آمریکا تظاهرات هم بزنید موشکافی رفتار پلیس از مردم بومی

Category: ایستگاه Comments: No comments

تانیا بعد سوار یک قطار به ملبورن یک بعد از ظهر و در سال 2017 به دنبال بیش از شروع در یک شهرستان که در آن او می تواند زندگی می کنند و نزدیک به او باردار دختر و احتمالا پیدا کردن کار پخت و پز در یک رستوران و متخصص در بومی استرالیا مواد غذایی است.

او هرگز آن ساخته شده است.

خانم روز 55 ساله بومی کاری خوابش برد و حذف شد از قطار توسط پلیس که او را دستگیر و به ظن ،

او بعد تصادفا بارها و بارها در یک سلول زندان, ضربه زدن سر خود را بر روی یک دیوار بتنی. پلیس به نام یک آمبولانس پس از توجه به تیره و کبودی در سر حدود سه ساعت بعد اما خیلی دیر شده بود یک coronial استنطاق یافت. او 17 روز بعد از خونریزی در مغز او ناشی از ضربه به سر.

مرگ و میر مردم بومی در بازداشت پلیس می رسم تازه موشکافی در پی جورج فلوید مرگ به عنوان فعالان در کشورهای مشترک المنافع استرالیا, نیوزیلند و کانادا به دنبال جلب تشابه بین درمان سیاه آمریکایی ها و جوامع بومی.

استرالیا معترضان با اشاره به دیوید Dungay جونیور یک 26 ساله بومی که درگذشت در سیدنی تادیبی تسهیلات در سال 2015 پس از مهار توسط پنج نگهبانان زندان در سلول اش. فیلم پخش شده در استنطاق پس از آن نشان داد آقای Dungay گفتن نگهبانان بودند که سنجاق او را به تخت خود را “من نمی توانم نفس بکشم” حداقل 12 بار. استنطاق نمی توصیه به اقدام انضباطی علیه سپاه پاسداران است.

ماه گذشته دولت و مجلس در نیو ساوت ولز, صفحه اصلی, به, سیدنی, توافق برای برگزاری یک تحقیق چگونه مرگ در دوران بازداشت مورد بررسی قرار گرفته و پس از معترضان خواستار پایان دادن به “پلیس بررسی پلیس است.”

بستگان تانیا روز از جمله دخترش Apryl واتسون چپ و حامیان نگه داشته افروزی در خارج از خو یش دادگاه در ملبورن در ماه سپتامبر.

عکس: جولیان اسمیت/EFE/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

“وجود دارد به مراتب بیشتر حس در میان استرالیایی ها نه تنها برای اولین بار سازمان ملل اما نمایشگاه با تفکر مناسب و معقول فکر افرادی که فقط به فکر این درست نیست” گفت: Malarndirri مک کارتی بومی سناتور با استفاده از یک اصطلاح است که اشاره به جوامع بومی.

نیوزیلند در ماه گذشته کاهش یافته است برنامه ای برای ایجاد پلیس مسلح جوخه های که فعالان می گویند خاص مائوری جوامع است. پلیس در اقیانوس آرام جنوبی کشور معمولا بدون سلاح گرم اما تجربه با گشت های مسلح پس از یک فرد مسلح به قتل رسید 51 مسلمان نمازگزاران در کرایستچرچ در سال 2019.

در کانادا حداقل هشت بومی که مردم در برخورد با پلیس و یا پس گرفته شده به پلیس بازداشت در ماه های اخیر با برخی از این موارد باعث فعالان به منظور جلب مقایسه به مرگ جورج فلوید. در آوریل پلیس در وینیپگ به ضرب گلوله کشته و 16 ساله Eishia هادسون پس از یک تعقیب و گریز خودرو.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” خانم هادسون پدربزرگ ملوین Moar گفت: در طول یک تظاهرات در ماه ژوئن خواستار آن است که پلیس پاسخگو در مواردی مانند نوه اش است. مقامات باید باز یک تحقیق به خانم هادسون مرگ و همچنین مرگ و میر ناشی از دو بومی مردان در طول جداگانه برخورد با پلیس است. یک سخنگوی Winnipeg, خدمات پلیس کاهش یافته است به نظر در این موارد است.

فیلم منتشر شده در ماه گذشته نشان داد یک افسر پلیس مقابله و پانچ 53 ساله الان آدم رئیس آتاباسکا Chipewyan اول کشور در آلبرتا در طول ماه مارس تقابل آغاز شد که بیش از یک expired license plate. آقای آدم را به اتهام مقاومت در برابر دستگیری و آزار یک افسر پلیس اما این هزینه کاهش یافته بود پس از این ویدئو را انتشار.

دستگیری الان آدم رئیس آتاباسکا Chipewyan اول کشور در آلبرتا بود ضبط کردند.

عکس:
RCMP/ایسنا

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو وعده داده است برای پرداختن به آنچه که او می گوید سیستمیک است نژادپرستی در همه نهادهای کشور از جمله پلیس است. “بیش از حد بسیاری از سیاه و سفید کانادایی و بومی مردم احساس نمی امن در اطراف پلیس,” او گفت:.

اما تلاش برای اتصال مورد مسائل بومی به زندگی مهم جنبش مواجه شده است به مقاومت در برابر برخی از رهبران. در استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون و دیگر قانونگذاران محافظه کار سرزنش کرده اند تظاهرات در حاشیه گروه آنها می گویند با استفاده از ایالات متحده در اعتراض به استوک بخش.

“این اعتراضات آنها شروع به در یک نمایشگاه به نقطه ای که آنها در حال بالا بردن مسائل مربوط به مورد شما می دانید مردم درمان در زندان گفت:” آقای موریسون. “اما در حال حاضر آن را گرفته شده توسط دیگر خیلی بیشتر سیاسی رانده جناح چپ دستور کار است.” او گفت که او باور ندارد که کشور دارای یک مشکل سیستمیک نژاد پرستی.

راسل Barrett, دستیار کمیسر استانداردهای حرفه ای در ویکتوریا پلیس—خانه ملبورن—گفت: پلیس در حال برداشتن گام برای تقویت روابط خود با جوامع بومی در دولت است. “هر مرگ در بازداشت پلیس است ویرانگر و مرگ یکی بیش از حد بسیاری از,” او گفت: پس از تظاهرات اخیر در دولت است.

مادر دیوید Dungay جونیور یک بومی استرالیایی که در بازداشت پلیس به نظر می رسد در خارج از دادگاه عالی در سیدنی در ماه گذشته.

عکس: جیمز گورلی/EFE/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

درمان جوامع بومی شده است یک موضوع در هر سه کشور است.

درخواست راه اندازی شد در سال 1988 در کانادا, استان مانیتوبا که در آن خانم هادسون درگذشت یافت که مردم بومی بودند که دستگیر و زندانی به شدت نامتناسب اعداد. آن گفت: مردم بومی بودند که دستگیر شدند به احتمال زیاد رد وثیقه از nonindigenous مردم و اگر محکوم شد بیشتر احتمال دارد به زندانی.

پلیس در نیوزیلند باید اذعان کرد ناخودآگاه تعصب نسبت به مائوری یک الگوی فعالان می گویند امتداد بازگشت به دوران استعمار. یک مطالعه اخیر توسط JustSpeak—جوانان-رهبری گروه حمایت—یافت مائوری هفت بار بیشتر از بار اول سفید مجرم به اتهام توسط پلیس.

در استرالیا یک کمیسیون سلطنتی برای اولین بار جستوجو کرد موضوع بومی مرگ در دوران بازداشت در سال 1991 و توصیه می شود برخی از 339 تغییرات به کاهش نرخ که در آن مردم بومی آمریکا از جمله decriminalizing مستی و استفاده از زندان به عنوان آخرین چاره. یک 2018 دولت مطالعه نشان داد تنها دو سوم از کسانی که توصیه شده بود اجرا شده و نرخ بومی حبس دو برابر شده بود.

“ما تا به حال بیش از 437 مرگ و میر و هیچ کس محکوم شده اند” به گفته خانم روز پدر Apryl واتسون. “به من صحبت می کند که حجم مورد چگونه آنها را ببینید و درمان بومی زندگی می کند. مگر ما تغییر که پلیس ادامه خواهد داد تا خود را به عنوان نجس.”

زودتر

ضد نژادپرستی تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس را در سراسر جهان از نیوزیلند به برزیل. در ضمن دشمنان از جمله چین و ایران را مورد انتقاد دولت آمریکا را از دست داده و تظاهرات. (در اصل منتشر شده 2 ژوئن 2020)

دادرس که بررسی خانم بعد از مرگ بعد متوجه شد که قطار هادی که خواسته بود پلیس برای حذف خانم بعد از آنجا که او گفت که او مست و سرکش شده بود تحت تاثیر این واقعیت است که او بومی با استناد به این واقعیت است که خانم روز اول بود مسافری خواب او تا به حال خارج از قطار. قاضی هیچ مدرکی وجود ندارد هر چند که پلیس تا به حال بدرفتاری خانم بعد چون او بومی.

خانواده مخالفت با حاکم به دلیل استنطاق یافت که همان افسران پلیس را برداشت مست زن سفید بعد از آن روز و او را سوار خانه بدون پرداخت هزینه.

دادرس با اشاره به این پرونده به دادستان ممکن است جرم انگاری جرائم توسط پلیس. ویکتوریا پلیس گفت: آنها را هر مرگ در پلیس مراقبت جدی و بررسی خواهد شد استنطاق یافته است.

اعضای خانواده و طرفداران خانم روز راهپیمایی در اولین جلسه بعد از استنطاق به مرگ او در ماه اوت سال 2019.

عکس: Charandev سینگ

در اعتراض های اخیر در ملبورن خانم روز پسر وارن روز به مرحله در زمان در یک تی شرت با بومی پرچم و کلمات کلیدی: “جلوگیری از سیاه مرگ و میر در بازداشت است. به یاد داشته باشید نام خود را. تانیا لوئیس روز است.”

“از آن زمان قتل جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار به کانون توجه قرار دادن در استرالیا, شرم,” او گفت:. “به دهها…آزار و اذیت از جوانان ما و قتل عزیزان ما…همه در دست پلیس است.”

او قبل از مرگ خانم بعد شد یک مدافع برای بهبود درمان مردم بومی در بازداشت, علت او در زمان پس از درگذشت عموی او در یک سلول پلیس در سال 1982. او دستگیر شد و برای خوب پرداخت نشده حدود 7 دلار برای مستی. خود را مورد بررسی شد و در سال 1991 سلطنتی کمیسیون.

چند روز قبل از سوار شدن به قطار خانم بعد ماکارونی پخته شده برای دختر و نوه. خانم واتسون می گوید او 7 ساله دختر گریان یادآوری او مادر بزرگ بومرنگ درس و شوخی و طنز.

“مادر بزرگ او در بازداشت پلیس درگذشت. که داستان او را برای حمل با” خانم واتسون گفت.

نوشتن به راشل Pannett در [email protected] و کیم Mackrael در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>