رئیس جمهور تهمت است منحرف بین دنبال تاکتیک های فشار به سمت چین و تلاش برای چوپان یک معامله تجاری رسیده در ماه ژانویه است.

عکس: آنا Moneymaker/زوما پرس

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمریکا تشدید فشار بر چین ستون در ویزا ممنوعیت تحریم ها و محدودیت های دیگر که در حال ضرب و جرح در حال حاضر بی قراری روابط بین دو کشور اقتصاد است.

دادستان کل ویلیام بار در یک سخنرانی پنج شنبه هشدار داد ایالات متحده کسب و کار است که آنها در معرض خطر هستند از همکاری با دولت چین است که در نهایت به دنبال جایگزین آنها در آن گسترش دولت در اجرای اقتصاد است. مقامات دولت نیز بحث ممنوعیت سفر چین حزب کمونیست و اعضای خانواده خود را به آمریکا و مردم آشنا با این موضوع گفت.

بحث ها در مراحل اولیه با هیچ جدول زمانی برای بودن اثر قرار داده و به مردم گفت. اگر قرار به سیاست مشاوران و تحلیلگران سیاست گفت: این ممنوعیت اعتصاب در مشروعیت به طور فزاینده ای قدرتمند ،

دولت را amped گسترده تر رویارویی با پکن در هفته های اخیر با اعمال تحریم های یک عضو حزب کمونیست رهبری با امضای قانونی که به اهداف دیگر مقامات چینی و برگزاری مقیاس کامل تمرینات نظامی در دریای چین جنوبی است.

این همه آمدن رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای ماه سرزنش کرده چین برای پوشش اولیه شیوع کروناویروس که دولت او تلاش کرده است به شامل در آمریکا

افزایش تدابیر سیاست از هر دو دولت بر تجارت و تکنولوژی و نفوذ جهانی باید تن به تن به روابط رو به پایین برای دو سال گذشته است. ایالات متحده تا حد زیادی فرمان آخرین رکود دیدن سود در اعمال فشار بر پکن با توجه به زمان و مقامات سابق و تحلیلگران سیاست.

آقای تهمت مشاوران سیاسی گفت که نمایش سختی در چین طنین انداز با رای دهندگان پیش از انتخابات ماه نوامبر و به تصویر کشیدن خود presumptive دموکراتیک رقیب جو بایدن به عنوان ضعیف در چین قوی کمپین بشه.

“هیچ دولت شده است سخت تر در چین از این دولت” آقای ترامپ گفت: در سخنان خود در کاخ سفید به باغ گل رز در روز سه شنبه. در طولانی گسترده نظرات او ذکر شده آقای بایدن بیش از 25 بار در حالی که بارها و بارها از بازگشت به چین و تلاشهای دولت خود برای خنثی کردن آن است.

آقای بایدن همچنین دارای سخت رویکرد خود را به چین و گفت: چند دهه خود را از برخورد با پکن او را بهتر و مناسب تر از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حرکت جریان آشوب.

چین به اضافه اخیر اجرا در تنش است. این اعمال خشن و امنیت ملی قانون در هنگ کنگ خاک چینی که توسط یک مرکز مالی جهانی و توپی برای ایالات متحده کسب و کار. چینی دیپلمات ها نیز رفته در یک لفظی توهین آمیز, ریخته گری, ایالات متحده آمریکا به عنوان قلدری و خارج از کنترل و نشان می دهد که آمریکا مقصر است برای coronavirus.

حتی پس از پکن تبدیل شده است نگران وخامت روابط با آن شریک عمده تجاری به خصوص در زمانی که اقتصاد چین—در حالی که نشانه هایی از دوره نقاهت بعد از رکود ناشی از coronavirus—آیا بازگشت به قدرت کامل است.

در یک سخنرانی در هفته گذشته وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت که ایالات متحده و چین ارتباط چهره خود را “شدید ترین چالش پس از استقرار روابط دیپلماتیک.” او گفت: چین به هیچ وجه قصد تعویض و یا داشتن یک مقیاس کامل رویارویی با ایالات متحده و خواست واشنگتن برای از سرگیری تماس و بازگرداندن ثبات به روابط.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت امضا تحریم لایحه با هدف قرار دادن مقامات چینی و گفت: او را پایان درمان خاص برای هنگ کنگ است. وال استریت ژورنال اندرو Dowell به نظر می رسد در چگونه تنش بیش از یک امنیت ملی قانون به تازگی اعمال شده توسط پکن در حال تغییر مالی توپی. عکس کامپوزیت: جورج فراز

“تنها ارتباطی می تواند به برطرف کردن دروغ. تنها گفتگو می تواند به جلوگیری از اشتباه” آقای وانگ گفت. “تهمت و افترا به دیگران روشن نیست خود نام و انگشت اشاره نمی تواند حل و فصل هر گونه مشکلات است.”

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت: رئیس جمهور است محتاط تر از او و که او در تلاش برای تعادل اعمال فشار بر پکن برای پیشبرد منافع ایالات متحده و بدون باد ،

چین hawks در دولت اصرار او را به بیشتر مراحل شدید از جمله تحریم تعداد بیشتری از مقامات چینی. آقای ترامپ تا کنون در برابر آن تماس تلفنی یکی از مقامات گفت. یک دلیل این است که برخی در دولت نمی خواهید برای تضعیف یک معامله تجاری رسیده در ماه ژانویه است که نیاز چین به سطح شیب دار بالا خرید از آمریکا محصولات کشاورزی و کالاهای دیگر این سال است.

امتیاز از مشاجره با چین تبدیل شده اند بسیار متعدد است که برخی از مدیران کسب و کار و سیاست تحلیلگران می گویند که اقتصاد جهانی به منظور شکستگی است و این یک سوء ظن متقابل یادآور جنگ سرد است تشدید اختلافات.

“ما نوع در یک مارپیچ رو به پایین که در آن ما قطع همه چیز از چین, آنها قطع همه چیز را از ما گفت:” رابرت زولیک سابق بانک جهانی رئیس جمهور و معاون وزیر امور خارجه تحت جورج دبلیو بوش و در حال حاضر یک مشاور ارشد در نیوبرانزویک گروه شرکت مشاوره.

“درجه خصومت فزاینده است خارج از کنترل” آقای زولیک گفت: روز پنج شنبه در آسپن امنیت فروم یک کنفرانس حزبی سری در امنیت ملی است. “ما به ثابت خودمان است.”

بسیاری از ایالات متحده کسب و کار است که یک بار در میان پکن بزرگترین حامیان در واشنگتن شده اند گشته با تعرفه ها و محدودیت های فن آوری هر دو دولت تحمیل کرده اند و دیدن وخامت روابط به عنوان یک خطر بیشتر.

چهار دولت ایالات متحده در بخش هشدار در این ماه است که شرکت های آمریکایی می تواند به صورت اعتباری و یا تحریم-نقض خطرات برای مشارکت و یا مشتریان به چین سین کیانگ منطقه که در آن پکن بازداشت صد هزار عمدتا مسلمان گروه های قومی در یک شبکه از اردوگاه.

دادستان کل بر, در سخنرانی خود, پنج شنبه, به نام هالیوود و صنعت سرگرمی به عنوان به خوبی به عنوان عمده شرکت های فن آوری مانند Apple Inc., گفت: آنها “همه بیش از حد مایل به همکاری” با پکن است.

“نهایی جاه طلبی از چین حاکمان نیست به تجارت با ایالات متحده است. آن است که برای حمله به ایالات متحده” آقای Barr گفت. وی افزود: “اگر شما یک کسب و کار آمریکا رهبر مماشات PRC را ممکن است در کوتاه مدت پاداش. اما در پایان PRC هدف این است که به جای شما” با اشاره به جمهوری خلق چین است.

یک سخنگوی شرکت اپل با اشاره به اظهارات قبلی که در آن شرکت گفت: باقی مانده مشغول است بهترین راه برای ترویج آزادی “حتی در جایی که ما ممکن است با مخالفت یک کشور قوانین.”

آقای Barr اخیر چندین ارشد مقامات دولت به اختصاص یک سخنرانی عمومی به آنچه که دولت می بیند به عنوان چالش های مطرح شده توسط چین است.

هفته گذشته مدیر اداره تحقیقات فدرال کریستوفر Wray به نام مقیاس چین سرقت مالکیت معنوی “آنقدر عظیم است که آن را نشان دهنده یکی از بزرگترین انتقال ثروت در تاریخ بشر است.” او گفت: اف بی آی باز می شود یک چین جدید-مرتبط با ضد جاسوسی مورد در هر 10 ساعت با تقریبا 2500 چنین مواردی در راه است.

تا کنون بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چین اطلاعیه ها هستند بیشتر در مورد واژه خاص از اتصال اقدامات است. دولت هنوز برای تحریم ارشد مقامات چینی بیش از پکن به امنیت و قانون در هنگ کنگ, اگر چه آنها در نظر گرفته می شود یک مقام ارشد دولت رسمی گفت.

هنوز دولت و بلاغت در چین است که تقریبا یکنواخت تندرو.

“کلمات بسیار قدرتمند” دستیار وزیر امور خارجه دیوید Stilwell گفت: این هفته در یک بحث و گفتگو در مورد دولت جدید سیاست است که به طور رسمی مخالف چین گسترده ادعا می کند به دریای چین جنوبی است.

نوشتن برای اندرو Restuccia در Andrew.Restuccia@wsj.com و ویلیام در ملدن william.mauldin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله