک مورد نیاز به عنوان برخی از کشورهای مبارزه با عمده شیوع موارد جدید.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه در بیانیه ایالت ماسک قیمومیت در اوایل این ماه در ابتدا پس از مقاومت در برابر تماس برای چنین منظور و در یک نقطه به طور موثر ممنوعیت دولت های محلی از نیاز به ماسک. لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز از حزب دموکرات اعلام کرد یک نظم جدید الزامی پوشش صورت در عمومی با وجود مخالفت دولت جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری.

اما فرمانداران جمهوریخواه در دو کشور با بیشترین افزایش موارد جدید—فلوریدا و آریزونا—نادیده گرفته اند تماس از رهبران محلی به دستور ماسک.

فلوریدا است که یک نقطه داغ برای این ویروس گزارش شده 13,837 موارد جدید برای چهارشنبه ترین آن پس از 11 جولای هنگامی که موارد جدید در صدر 15,000. بیش از یک پنجم از دولت بیش از 311,000 موارد شده اند در افراد بین سنین 25 تا 34 سال.

در این نزدیکی هست می سی سی پی که در آن موارد تا بیش از 17 درصد از یک هفته پیش با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات سفارش از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز به اثر رفت جمعه نیاز به ماسک برای ساکنان 13 شهرستانهای استان است. که سفارش شامل شهرستان که به پایتخت دولت Jackson. داخل گردهمایی های اجتماعی پوش در 10 نفر و در خارج از آنها در پوش 20. دولت تا به حال 1,025 موارد جدید سه شنبه.

Coronavirus موارد در جنوب و غرب آمریکا در حال افزایش آوردن به بیمارستان نزدیک به ظرفیت.

عکس: مایک بلیک/ایسنا

یک دولت بیش از لوئیزیانا روز چهارشنبه گزارش داد 2,095 موارد جدید. موارد وجود دارد افزایش یافته است نزدیک به 20 درصد از یک هفته پیش با توجه به مجله را تجزیه و تحلیل. در اوایل این ماه آقای ادواردز موظف مردم بیش از سن 8 سال پوشیدن, ماسک, بسته داخل نوار عملیات و دربسته در محیط داخل سالن گردهمایی های اجتماعی در 50 نفر است. کلیساها و بدون بسیاری از Covid-19 نفر مجاز به انتخاب کردن از ماسک مورد نیاز است.

متحده در سراسر ایالات متحده در حال تلاش برای مهار این ویروس به عنوان مدت زمان طولانی انتظار برای نتایج آزمون مانع مهار تلاش های مانند تماس با ردیابی. چهل و شش کشور تا به حال هفت روز به طور متوسط از موارد جدید بالاتر از متوسط خود را در طول دو هفته گذشته با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. برگزار شد که درست در 44 متحده در آغاز ماه و 21 متحده در آغاز ماه ژوئن نشان می دهد افزایش اخیر در موارد جدید.

مقایسه یک و دو-هفته به طور متوسط از جدید کروناویروس موارد کمک می کند تا صاف کردن ناهنجاری ها در داده ها از جمله کسانی که باعث زمانی که ایالات متحده نمی گزارش موارد در طول یک آخر هفته.

افزایش موارد تحت فشار قرار دادند بيمارستان در جنوب و غرب به نزدیکی ظرفیت تابنده برخی از بیماران در اتاق های اورژانس و وادار کردن دیگران به نقل مکان به آزاد کردن تخت. جمله در شهرهای هوستون, میامی و فینیکس در حال مبارزه با کمبود هر دو تخت بیمارستان و کارکنان.

تلفات اقتصادی ادامه داد: به کوه. جدید بیکاری در برنامه روز پنج شنبه برگزار شد در مورد ثابت برای این هفته به پایان رسید که این گذشته شنبه در 1.3 میلیون. آنها به اوج خود رسید و در اواخر ماه مارس در 6.9 میلیون اما هنوز هم در اوج تاریخی.

در خارج از ایالات متحده موارد در ادامه به موج ضربه تک روز اخیر در بسیاری از کشورها از جمله برخی از مناطق که تا به حال دیده موفقیت در حاوی ویروس است.

ژاپن آماده شد شنبه برای رسیدن به بالا در روزانه عفونت پس از یک وضعیت اضطراری برداشته شد در ماه مه.

روزانه گزارش Covid-19 نفر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. آخرین به روز رسانی
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

هند روز پنج شنبه گزارش داد 32,695 موارد جدیدی از کروناویروس در قبل از 24 ساعت دوم آن تک روز رکورد در یک ردیف در نظر گرفتن مجموع تعداد موارد تایید شده به 968,876 با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده. این گزارش 606 جدید مرگ و میر در دوره آوردن این کشور در مجموع به 24,915.

نظارت بر آمریکا شیوع
موارد تایید شده توسط دولت رتبه بندی توسط آخرین full-تعداد روز
روزانه موارد تایید شده در هر 100 ، 000 ساکنان

توجه داشته باشید: روند نشان می دهد که آیا یک دولت در حال افزایش یا کاهش در تعداد کل موارد در هفت روز گذشته در مقایسه با قبلی هفت روز است. آخرین به روز رسانی
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی; لانست; آسوشیتد پرس; سرشماری ایالات متحده

فرانسه و سرعت بالا قصد دارد آن را اجباری به پوشیدن ماسک صورت محصور در فضاهای عمومی با Mayenne منطقه ساخت ماسک-پوشیدن اجباری در مناطق مختلف بلافاصله.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی کرد و گفت: این ماسک خواهد بود و اجباری در فروشگاه ها و دیگر فضاهای عمومی از اوت. 1 به دلیل آن به نظر می رسد این ویروس پخش شد دوباره. اما نخست وزیر ژان کستکس روز پنجشنبه گفت که در قانون جدید نیاز خواهد اثر را در هفته آینده.

آمار رسمی نشان می دهد که انتقال ویروس از طریق کاهش پیدا کرده است و در فرانسه پس ممکن است اما آن را به کشته شدن بیش از 30000 نفر و در حال گسترش است دوباره.

ایالت ویکتوریا استرالیا ثبت بالاترین مجموع روزانه برای هر کشور یا منطقه است که در کشور پس از همه گیر شروع با 317 مورد جدید و دو مرگ و میر بیشتر. مقامات گفتند که تعلیق برخی از عمل جراحی برای افزایش ظرفیت در دولت بیمارستان.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس آزمون, درمان و واکسن
  • Coronavirus علائم و چگونه برای محافظت از خودتان

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

اندونزی و فیلیپین را دیده اند افزایش مداوم عفونت در هفته های اخیر.

اندونزی 80,000 تایید موارد بیشتر از هر شرق کشور آسیایی پس از چین و موارد همچنان به رشد در مناطق شهری در سراسر مجمع الجزایر کشور است. با این وجود کسب و کار و مکان های عبادت در حال بازگشایی در سراسر کشور به عنوان دولت های محلی سهولت محدودیت.

هفته گذشته رئیس جمهور Joko Widodo به نام افزایش عفونت های نور قرمز و در این هفته گفت: دولت در نظر دارد fining کسانی که پیروی نمی سلامت پروتکل های.

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte روز چهارشنبه تمدید اقدامات برای محدود کردن گسترش ویروس در پایتخت, مانیل و در جای دیگر به رقابت با این کشور را افزایش موارد است. تا کنون 59,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این بیماری با مورد تعداد افزایش به شدت در اوایل ماه ژوئیه هفته پس از دقیقترین فاز مستند به پایان رسید در مانیل.

بهداشت و مراقبت های بهداشتی

  • Coronavirus قربانیان شامل مراکز بهداشت در جوامع اقلیت
  • Covid-19 موارد پرش در خورشید کمربند خانه های پرستاری
  • آنچه شما باید انجام دهید در حالی که شما صبر کنید برای Covid-19 نتایج آزمون

در اسپانیا و مقامات و دیپلمات های خارجی جمع آوری شده در مادرید با بستگان بیش از 28000 نفر که فوت کرده اند از Covid-19 در کشور است. بسیاری از 400 مهمان ایستاده بود فاصله پوشیدن, سیاه, ماسک صورت در کاخ سلطنتی. آنها گذاشته رز سفید در پایه.

“شما به تنهایی نیست در درد خود را. آن را مشترک ما درد این غم ما که امروز در اینجا شاهد تمام اسپانیایی” پادشاه Felipe VI گفت.

نوشتن به سابرینا صدیقی در [email protected] و آلیسون Prang در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>