آتش سوزی 17 قرن ارگان در کلیسای جامع

Category: ایستگاه Comments: No comments

آسیب در داخل Saint-Pierre-et-Saint-Paul, کلیسای جامع در شهر نانت فرانسه.

عکس: sebastien salom-gomis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نانت فرانسه—مقامات امنیتی فرانسه راه اندازی یک آتش سوزی استعلام شنبه پس از آتش سوزی در معروف گوتیک کلیسای جامع سنت پیتر و سنت پل غربی شهر نانت. فروغ نابود عضو شکسته پنجره های شیشه ای رنگی و فرستاده دود سیاه خارج می گردند از بين برج کلیسای جامع.

ساکنان و گردشگران تماشا مبهوت و کارکنان اورژانس محاصره این منطقه در اطراف این بنای تاریخی در مرکز تاریخی این شهر بر روی رودخانه Loire.

بدون آسیب گزارش شده است.

محلی آتش نشانی و خدمات گفت: سقف است و نه تحت تاثیر آتش و شد “تحت کنترل است.”

آنها کنار خار مقایسه با کلیسای جامع نوتردام در پاریس که منجر سقف و منار مخروطی سوخته را در ماه آوریل 2019. برای بسیاری از نانت آتش را به ارمغان آورد خاطرات که ویرانگر فروغ که تهدید به سرنگونی قرون وسطی بنای تاریخی در پایتخت.

مقامات آتش کار در گوتیک سنت پیتر و سنت پل کلیسای جامع در نانت شنبه. شعله را زنده کرد خاطرات ویرانگر آتش سوزی در کلیسای جامع نوتردام در پاریس سال گذشته است.

عکس: Laetitia Notarianni/آسوشیتد پرس

“پس از برگشتن-کدبانو در Saint-Pierre-et-Saint-Paul, کلیسای جامع, در قلب نانت در شعله های آتش. برای حمایت از ما آتش را که تمام خطرات را به صرفه جویی در این گوتیک جواهر شهر” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در توییتر نوشت.

شنبه آتش را شکست اصلی پنجره های شیشه ای رنگی بین این دو برج از قرن 15 کلیسای جامع و نابود ارگان که مورخ از قرن 17 بود و به نام “روح کلیسای جامع” توسط وفادار.

“آسیب متمرکز شده است این ارگان که به نظر می رسد به طور کامل نابود شده است. پلت فرم که در آن واقع شده است بسیار ناپایدار و خطرات فروپاشی” گفت: ژنرال لوران Ferlay سر از آتش نشانان در Loire Atlantique منطقه در یک نشست خبری در مقابل کلیسای جامع.

کلیسای جامع ساخته شده است بیش از پنج قرن و تکمیل شده در سال 1891. عضو اصلی قبلا جان سالم به در برد آتش سوزی جدی در سال 1972 که نابود مقدار از آن سازه های چوبی.

“این بخشی از تاریخ ما بخشی از میراث ما” نانت شهردار یوهانا رولان به خبرنگاران گفت:. “همه ما باید این تصاویر در ذهن این داستان در دل ما اما در این مرحله این وضعیت به نظر نمی رسد که قابل مقایسه با سال 1972 است.”

که ویرانی بود یکی صعودی—سوخته-از چوب جایگزین شد بتن کمک کرد که محدود کردن دامنه از روز فاجعه ژنرال. Ferlay گفت.

نخست وزیر فرانسه ژان کستکس و فرانسه وزیر کشور جرالد Darmanin در میان مقامات برنامه ریزی برای دیدار نانت بعد از ظهر شنبه در واکنش به فروغ.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>