مقامات ایالات متحده به تازگی به شدت تلاش بیشتر به منظور محدود کردن پیونگ یانگ را از دسترسی به سیستم مالی جهانی.

عکس: چا آهنگ هو/آسوشیتد پرس

یک واحد از انگلستان توتون و تنباکو شرکت موافقت به پرداخت $666,000 مجازات برای حل و فصل اتهامات جنایی که آن را تسهیل فروش به کره شمالی در اولین پرونده یک شرکت برای نقض تحریمهای آمریکا در پیونگ یانگ.

امارات متحده عربی مبتنی بر Essentra FZE Co. Ltd. که یک شرکت تابعه از انگلستان مبتنی بر Essentra PLC وارد معوق دادستان توافق با باراک اوباما در واشنگتن و بهبود آن تحریم های ایالات متحده انطباق برنامه برای حل و فصل اتهامات این اسناد گفت. آن وارد شده به یک توافق با وزارت خزانه داری برای حل و فصل مدنی ادعا می کند.

حدود 333 ، 000 در در پرداخت برای محصولات به مقصد کره شمالی مشتری بودند روت از طریق یک خارجی شعبه از یک بانک ایالات متحده آمریکا با توجه به اسناد دادگاه ظ روز شنبه به ایالات متحده دادستان حوزه قضایی بیش از این معاملات.

در بیانیه این شرکت گفته است که معاملات نیست تایید شده و یا شناخته شده به مدیریت در خارج از امارات متحده عربی است و کارمندان باید “پس از شده خارج از کسب و کار است.”

بانک های اروپایی را به پرداخت میلیاردها دلار جریمه بیش از یک دهه گذشته ایالات متحده برای حل و فصل اتهامات عنوان شده است که آنها کمک به مشتریان در فرار از تحریم های ایالات متحده در ایران و کشورهای دیگر اما هیچ کدام از این موارد را درگیر معاملات با کره شمالی اشخاص.

جریمه های صادر شده توسط آمریکا مدنی تنظیم کننده در وزارت خزانه داری اعمال تحریم مطابق آمار 10 سال اخیر بیش از 1 میلیارد دلار در سال 2019 به عنوان برگ برنده دولت به طور فزاینده ای با استفاده از تحریم ها به عنوان یک سیاست خارجی ابزار.

مقامات ایالات متحده نیز به تازگی به شدت تلاش بیشتر به منظور محدود کردن کره شمالی دسترسی به سیستم مالی جهانی. در ماه مه وزارت دادگستری unsealed جارو کیفرخواست که شارژ بیش از 30 نفر با کمک کره شمالی به طور غیر قانونی انتقال $2.5 میلیارد دلار از سال 2013 از طریق شرکت در سراسر جهان برای تهیه کالا و شرکت در معاملات دیگر در میان تار و امید برای از سرگیری طولانی-مذاکرات هسته ای, مذاکرات بین دو کشور.

از اوایل اکتبر 2017 از طریق دسامبر 2018, Essentra FZE و دیگران استفاده مالی cutouts و شرکت به عرضه یک دولت کره شمالی-اجرا شرکت دخانیات سیگار و محصولات با توجه به معوق پیگرد قانونی قرارداد. در این روند آنها باعث ناشناس ایالات متحده آمریکا موسسه مالی به نقض آمریکا را تحریم بر کره شمالی که منع بانک های ایالات متحده از پردازش دلار نقل و انتقال سیم از طرف مشتریان مستقر در کره شمالی آن را گفت.

Essentra FZE می دانستم که محصولات خود بودند به مقصد کره شمالی و دروغ خطاب های متعدد تجاری فاکتورها به جلو شرکت در امارات متحده عربی و ذکر شده در یک شرکت در چین به عنوان consignee به پنهان کردن خود واقعی مشتری از تنظیم کننده های بانک ها و شرکت های باربری این توافق گفت.

در اوایل سال 2018 یک Essentra FZE کارمند ملاقات در دبی با یک شهروند کره شمالی به نمایندگی از کشور وزارت امور خارجه-اجرای توتون و تنباکو شرکت بود که مشتاق به خرید توتون و تنباکو-محصولات تصفیه توافق گفت. کره شمالی اجرایی گفت که او تا به حال یک کارخانه در کره شمالی و روابط کسب و کار در شمال چین آن را گفت. دو بعد شروع به برقراری ارتباط از طریق رمزگذاری پیام پلت فرم با توجه به اسناد دادگاه.

در صحبت های بعدی کره شمالی نماینده بارها و بارها گفته Essentra FZE کارکنان به مرجع کره شمالی در اسناد و مدارک و یا بحث. “اما لازم به ذکر است که مشتری در کشور من,” او گفت: یک Essentra, تماس, با توجه به توافق. در یکی دیگر از نمونه کره شمالی نماینده گفت: “شما فقط به آنها بگویید به مقصد چین اشاره نمی در مورد کشور من” دادگاه سند گفت. فاکتورها مورخ 14 ژوئیه 2018 ذکر شده امارات متحده عربی مقابل شرکت و مقصد نهایی از دالیان چین آن را گفت.

“Essentra FZE ابداع یک طرح جنایی به استفاده از یک فریبکارانه وب سایت از شرکت ها و نهادهای مالی به دستکاری بانک های ایالات متحده به پردازش ممنوع دلار معاملات به نفع کره شمالی” جان Demers اجرا می شود که وزارت دادگستری امنیت ملی را بدست آورد, گفت:.

نوشتن به Aruna Viswanatha در Aruna.Viswanatha@wsj.com و کیت اوکیف در kathryn.okeeffe@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله