مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بحث ممنوعیت سفر در چین حزب کمونیست اعضای

Category: ایستگاه Comments: No comments

رئیس جمهور تهمت است منحرف بین دنبال تاکتیک های فشار به سمت چین و تلاش برای چوپان یک معامله تجاری رسیده در ماه ژانویه است.

عکس: آنا Moneymaker/زوما پرس

واشنگتن—ارشد تهمت مقامات دولت در حال بحث در مورد ممنوعیت سفر به آمریکا توسط اعضای چین حزب کمونیست و خانواده خود را با توجه به افراد آشنا با این موضوع یک حرکت است که بیشتر افزایش تنش بین واشنگتن و پکن است.

بحث بیش از پتانسیل ممنوعیت صدور ویزا هستند در مراحل اولیه با هیچ جدول زمانی برای قرار دادن آن را به اثر کنند. آقای ترامپ هنوز به تصویب این طرح به مردم گفت.

جزئیات هنوز بحث شده از جمله این که آیا این امر فقط برای اعضای حزب کمونیست چین و اعضای خانواده که هنوز در ایالات متحده و یا درخواست عطف به ماسبق یک حرکت است که می تواند منجر به حذف افراد در حال حاضر در کشور است.

چگونه ایالات متحده آمریکا به اجرای سیاست روشن نیست از حزب کمونیست عضویت نیست, اطلاعات عمومی. حزب کمونیست اتحاد بیش از 90 میلیون عضو و همراه با اعضای خانواده ممنوعیت به طور بالقوه می تواند پوشش صدها میلیون نفر از اتباع چینی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است منحرف بین دنبال hard-خط تاکتیک فشار به سمت چین و تلاش برای چوپان یک معامله تجاری رسیده در ماه ژانویه با پکن که برای تماس های چین برای افزایش خرید خود را از ایالات متحده کالا و خدمات توسط صدها میلیارد دلار است. یک فرد آشنا با سفر بان کی مون بحث این است که شک و تردید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید آن را با استناد به مخالفت برخی از مشاوران اقتصادی که باید هشدار داد که این حرکت می تواند آسیب غیر قابل جبرانی روابط با چین است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany پنج شنبه کاهش یافته است می گویند که آیا بحث از ممنوعیت سفر شد. “من هیچ اطلاعیه که در مقابل اما مطمئن باشید ما از هر گزینه در جدول با توجه به, چین,” او گفت:. نیویورک تایمز پیشتر گزارش شده بحث در مورد ممنوعیت اعضای حزب.

در پکن یک سخنگوی وزارت خارجه گفت: این ممنوعیت ویزا خواهد بود و تاسف بار. “ما امیدواریم که آمریکا را متوقف خواهد کرد انجام چنین چیزهایی است که نقض و بی احترامی پایه هنجارهای روابط بین الملل” از سخنگوی Hua Chunying گفت: در یک جلسه. “که نمی خواهد برای کمک به حفاظت از خود را تصویر, اعتبار و وضعیت به عنوان یک قدرت بزرگ.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت امضا تحریم لایحه با هدف قرار دادن مقامات چینی و گفت: او را پایان درمان خاص برای هنگ کنگ است. وال استریت ژورنال اندرو Dowell به نظر می رسد در چگونه تنش بیش از یک امنیت ملی قانون به تازگی اعمال شده توسط پکن در حال تغییر مالی توپی. عکس کامپوزیت: جورج فراز

اگر قرار به سیاست ممنوعیت را بیشتر فشار در حال حاضر چیز ساییده شده روابط میان بزرگترین اقتصادهای جهان و قدرت های بزرگ. رئیس جمهور چین ساخته شده است آن را یک ماموریت به نیروی تازه دادن به نقش حزب در چین با رسانه مبارزات گفتن چینی که این نهاد حیاتی برای موفقیت این کشور است.

ممنوعیت ویزا تحلیلگران گفت که اعتصاب در حزب مشروعیت.

“این امر می تواند گام مهمی در این جهت است که وزیر امور خارجه مایک Pompeo در جریان بوده است در چند ماه گذشته به سلب مشروعیت حزب کمونیست و آن 90 میلیون عضو” گفت: Mike Pillsbury رسمی مشاور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در چین و مدیر مرکز چینی استراتژی در موسسه هادسون در واشنگتن است.

آقای Pillsbury گفت که او فکر نمی کند که پکن را معادل پاسخ است که می تواند مقامات کاخ سفید برای دور برگشت: “آنها ممکن است مایل به این دلیل که چینی ها نمی خواهد که برای مقابله اندازه گیری در شرایط ممنوعیت تمام اعضای جمهوری خواه از چین بازدید خواهد بود که پوچ است.”

اجرایی اقدام خواهد تکیه بر بخش 212(f) از قانون مهاجرت و ملیت که اجازه می دهد تا رئیس جمهور را به حالت تعلیق ورود به این کشور از گروه هایی که او تعیین کننده خواهد بود “مضر” را به منافع آمریکا. آقای ترامپ استناد قانون در تلاش خود را برای محدود کردن سفر به آمریکا با شهروندان کشورهای دیگر از جمله چند با اکثریت مسلمان کشور ،

آقای ترامپ گرفته است به طور فزاینده رویکرد تهاجمی به چین در ماه های اخیر به عنوان این درحالی است که پکن برای گسترش coronavirus در سراسر جهان است.

آقای ترامپ اعلام کرده است اعمال محدودیت صدور روادید برای اتباع چینی تلقی خطرات امنیتی به آمریکا تحقیقات علمی; خارج از سازمان بهداشت جهانی که او می بیند به عنوان بیش از حد احترام به پکن; و قانون را امضا کرد که نیاز به تحریم مقامات چینی که اعمال سخت گیرانه امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ.

علاوه بر این ارتش آمریکا برگزار مقیاس بزرگ ورزش در دریای چین جنوبی که همراه با تغییرات اخیر در وزارت امور خارجه, سیاست, چالش چین ادعای حاکمیت بر بزرگ swathes از آن آب.

چین hawks در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مدتها خواست او را به یک خط سخت تر با پکن است. رئیس جمهور در زمان مقاومت به جای همکاری نزدیک با آقای یازدهم برای رسیدن به اولیه توافقنامه تجارت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است تبلیغ در انتخابات مبارزه است.

اما آقای ترامپ گفت: در هفته های اخیر که سرخوردگی عمیق با چین بیش از coronavirus باعث شده است که او را به فکر می کنم متفاوت در مورد محدود معامله تجارت دو کشور امضا شده در اوایل این سال است. رئیس جمهور گفت: هفته گذشته که او دیگر با تمرکز بر مذاکره در مرحله دوم این توافق نامه است.

نوشتن برای اندرو Restuccia در [email protected] و گوردون Lubold در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>