در اروپا ماسک صورت هنجار هستند. اما برای چه مدت ؟

Category: ایستگاه Comments: No comments

موزه لوور در پاریس که بازگشایی در جولای 6 با محدودیت های جدید در آن حضور داشتند.

عکس: Jan اشمیت-وایتلی/لو Pictorium/زوما پرس

پاریس—کشورهای در سراسر اروپا در حال تنظیم سیاست های خود را در اطراف ماسک-پوشیدن در تلاش برای حفظ سخت مبارزه در برابر دستاوردهای جدید کروناویروس و دفع ممکن است دوباره بجای اول برگشتن در موارد.

فرانسه این هفته شد آخرین کشور اروپایی اعلام کرد که پوشش یک چهره تبدیل خواهد شد و اجباری در فضاهای محصور پس از انگلستان و برخی از مناطق اسپانیا در زمان مشابه مراحل.

پوشیدن ماسک در مکان باقی می ماند تفرقه موضوع در ایالات متحده آمریکا Walmart , Inc., بزرگترین خرده فروش گفت: خریداران در فروشگاه های آن در حال حاضر به پوشش چهره خود را. سوپر مارکت های زنجیره ای Kroger Co. به دنبال کت و شلوار. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود ماسک به عنوان یک ابزار ضروری به سرعت گسترش coronavirus اما آوازی گروه های مخالف ماسک مورد نیاز گفت: آنها محدود کردن آزادی شخصی. کمتر از نیمی از آمریکایی ها همیشه پوشیدن ماسک های خارج از خانه خود را با توجه به های اخیر گالوپ نظرسنجی.

در اروپا اما, عمومی شده است به طور گسترده سازگار دلیل تغییر قوانین و دستورالعمل ها. در ایتالیا بود که ضربه سخت زود همه گیر بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای پوشیدن ماسک حتی در خارج از منزل که در آن لازم نیست ، تمام ایالات آلمان حکم پوشیدن ماسک در محصور فضاهای عمومی هر گاه اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست از جمله اکثر مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

فرانسه نخست وزیر ژان کستکس بود تحسین توسط قانونگذاران در سراسر طیف سیاسی زمانی که او گفت: مجلس سنا روز پنج شنبه که در پی ساخت ماسک اجباری در داخل فروشگاه ها و دیگر فضاهای داخلی در هفته آینده. ماسک در حال حاضر اجباری در حمل و نقل عمومی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کارشناسان بهداشت و درمان باید برای هفته هشدار داد که این قاره ممکن است در آستانه تجدید حیات از coronavirus موارد به عنوان ماسک خسته اروپایی ها آمیخته سبزه در بازگشایی رستوران ها و در احزاب و در زمان عادات قدیمی مانند پستال یکدیگر با یک بوسه بر روی گونه.

توسعه و حفظ منسجم سلامت پروتکل سخت است اما توجه عمومی شیفت به پرش شروع رو به زوال اقتصاد و ماسک خستگی در مجموعه. ظاهر عمومی توسط maskless رهبران سیاسی در انگلستان و فرانسه نیز کشیده انتقاد از کارشناسان بهداشت و درمان.

دکتر ایزابلا Annesi-Maesano متخصص اپیدمیولوژی در موسسه بهداشت و تحقیقات پزشکی (INSERM) گفت: یک حس جمعی از خستگی بود که منجر مردم را به اجازه گارد خود را. “مردم رنج می برد و این نشان می دهد که” او گفت:.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

قانون تعادل در نمایش این هفته در فرانسه که در آن دولت معرفی €100 میلیارد دلار ($114 میلیارد دلار) طرح برای تحریک اقتصاد است که با چکش توسط یک monthslong shutdown. آن را نیز سریع-پیگیری طرح خود برای ایجاد ماسک های اجباری که در ابتدا میله میله برای Aug. 1.

در روز پنج شنبه, فرانسه, وزیر بهداشت, Olivier Véran, افاضه جدید حس فوریت تماس در فرانسه شروع به رعایت بهداشت و جدید پروتکل بلافاصله گفت که نشانه هایی از حیات ویروس.

در چندین بخش از فرانسه نرخ انتقال که نشان دهنده چگونه بسیاری از مردم یک فرد بیمار می رود را آلوده رفته کمی بالاتر از 1—پس از رسیدن به 2.5 سراسر کشور در اوج بحران. مقامات منطقه ای در حال تست صدها هزار نفر از مردم برای Covid-19. دولت روز پنج شنبه در گفت و گو با ثبت 534 نفر در سراسر فرانسه در 24 ساعت گذشته در خط با روز گذشته و به خوبی در زیر روزانه بالا از حدود 5000 مورد جدید در ماه آوریل است.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی روز سه شنبه گفت که دولت تا به حال مواجه نگردند ماسک, مواد مخدر و ماسک و آماده خواهد بود به صورت یک موج دوم از موارد. او حکومت را یکی دیگر از سراسر کشور مستند تاکید بر آزمایش و تشویق ماسک-پوشیدن.

“اگر ما نمی خواهیم یک موج دوم آن را به ما برای محافظت از خودمان” آقای پاکسازی گفت.

در ایتالیا, ماسک شده اند واجب در داخل خانه و در حمل و نقل عمومی در سراسر کشور همیشه از کشور خارج شد و مستند در اواسط ماه مه. تنها کودکان زیر شش معاف هستند. عمومی-کارشناسان بهداشت می گویند استفاده گسترده از ماسک همراه با اجتماعی فاصله یک دلیل کلیدی ایتالیا نشده با تجربه یک موج جدید از موارد از مستند برداشته شد.

“مردم بسیار مراقب باشید: آنها با پوشیدن ماسک و آنها احترام اجتماعی فاصله. وجود دارد یک سطح بسیار بالایی از آگاهی” گفت: Donatella Albini بالا بهداشت عمومی رسمی در شمال ایتالیا در شهر برشا بود که ویران شده توسط coronavirus. او می گوید: ترس اصلی این است که مردم را به تدریج ماسک خستگی.

در آلمان در هفته های اخیر برخی از دولت ها در مناطق با سطح پایین از عفونت و یا که در آن محبوب مخالفت با ماسک بالاتر است باید نشانه ممکن است آنها را به پوشیدن پوشش صورت داوطلبانه است. دولت فدرال است که گویند در این موضوع تحت فشار قرار دادند تا برای این قوانین را در محل باقی می ماند.

این تغییر سیاست ها در بخش بازتابی از تغییر استاندارد در میان مقامات بهداشتی. سازمان بهداشت جهانی تجدید نظر در دستورالعمل های آن از یک هفته پیش در مورد چگونگی پخش ویروس با استناد به تحقیقات در حال ظهور است که آن را نشان داد و گفت: coronavirus انتقال ممکن بود از طریق ذرات ریز هوا.

در U. K دولت در ابتدا گفت: شواهدی وجود دارد که ماسک کاهش انتقال ویروس ضعیف بود. در حال حاضر دولت می گوید شواهد نشان می دهد پوشش صورت نمی محافظت از پوشنده لباس است اما ممکن است برای حفاظت از دیگران است.

مشاوره تغییر کرد در ماه ژوئن. مردم در انگلستان سفر در حمل و نقل عمومی گفته شد به پوشیدن ماسک از 15 ژوئن. از تاریخ 10 جولای در اسکاتلند با پوشیدن ماسک شده است و اجباری در مغازه ها و سوپر مارکت ها و مورد نیاز خواهد بود از تاریخ 24 جولای در انگلستان است.

“در حالت ایده آل باید آن را در همه زمان در همه جا” دکتر Annesi-Maesano گفت.

نوشتن به Margherita Stancati در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>