جنگل تخریب تسریع در برزیل

Category: ایستگاه Comments: No comments

جنگل زدایی در برزیل آمازون شتاب با توجه به داده های ماهواره ای از این کشور در آژانس فضایی با وجود استقرار نظامی با هدف ممانعت از ورود غیر قانونی است.

نزدیک به 3 ، 000 مایل مربع از درخت پوشش از دست داده بودند در 11 ماه منتهی به 30 ژوئن با توجه به مقدماتی اعداد از برزیل, موسسه ملی تحقیقات فضایی. است که 64 درصد افزایش از مدت مشابه سال قبل زمانی که 1,772 مایل مربع از جنگل ها نابود شدند.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که می گوید در حال گسترش کسب و کار و بهبود استانداردهای زندگی در آمازون بهترین راه برای محافظت از آن را در گذشته در مورد صحت این موسسه را اندازه گیری است. آژانس برترین دانشمند اخراج شد سال گذشته پس از او chided آقای Bolsonaro.

یک دانشمند ارشد در موسسه گفت: وال استریت ژورنال که در این سال زدایی شد به احتمال زیاد به بیش از 2019 را در مجموع 3,900 مایل مربع توسط یک “حاشیه ای” در هنگام نهایی تجدید نظر نتایج در.

گروه های زیست محیطی و برخی از دولت های خارجی را مورد انتقاد آقای Bolsonaro برای سیاست هایی که آنها می گویند تضعیف تلاش های حفاظت.

“ما بسیاری از سال را صرف با جنگل زدایی در نرخ پایین اما از آن زمان تنها دو سال به از دست دادن مقدار زیادی از زمین” گفت: Michael T. کو مدیر استوایی برنامه در جنگل سوراخ مرکز تحقیقات در ماساچوست است.

در طول دهه قبل از آقای Bolsonaro گرفت در ژانویه 2019 سالانه به طور متوسط جنگل زدایی در آمازون 2,507 مایل مربع با توجه به آژانس فضایی اندازه گیری.

آقای Bolsonaro که تحت فشار قرار دادند تا قانون به آن را آسان تر برای کارگران و کشاورزان و دیگران به کار در آمازون است کاهش الزامات مورد نیاز برای به دست آوردن عناوین زمین در این منطقه است. او می گوید: مناسب مالکیت زمین را تسهیل محیط زیست-اجرای قانون در حالی که منتقدان ادعا می کنند آن را تشویق غیر قانونی زمین گرفتن.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro می گوید که ترویج حقوقی مالکیت زمین کمک خواهد کرد که اجرای قوانین زیست محیطی. منتقدان اختلاف نظر دارند.

عکس: Bruna پرادو/گتی ایماژ

آقای Bolsonaro معاون رئیس جمهور همیلتون Mourão, دولت اصلی صدا در آمازون سیاست می گوید: دولت متعهد به حفاظت از جنگل. صحبت با خبرنگاران در اوایل این ماه گفت که ترویج کسب و کار در منطقه خواهد جلوگیری از جنگل زدایی به دلیل قانونی کسب و کار می تواند به راحتی تنظیم می شود به عنوان مخالف به ورود غیر قانونی و عملیات استخراج از معادن در آمازون که یک چالش برای دولت زیست محیطی سازمان های اجرای.

“محافظت و حفظ امکان پذیر نخواهد بود اگر ما توسعه نیست,” او گفت:.

برای پنج گذشته 11 ماه—از جمله بسیاری از خشک سال که بیشتر درختان بریده شده و سوخته—سربازان مستقر شده اند به کمک فدرال جنگلداری افسران مسئول حفاظت از یک منطقه به عنوان بزرگ به عنوان نیمی از هم پیوسته ایالات متحده استقرار است به گذشته حداقل تا نوامبر است.

اما برزیل ارتش نیز نامعقول به عنوان آن را با این نسخهها کار برای کمک به نبرد Covid-19 بحران است.

“ما بیش از حد خاک و فقط چند سرباز به همه جا ما نیاز” سخنگوی وزارت دفاع Adm. کارلوس چگس به خبرنگاران گفت: در این ماه. “آمازون یک منطقه بسیار بزرگ.”

جنگل زدایی در جنوب, Porto Velho, برزیل.

عکس: Dado Galdieri برای وال استریت ژورنال

آقای چگس گفت که با وجود مشکلات این سربازان را مصادره تقریبا 100.000 فوت مکعب به طور غیر قانونی وارد شده و چوب نیز به عنوان 501 بیل قایق و کامیون و سایر ماشین آلات سنگین مورد استفاده در مخفی استخراج و ثبت عملیات.

برزیل و شرکت های خارجی, در ضمن فشار به دولت برای انجام بیشتر.

در اوایل این ماه مدیران ارشد از برزیل 38 شرکت به نمایندگی از بخش گسترده ای از برزیل, اقتصاد, امضا نامه ای سرگشاده به دولت به دنبال تشدید اقدامات برای توقف ورود غیر قانونی است. برخی از گروه های زیست محیطی را به نام برای مصرف کنندگان به تحریم برزیلی محصولات کشاورزی.

وزیر محیط زیست برزیل ریکاردو Salles می گوید سرمایه گذاری خارجی در جنگل می تواند کمک به ایجاد توسعه پایدار است.

عکس: Andressa Anholete/گتی ایماژ

برزیل وزیر محیط زیست ریکاردو Salles گفت: دولت می خواهد برای جذب سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در توسعه اقتصادی پایدار در جنگل مانند پروژه به رشد شکلات-تولید کاکائو گیاهان به جای تلاش برای اطمینان حاصل شود که تمام جنگل های باقی مانده نجس پناهگاه.

بر روی زمین در برزیل کشاورزی اضافه کشاورزان می گویند آنها می خواهند دولت را به انجام بیشتر برای جلوگیری از جنگل زدایی اما آنها نیز irked خارجی انتقاد کارگردانی در آنها.

“من خشم با این حملات در برزیل کشاورزان گفت:” ریکاردو Arioli یک سویا و ذرت و گاو تولید کننده در غرب ایالت ماتو گروسو. او گفت: زمان برداشت محصول سویا در حال حاضر به فروش می رسد در بخشی به چین اما او نگران آینده آنهایی که گیر کرده است اگر تحریم تهدید تحقق.

“دولت همه این ماهواره ها و نیروهای” او گفت:. “چرا نمی توانم آن را پایان دادن به این ننگین زدایی?”

نوشتن به پائولو Trevisani در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>