واتیکان منتشر دستی برای اسقف در دست زدن به رابطه جنسی-سوء استفاده گزارش

Category: ایستگاه Comments: No comments

پاپ فرانسیس در واتیکان اجلاس سوء استفاده جنسی در فوریه 2019 که در آن به او وعده داده شده برای قرار دادن کلیسای کاتولیک ارشاد به یک سند واحد.

عکس: وینچنتزو پینتو/آسوشیتد پرس

رم—واتیکان روز شنبه منتشر شد کتابچه راهنمای دستور العمل برای اسقف در برخورد با گزارش از روحانی سوء استفاده جنسی در یک گام به سوی یک واحد پاسخ به یک در حال اجرا رسوایی برای کلیسای کاتولیک و سلطنت فرانسیس.

سند مطالب شکستن جدید زمین اما به طور خلاصه موجود واتیکان توصیه. قرار دادن ارشاد به تک دستی یک وعده ساخته شده توسط پاپ فرانسیس در ماه فوریه 2019 در نتیجه گیری از یک واتیکان نشست در رابطه جنسی, سوء استفاده, با حضور اسقف در سراسر جهان است. بحث در آن زمان شناسایی و نابرابری در کلیساهای محلی’ روش به سوء استفاده جنسی از موارد.

خطاب به اسقف و سران مذهبی سفارشات 16-صفحه سند خلاصه کلیسای کاتولیک قانون مورد سوء استفاده جنسی از افراد زیر سن قانونی توسط روحانیت و میسازد مراحل انضباطی فرایند از یک گزارش اولیه از سوء استفاده احتمالی به قضاوت توسط کلیسا دادگاه و مجازات کسانی که به جرم.

اگر چه تحقیقات و مجازات روحانی معتادان نظارت واتیکان بسیاری از موارد در نظر گرفته در سطح محلی.

در حالی که اسقف در آمریکا و یک تعداد انگشت شماری از دیگر عمدتا کشورهای انگلیسی زبان به تصویب رسید “تحمل صفر” رویکرد—به طور دائم از بین بردن از وزارت هر کشیش مجرم حتی یک مورد سوء استفاده—رهبران کلیسا در بسیاری از کشورهای دیگر را بیشتر ملایم رویکرد است. روز پنج شنبه در این سند تغییر نمی دهد که واقعیت به دلیل نگهداری آن را به عمل در حال حاضر از خروج از مجازات به کلیسای محلی دادگاهها در بسیاری از موارد.

مقامات واتیکان تاکید کرد که کتابچه موجود نیست قوانین جدید اما گفت که در نظر گرفته شده به این روش کاربر پسند تر به کلیسا مقامات در کشورهای مختلف است. کتابچه منتشر شد, به ایتالیایی, فرانسوی, انگلیسی, اسپانیایی, پرتغالی, لهستانی و آلمانی نسخه.

سند را تشویق می کند به همکاری با مقامات مدنی بیان کرد که اسقف باید گزارش تخلف به پلیس محلی و یا دادستان حتی اگر نه به شدت مورد نیاز توسط قانون مدنی اگر اسقف لازم بداند به منظور حفاظت از افراد زیر سن قانونی “از خطر بیشتر اعمال مجرمانه.” قبلی واتیکان اسناد به حال تنها دستور اسقف به دنبال قوانین محلی با توجه به گزارش.

موضوع سوء استفاده جنسی به گل نشسته پاپ فرانسیس به خصوص از سابق واتیکان فرستاده به آمریکا او را متهم کرد در ماه اوت سال 2018 از مشرف سوء رفتار جنسی با سابق کاردینال تئودور McCarrick. پاپ بعد گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید اگر او تا به حال شده است در مورد ایالات متحده کاردینال رکورد. واتیکان هنوز منتشر وعده داده شده در گزارش چگونه آقای McCarrick موفق به افزایش قدرت با وجود شایعات گسترده از سوء قصد بازگشت سال است.

نوشتن برای Francis X. Rocca در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>