موجی از حملات بازداشت در روسیه اسپرز ترس از مخالفت با سرکوب

Category: ایستگاه Comments: No comments

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور حضور یک ویدئو کنفرانس در مسکو در تاریخ 9 ژوئیه.

عکس: الکسی Druzhinin/کرملین/آسوشیتد پرس

مسکو—اخیر بازداشت روزنامه نگاران و منتقدان ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است که تکان دهنده نگرانی است که مقامات در حال راه اندازی موج جدیدی از حملات در اپوزیسیون.

پس آقای پوتین برنده جولای 1 رفراندوم است که می تواند طولانی قدرت خود را برای سال آمده است روزنامه نگاران بازداشت شده این خانه از منتقدان کرملین حمله کردند و محبوب منطقه ای فرماندار بازداشت شده است به ظن سازماندهی قتل قرارداد که گفته شده است تقریبا دو دهه پیش.

روسی اپوزیسیون و تحلیلگران می گویند که تغییر قانون اساسی است که می تواند اجازه می دهد آقای پوتین در قدرت باقی می ماند تا 2036 باید جسارت متحدان خود برای اعمال فشار بر هر گونه چالش های بالقوه خود را به قانون است. در یک زمین لغزش رای 78 درصد از روس ها حمایت اصلاحات به آقای پوتین گزینه برای اجرای دو برابر بیشتر پس از مدت خود را منقضی می شود در سال 2024.

بیشتر در روسیه

  • روسیه هکرها مقصر حمله به کروناویروس واکسن های مربوط به اهداف (جولای 16)
  • معترضان در روسیه و شرق دور برای تماس پوتین به استعفا (12 جولای)
  • روسیه را متهم به فضای رسمی از عبور از اسرار به ناتو (جولای 7)

تاتیانا Stanovaya بنیانگذار R. Politik مستقل تحلیل سیاسی شرکت گفته بود تمایلی به گرفتن هر گونه سرکوب و یا اقدام تلافی جویانه در حالی که روس ها هنوز پایدار مستند اقدامات و یا در طول آماده سازی برای رفراندوم.

“اما پس از رای گیری این رژیم تبدیل شده است کمتر محتاط” خانم Stanovaya گفت. “مشترک وجود دارد احساسات در میان مقامات ارشد که این یک پیروزی است. شما احساس می کنید مثل شما فقط خرد دشمنان خود و دشمنان خود را ضعیف و آسیب پذیر است. مقامات تصمیم گرفت که در حال حاضر آرا تصویب کرده است و آنها باید دست آزاد. آنها سعی خواهد کرد به سفت کردن پیچ.”

پس از رای گیری مقامات روسی را دستگیر ایوان Safronov سابق دفاع گزارشگر مشغول به کار در این کشور فضایی آژانس به اتهام خیانت به اتهام عبور اطلاعات محرمانه به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی در دستور ایالات متحده آقای Safronov که چهره تا 20 سال حبس و اگر محکوم به رد اتهام.

ایوان Safronov می ایستد در یک متهم در جعبه قبل از یک جلسه در مسکو در روز چهارشنبه.

عکس: یوری kochetkov/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

حملات انجام شده در خانه از فعالان متعلق به روسیه حقوق بشر پروژه شده اند که جمع آوری امضا در اعتراض به رفراندوم و خواستار نتایج به باطل. این گروه معتقد است که جستجوهای مرتبط با a 2003 تقلب و فرار مالیاتی در مورد آن می گوید این است که با انگیزه های سیاسی علیه میخائیل Khodorkovsky سازمان موسس و خود تبعید پوتین منتقد. سرمقاله دفاتر خبری در خروجی سابق تاجر تاسیس شد نیز جستجو کرد.

“این اولین بار نیست سال…هنگامی که فشار سازمان های اجرای قانون آغاز می شود یا قبل از انتخابات و یا بلافاصله پس از” گفت: Valya Dekhtyarenko سخنگوی باز کردن روسیه است. “در این مورد به نظر می رسد که اقدامات نیروهای امنیتی به تعویق افتاد عمدا تا بیشتر مناسب سیاسی حاضر وارد شده است.”

مقامات همچنین حمله به خانه آلکسی Pryanishnikov یک هماهنگ کننده برای این گروه مستقر در سیبری شهر تومسک یک هفته پیش. او معتقد است که او هدف قرار داده بود به دلیل فعالیتهای حقوق بشری خود.

علاوه بر این محققان جستجو صفحه اصلی شهر مسکو councilwoman یولیا Galyamina شده است که تجمع شهروندان به مسابقه شدند.

نیروهای امنیتی نمی پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات در مورد حملات.

یولیا Galyamina طول می کشد بخشی در اعتراض به مسابقه همه پرسی در روز چهارشنبه در مسکو.

عکس: تاتیانا makeyeva/ایسنا

بسیاری از مشخصات بالا حادثه شد دستگیری پنج شنبه سرگئی Furgal فرماندار از شرق دور شهر خاباروفسک. بسیار محبوب سیاستمدار که در سال 2018 شکست کرملین-حمایت نامزد برای فرمانداری ارسال شد و پرواز به مسکو که در آن او است که در بازداشت و در انتظار محاکمه خود به اتهام دست داشتن در قتل دو تجار و بازرگانان و اقدام به قتل یکی دیگر از 15 سال پیش. آقای Furgal اتهامات را رد کرده است. هواداران اعتقاد او هدف قرار گرفت در بخشی به دلیل خود را تا سال 2018 پیروزی ضربه به حزب حاکم است.

دستگیری او باعث عظیم تظاهرات در خاباروفسک. حامیان شده اند و شعار هایی مانند “مسکو دریافت کنید!” و “پوتین گام پایین!” برخی از 60,000 نفر با امضای یک طومار خواستار آزادی او.

Daniil Ermilov مستقل مشاور سیاسی در خاباروفسک گفت: مردم جرم است که مسکو نمی کند و احترام خود را انتخاب رهبری است.

“آنها نگران هستند که [مسکو] در زمان دور فرماندار و آنها را از انتخاب” آقای Ermilov گفت. “آیا او را خوب یا بد ثانویه است. این است که خود را فرماندار این است که انتخاب خود را این است که تصمیم خود را.”

در همین حال مسکو دیده است بزرگ تظاهرات در حمایت از آقای Safronov روزنامه نگار و تظاهرات به چالش کشیدن همه پرسی در حال به دست آوردن شتاب. روز چهارشنبه صدها نفر از مردم با تجمع در مرکز این شهر و امضا طومار اعتراض به اصلاحات قانون اساسی که از روز شنبه تا به حال 85,000 نام.

افسران پلیس بازداشت یک معترض در طول یک رالی مسابقه, همه پرسی در مسکو در روز چهارشنبه.

عکس: الکساندر Zemlianichenko/آسوشیتد پرس

روسیه وزارت امور داخلی گفت: روز شنبه که 62 از 139 نفر در بازداشت خواهد بود مسئول برای شرکت در یک تجمع غیر مجاز. معلوم بود که آیا همه کسانی که بازداشت شده بود آزاد شد.

کرملین نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اتهامات که مقامات راه اندازی یک واکنش در برابر مخالفان. سخنگوی ریاست جمهوری دیمیتری Peskov گفته است که آقای Furgal مورد یک موضوع برای دادگاه. او روز پنجشنبه گفت که آن را غیر قانونی برای مسدود کردن خیابان ها در جریان اعتراض و تاکید کرد که اقدامات غیر مجاز خبرگزاری ریا نووستی گزارش داد. او کاهش یافته است به نظر بیشتر کارگردانی سوال در مورد دستگیری ها به اجرای قانون است.

تحلیلگران گفت: تظاهرات نشان می دهد رشد نارضایتی آقای پوتین که تصویب امتیاز کاهش یافته بود به حدود 60 درصد در ماه ژوئن از 82 درصد در ماه آوریل سال 2018 با توجه به مستقل ناظر انتخابات Levada مرکز.

با این حال تایید اعتبار بعید است که موضوع را به آقای پوتین در حال حاضر او دارای یک دستور به حکومت تا 16 سال بیشتر و اپوزیسیون شده است قادر به بیرون راندن او گفته تحلیلگران.

“قبلا قدرت مبتنی بر رهبر با داشتن یک امتیاز شخصی بود که افزایش در هر راه از طریق تلویزیون و دیگر تبلیغات و اجازه داده است که هر گونه انتخابات برنده شد” گفت: اولگ Molchanov یک کارشناس در قانون انتخابات و سیاسی است. “آن در حال حاضر مشخص شده است که به کارگیری روش ها برای بازداشت روزنامه نگاران و اعتراض فرمانداران با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی.”

نوشتن به ان M. سیمونز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>