مقامات امنیتی فرانسه بررسی آتش سوزی پس از آتش می سوزد و از طریق نانت کلیسای جامع

Category: ایستگاه Comments: No comments

آسیب در داخل Saint-Pierre-et-Saint-Paul, کلیسای جامع در شهر نانت فرانسه.

عکس: sebastien salom-gomis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پاریس—فرانسه مقامات افتتاح شد رسیدگی به آتش سوزی پس از آتش سوزی روز شنبه در یک کلیسای جامع در غرب شهر نانت.

آتش آسیب دیده مصنوعات گرانبها در کلیسای جامع سنت پیتر و سنت پل و تخریب بخشی از کلیسای جامع پنجره های شیشه ای رنگی. تصاویر سیاه و دود مواج از 15 قرن نما بلافاصله باعث مقایسه به آتش که فرا گرفته کلیسای جامع نوتردام در پاریس سال گذشته است.

مقامات آتش کار در گوتیک سنت پیتر و سنت پل کلیسای جامع در نانت شنبه. شعله را زنده کرد خاطرات آتش سوزی ویرانگر در کلیسای جامع نوتردام در پاریس سال گذشته است.

عکس: Laetitia Notarianni/آسوشیتد پرس

“پس از برگشتن-کدبانو در Saint-Pierre-et-Saint-Paul, کلیسای جامع, در قلب Nantes در حال سوختن است” رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در توییتر نوشت.

“پشتیبانی به ما آتش نشانان که در حال بدست گرفتن تمام خطرات را به صرفه جویی در این گوتیک جواهر در شهر Dukes.”

Pierre Sennès دادستان در نانت گفت که آتش سوزی آغاز شده بود در سه مکان در کلیسای جامع باعث یک تحقیق که انجام خواهد شد توسط پلیس منطقه ای خدمات.

“خیلی زود است که به نتیجه گیری” آقای Sennès گفت:, و اضافه کرد که یک آتش متخصص بود در راه خود را از پاریس برای بررسی بیشتر.

آن زمان 104 آتش نشانان سه ساعت برای مهار آتش که نشانه به خدمات اورژانس در 7:45 صبح توسط رهگذران را دیدم که شعله های آتش جهش در پشت نمای کلیسای جامع گفت: Laurent Ferlay مدیر منطقه ای آتش نشانی.

آقای Ferlay گفت: آتش تا به حال کمی تهدید ثبات ساختمان و آتش نشانان مشغول به کار بودند بر قرار کردن “کلش سوزی” در کلیسای جامع را به تکیه بر کمک یک شرکت خصوصی برای دسترسی به بقایای یکی از اصلی.

در عین حال او تاکید کرد که آتش بود و کمتر مخرب از یکی که پاره از طریق نوتردام در سال گذشته پایین آوردن منار و بخش هایی از سقف. آقای پاکسازی اوایل این ماه اعلام کرد که منار مخروطی خواهد بود ترمیم آن در قرن 19 ،

“ما در یک Notre-Dame-de-پاریس سناریوی” آقای Ferlay گفت:, و اضافه کرد که سقف نانت’ کلیسای بازسازی شده با بتن پس از آن در سال 1972 آتش آن در امان آن را از شعله های آتش در روز شنبه.

سقف نوتردام ساخته شده بود بیشتر از سرب و پشتیبانی توسط وب سایت ها-پیر—و به شدت قابل اشتعال—تیرهای چوبی.

“امروز همه Nantais و Nantaises در این احساسات این غم و اندوه” شهردار نانت یوهانا رولان گفت. “این یک محل برای همه Nantais بخشی از تاریخ ما است.”

فوری تمرکز بر صرفه جویی در مبلمان و آثار هنری در داخل کلیسای جامع دفتر شهردار گفت.

به نانت اسقف گفت: 1620 grand ارگان نابود شد و همچنین 15 قرن پنجره های شیشه ای رنگی قطعات گروه کر و کوچکتر ارگان.

در حالی که آن را ندارد همان اهمیت فرهنگی به عنوان نوتردام پاریس کلیسای جامع سنت پیتر و سنت پل در نظر گرفته شده است یک نقطه عطفی در معماری.

ساخته شده در سبک گوتیک در متناسب و شروع می شود بین 15 و 19 قرن کلیسای جامع تا به حال یک تاریخ پر سر و صدا. بمب گذاری در طول جنگ جهانی دوم آسیب دیده کلیسای جامع محرابی و سه کلیساهای کوچک.

در سال 1972 یک اتفاقی صهیونیست یک blowtorch سمت چپ توسط یک کارگر در سقف ویران ساختمان چوبی چارچوب منجر به بیش از سه دهه از مرمت آثار در چند مرحله تکمیل در سال 2008.

این منطقه در مقابل کلیسای جامع بود و طناب و آتش نشانان هنوز در سایت توسط midafternoon.

نخست وزیر ژان کستکس تور کلیسای جامع در نانت در روز بعد در کنار وزیر کشور Gérald Darmanin و وزیر فرهنگ و ارشاد Roselyne Bachelot.

در 2015, Saint-Donatien کلیسای در نانت بود و تا حدودی تخریب شده پس از فروغ شکست در سقف که در آن کار که انجام شد.

اصلاحات & Amplifications
Gérald Darmanin است وزیر کشور فرانسه. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت که وزیر کشور بود و ژان کستکس. به طور جداگانه امانوئل پاکسازی اوایل این ماه اعلام کرد که نوتردام را spire خواهد بود ترمیم آن در قرن 19 ، نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت که او اعلام کرد که در ماه گذشته. (اصلاح شده در جولای 18)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>