برگ برنده دولت در وزن و کاهش نیروهای نظامی در کره جنوبی

Category: ایستگاه Comments: No comments

در حال حاضر 28,500 نیروهای ایالات متحده مستقر هستند در کره جنوبی. آمریکا هلیکوپتر نظامی در اردوگاه Humphreys در Pyeongtaek کره جنوبی در ماه فوریه است.

عکس: Hong Ki-برنده/آسوشیتد پرس

پنتاگون ارائه کرده است کاخ سفید با گزینه های برای کاهش آمریکا حضور نظامی خود را در کره جنوبی به عنوان دو کشور باقی می ماند در تقابل بیش از رئيس جمهور تهمت تقاضا که سئول تا حد زیادی افزایش می دهد چه مقدار از آن را می پردازد برای سربازان آمریکایی مستقر در این کشور ایالات متحده آمریکا, مقامات گفت.

پنتاگون ستاد مشترک به بررسی ساختار نیروهای آمریکایی در کره جنوبی به عنوان بخشی از یک گسترده تر بررسی مجدد چگونگی انباشتگی و به طور بالقوه کاهش اعزامهای نظامی جهان, یک نظامی ایالات متحده گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت کاهش یافته است به طلسم از طرح های احتمالی برای کوچک شدن آمریکا حضور نظامی در کره جنوبی در زیر سطح کنونی 28,500 نیروهای ایالات متحده و گفت: هیچ تصمیمی برای کاهش نیروی ساخته شده است.

افشای آید به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت دستپاچه متفقین تصمیم به حذف 9,500 از 34,500 نیروهای ایالات متحده به طور دائم مستقر در آلمان و به عنوان یکی از رئيس جمهور در اکثر صریح مشاوران دارای نشان داد که بیشتر سربازان برداشت ممکن است رخ دهد.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار روشن” ریچارد Grenell سابق سفیر آمریکا در آلمان که تحت فشار قرار دادند برای سربازان برداشت که در کشور گفت: روزنامه آلمانی بیلد در ماه گذشته.

“ما می خواهیم به نیروهای نظامی از سوریه, افغانستان, عراق, از, کره جنوبی, ژاپن و آلمان,” او گفت:.

آمریکایی ها “در حال گرفتن یک کمی خسته از پرداخت بیش از حد برای دفاع از کشورهای دیگر” آقای Grenell اضافه شده در نظر است که برای چندمین بار در سئول.

آمریکا و کره جنوبی شده اند نظامی متفقین پس از جنگ کره. در سال 1991 دو کشور به این نتیجه رسیدند که برای اولین بار از یک سری از موافقت نامه های که تحت آن سئول فراهم می کند کمک های مالی و حمایت های دیگر برای تامین آمریکایی ها هزینه نگهداری نیروهای نظامی وجود دارد.

آقای ترامپ, اما, طولانی اصرار داشت که کره جنوبی پرداخت.

بازده به دولت فشار سئول موافقت به پرداخت $926 میلیون دلار در سال 2019 یک 8.2 درصد افزایش برای یک سال یک عکاسی در معامله است. آقای ترامپ محور توسعه در یک صدای جیر جیر اما بعد از آن خواستار پنج برابر افزایش در پرداخت به 5 میلیارد دلار برای سال بعد.

کمتر حضور

ایالات متحده حضور نظامی در کره جنوبی به اوج خود رسید و در زمان جنگ در 1950s و می ایستد
در مورد 28,500 امروز.

ایالات متحده نیروهای نظامی سطوح در کره جنوبی

400,000

کره ای

جنگ

300,000

200,000

100,000

محدوده

0

1950

’60

’70

’80

’90

2000

’10

منبع: موسسه تاریخ نظامی

دولت کره جنوبی ماه Jae-in ساخته شده counteroffer به آقای ترامپ بیش از 5 میلیارد دلار اما گسترش بیش از پنج سال با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات.

تحت شرایط کره جنوبی پیشنهاد سئول را افزایش پرداخت آن 13.6 درصد در سال اول و با افزایش سالانه پس از آن در حدود 7 درصد در سال خواهد بود که به رشد کره جنوبی بودجه دفاعی. در سال پنجم سئول خواهد پرداخت ایالات متحده $1.3 میلیارد دلار است.

ارشد مقامات آمریکایی فکر می کردند که این مسئله ممکن است رسیده برای قطعنامه پس از آقای Moon توافق در ماه مارس به آقای تهمت است که درخواست آن را ارسال کیت های آزمایش برای کمک به ایالات متحده در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما به جای استقبال از کره جنوبی پیشنهاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش ریسک پیشنهاد که کره جنوبی پرداخت 1.3 میلیارد دلار دیگر برای یک سال معامله یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت.

آقای مون را رد کرد که پیشنهاد. هزینه های توافق نامه به طور کلی باید به طول انجامید تا پنج سال و آقای تهمت پیشنهاد را به سمت چپ کره جنوبی به آمریکا خواسته یک سال بعد.

مقامات شورای امنیت ملی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد آقای تهمت پیشنهاد و جزئیات به ادامه مذاکرات است.

سربازان آمریکایی شرکت کننده در یک نظامی تاکتیکی تظاهرات در پایگاه هوایی اوسان در Pyeongtaek کره جنوبی در سال 2019.

عکس: jung yeon-je/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بدون هزینه های توافق شده است در اثر پس از 2019 معامله شناخته شده به عنوان اقدامات خاص قرارداد منقضی در ماه دسامبر.

“رئیس جمهور شده است روشن در انتظار است که متحدان ما در سراسر جهان از جمله کره جنوبی می تواند و باید کمک بیشتر,” ارشد تهمت رسمی دولت گفت.

در همان زمان مقامات گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: سوال منطق خارج از کشور برای استقرار.

“او روشن ساخته است که او می خواهد گزینه” یکی دیگر گفت: دولت.

کاخ سفید خواسته پنتاگون در پاییز گذشته به ارائه اولیه گزینه برای خروج نیروهای نظامی از سراسر جهان از جمله در خاورمیانه و آفریقا و اروپا و آسیا است.

در ماه دسامبر پنتاگون آمده بود تا با گسترده ای از ایده های, که همچنین منعکس استراتژی خود برای رقابت با چین و روسیه و تاکید آن بر نیروهای چرخشی. در مارس پنتاگون تصفیه تعدادی از گزینه های مختلف و ارائه آنها را به کاخ سفید از جمله برخی از کره جنوبی یکی از مقامات دولت گفت.

سربازان آمریکایی در راه رفتن در خرید منطقه خارج اردوگاه Humphreys در Pyeongtaek کره جنوبی در سال 2019.

عکس: jung yeon-je/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک نظامی ایالات متحده رسمی کاهش یافته است می گویند که آیا ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش است به اطلاع او همتای کره جنوبی در مورد ایالات متحده بررسی نیروهای نظامی سطوح. این واقعیت است که پنتاگون توسعه گزینه برای تنظیم سربازان سطوح گزارش شد در ماه آوریل توسط کره جنوبی روزنامه دونگ-A Ilbo.

در اوایل این ماه ژنرال رابرت آبرامز, فرمانده نیروهای آمریکایی در کره جنوبی توضیح داده شده گزارش می دهد که ایالات متحده ممکن است خروج نیروهای نظامی از کره جنوبی به عنوان شدید سفته بازی در حالی که اشاره کرد که پنتاگون به طور مداوم ارزیابی نظامی ایالات متحده را استقرار در سطح جهان است.

“هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند و برای تغییر ما نیروی استقرار در کره جنوبی” اضافه شده یک دفاع ایالات متحده امریکا شد. “اما صرف نظر از نتیجه بررسی ما اعتماد به نفس است که ما را به حفظ توانایی ما برای مقابله با هر گونه تهدید در شبه جزیره کره.”

آقای تهمت دیپلماسی نسبت به کره جنوبی زده است تا بحث در میان کارشناسان آمریکایی که ادعا که رئیس جمهور نمی دادن وزن کافی به نقش متحدان می توانید در کمک به حفاظت از منافع ایالات متحده.

از آرشیو

پس از بیش از 60 سال در ایالات متحده است که بستن یک پایگاه نظامی در سئول که نگه داشته است منطقه امن از کره شمالی تهدید. وال استریت ژورنال به بررسی تاریخی پیچیده و ملاقات با افرادی که آن را به نام خانه برای سال. تصویری: Clément Bürge. تصویر کامپوزیت: کریستال تای (Originally published سپتامبر. 3, 2019)

“این نشان دهنده مغلوب ساختن پیشی جستن معاملاتي نمایش اتحاد و گفت:” بروس Klingner از بنیاد میراث, یک محافظه کار فکر می کنم تانک. “این است که مقابله به ایالات متحده پس از جنگ جهانی دوم استراتژی است که می بیند متحدان ما در منافع استراتژیک. نگه داشتن نیروهای آمریکایی به جلو مستقر می توانید جلوگیری از امریکا مخالفان را از انجام کارهای بد و اجازه می دهد تا نیروهای ایالات متحده برای پاسخ سریع تر است.”

کنگره شده است و همچنین نگران.

مصوبات کمیته نیروهای مسلح مجلس این ماه که مانع پنتاگون از کاهش نیروهای نظامی در کره جنوبی زیر 28,500 مگر اینکه وزیر دفاع گواهی است که کره شمالی تهدید کاسته است و کاهش نمی صدمه دیده متحده امنیتی است. این نیروهای مسلح سنا در حال تدوین مشابه اندازه گیری.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه پیامدهای منطقه ای از بین بردن نیروهای ایالات متحده از کره جنوبی? پیوستن به مکالمه زیر.

مقامات کره جنوبی گفته اند که این کشور حدود 2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی خود در دفاع در سال 2019. کاخ سفید شکایت کرده آلمان موفق به ملاقات با یک سازمان پیمان آتلانتیک شمالی هدف از گذراندن 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی خود را در آن نظامی است.

پیشرفت در مذاکرات بیش از یک جدید آمریکا-کره جنوبی هزینه های توافق بعید به نظر می رسد در آینده نزدیک کارشناسان می گویند. در ماه ژوئن دو کشور توافق کردند که سئول را صرف در مورد $200 میلیون دلار برای پرداخت حقوق حدود 4,000 کارگران کره جنوبی که تا به حال شده است furloughed از شغل خود در پایگاه های آمریکا برای ماه می باشد. که توسعه کاسته فشار داخلی بر دولت کره جنوبی برای رسیدن به توافق با ایالات متحده

پل چوی مدیر عامل StratWays گروه سئول مبتنی بر جغرافیای سیاسی-خطر مشورتی گفت: این موضوع است منحرف متفقین از مسائل بزرگتر مانند کره شمالی و چین است.

“ما در حال تیراندازی خودمان را در پای” او گفت:.

نوشتن به Michael R. گوردون در [email protected] و گوردون Lubold در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>