رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی وارد برای نشست سران اتحادیه اروپا در ساختمان شورای اروپا در بروکسل در روز جمعه.

عکس: جان Thys/آسوشیتد پرس

بروکسل—اتحادیه اروپا رهبران جلسه در فرد برای اولین بار در پنج ماه امید انسان لمسی اجازه می دهد آنها را به مهر و موم €1.8 تریلیون (2 تریلیون دلار) هزینه های طرح در نظر گرفته شده برای بلند کردن منطقه از coronavirus بحران است.

در عین حال هفته پس از این قاره مجموعه ای از جاه طلبی های بی سابقه ای برای نهادهای اتحادیه اروپا به موضوع صدها میلیارد یورو ارزش معمولا تامین مالی بدهی به تقویت بلوک اقتصاد دولت باقی می ماند و دور از هم در عناصر قابل توجهی از طرح های پیشنهادی. یک معامله به نظر می رسد بعید است این آخر هفته. برخی از ترس آن می تواند هفته.

آلمان آنگلا مرکل گفت که در راه خود را به نشست صبح روز جمعه است که بسیار دشوار مذاکرات باقی مانده است.

“من باید بگویم که تفاوت هنوز هم بسیار بزرگ است و من مطمئن نیست اگر ما می تواند رسیدن به یک تصمیم در این زمان,” او گفت:.

به سادگی با برگزاری یک نشست مورد نیاز برنامه ریزی استادانه درست شده به اطمینان حاصل شود آن را تبدیل کند به یک coronavirus فوق العاده-پخش رویداد. خبرنگاران هستند که از مطالعه خارج شدند. رهبران دستور داده شده است که به پوشیدن ماسک در راه خود را و سطح بالا دستیاران را به نوبت در سمت دالان به حفظ اعداد پایین. 27 رهبران و چند مقامات اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد در یک اتاق طراحی شده برای 300 مقامات برای اطمینان اجتماعی-دورى قوانین می باشد محترم است. پزشکان در سایت خواهد شد.

رهبران باید رسیدن به توافق در دو کلان سیاسی حساس و پیوسته برنامه های. یکی این است که اتحادیه اروپا به طور منظم هفت سال بودجه با توجه به اجرا از سال آینده به 2027 با بروکسل پیشنهاد بیش از €1 تریلیون دلار در هزینه.

دوم این است که یک ویژه coronavirus-بازیابی صندوق های تن به تن در €750 میلیارد دلار است. آن بحث برانگیز ترین عنصر یک پیشنهاد برای بازوی اجرایی اتحادیه اروپا به افزایش بدهی در بازار اوراق قرضه به صندوق €500 میلیارد دلار در کمک های مالی به کشورهای عضو و €250 میلیارد دلار در وام.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه صورت می توانم به شما فکر می کنم اتحادیه اروپا طرح کمک مالی خواهد شد در نهایت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

بهبود طرح با هدف تمرکز بودجه اتحادیه اروپا در سازمان ملل سخت ترین ضربه coronavirus به خصوص در بلوک جنوب. با اطمینان آنها را از کمک های اقتصادی آغاز سال آینده امیدوارم که مقامات کشورها از جمله ایتالیا و اسپانیا و یونان می تواند افزایش هزینه های در حال حاضر بدون هیچ گونه نگرانی در مورد ارسال های خود را در حال حاضر بدهی بالا بار به ناپایدار سطوح.

زمان بندی بسیار مهم است. تاخیر بیش از حد طولانی خواهد یافت نشد کسانی که در کشورهای بحران هزینه می شود. پروژه ها در بودجه اتحادیه اروپا—از ساخت پل برای پرداخت یارانه اتحادیه اروپا به کاهش فشار گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای—نه آغاز خواهد شد سال آینده مگر اینکه یک معامله است که زده به زودی.

“پیدا کردن قرارداد کار سخت و نیاز به اراده سیاسی در بخشی از گفت: Charles Michel که ریاست بر اتحادیه اروپا و اجلاس, در نامه ای به رهبران اتحادیه اروپا روز شنبه. “در حال حاضر زمان است. یک معامله ضروری است.”

منجر به اتهام سریع تایید اتحادیه اروپا نیروگاهی فرانسه و آلمان است. در ممکن است آنها ایران را به حمایت از عناصر اصلی برنامه بهبود ایده اجازه می دهد که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا به موضوع مقیاس بزرگ بدهی. ایستاده در راه هستند که یک گروه از لحاظ مالی کشورهای محافظه کار به رهبری هلند که نگرانی در مورد تبدیل اتحادیه اروپا به یک ثروت عظیم انتقال اتحادیه است که می تواند سوخت euroskeptic حرکات در خانه.

تصویب نیاز به موافقت از تمام 27 کشور جهان است. نخست وزیر هلند گفت: صبح روز جمعه او را دیدم کمتر از 50% شانس یک معامله در این آخر هفته.

آلمان و فرانسه مقامات می گویند که هزینه های برنامه های پاسخ به وجودی اقتصادی و سیاسی تهدید به بلوک. با تقریبا تمام کشورهای اتحادیه اروپا سقوط را به یک رکود عمیق توسط بهار ویروس مستندات تنش بین ثروتمند شمال کشور و تلاش آنهایی که در جنوب هایش در اوایل سال جاری با هشدار چند از رهبران که هفت دهه پیر اتحادیه می تواند به سقوط تحت فشار است.

در حالی که این ویروس در وضعیت بسیار بهبود یافته و اقتصاد بازگشایی ارشد مقامات آلمانی هشدار داده اند کشور را بعد از این سال توسط یک موج اخراج و بدهی است که می تواند سوخت پوپولیسم.

اختلاف باقی مانده است بیش از اندازه از هزینه های طرح چقدر باید کمک های مالی در مقابل وام معیار برای دریافت بودجه و شرایط برای سرمایه گذاری در میان مسائل دیگر.

پیش از نشست سران هلندی دولت تقاضا تعمیق اختلافات. عمیقا ناراضی در مورد این ایده از اتحادیه اروپا توزیع بدهی مالی, کمک های مالی هلند به نشانه تایید آن بستگی دارد کاهش چندین ساله بودجه حفاظت ویژه بودجه بازپرداخت هلندی دریافت و به دولت فرصتی برای وتو بهبود برنامه کمک های مالی اگر اصلاحات جدی نیست متصل شده است.

کشورهای دیگر ترس است که توزیع حق وتو به هر کشور برگزار خواهد شد تا هزینه های برنامه ای و سیاسی روند. به عنوان یک مصالحه آقای میشل پیشنهاد کرده است یک اکثریت قابل توجهی از کشورهای عضو باید OK کمک های مالی. هلندی, مقامات می گویند که کافی نیست: دولت و مجلس باید قادر به بیان دیدگاه های خود در هر زمان که هلند فرض آن سهم مشترک بدهی.

آقای Rutte قول داده است نه به دست و پنجه نرم تحت فشار است.

من “نه ساخته شده از شیرینی گفت:” در جولای 10. “من می توانید آن را اداره کند.”

نوشتن به لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله