استخوان خشک استرالیا چهره واکنش در برابر سد پروژه های

Category: ایستگاه Comments: No comments

WYANGALA استرالیا—به بومی استرالیایی ایزابل و جورج کو تپه در نزدیکی 280-پا بلند سد در اینجا بخشی از مقدس چشم انداز است که خال خال با تدفین و سایت های تشریفاتی. در حال حاضر برنامه های جدید دولت برای بالا بردن دیوار از این سد می تواند سیل بسیاری از این مناطق.

“ما در حال حاضر به اندازه کافی از ما روستا در حال تخریب” گفت: ایزابل کو 34 سال به عنوان او به بررسی سنگ ها و درختان بی ثمر توسط انسان ساخته شده از دریاچه پشت Wyangala سد حدود 130 مایل در غرب سیدنی است. “کل ما چشم انداز قابل توجه است: درختان, سنگ, آب, زمین های خود را.”

مقامات در استرالیا خشک ترین ساکنان قاره که در سال گذشته به حال خود کمترین بارندگی سالانه ثبت شده در حال پیشرفت با حداقل نیم دوجین جدید سد و یا سد ارتقاء دلیل ادامه خشکسالی که منجر به تابستان سال گذشته ویرانگر آتش سوزی. برخی از سدها هستند که سریع ردیابی برای مقابله با خشکسالی تاثیر. مقامات می گویند که این پروژه ها می تواند ایجاد شغل در اقتصاد وضعیتی وخیم از coronavirus بیماری همه گیر.

ایزابل کو و برادر جورج بومی استرالیایی از Wiradjuri جامعه مخالف هستند به یک طرح دولت برای بالا بردن دیوار Wyangala سد.

که عصبی برخی از گروه های بومی و نگران کننده فعالان محیط زیست که استدلال می کنند که سدها را برساند اکوسیستم و برهم زدن سایت های فرهنگی. در نزدیکی Wyangala سد بیش از دو دوجین سایت های بومی از جمله مصنوعات سنگی فرهنگی اصلاح درختان و حداقل یک سایت دفن می شود آب گرفتگی. یکی دیگر از پیشنهاد سد در نزدیکی جنگلهای انبوه در استرالیا, غرب را تهدید به سیل زده زیستگاه لاک پشت های آب شیرین که کشف شد در منطقه توسط استرالیا طبیعت استیو ایروین و پدر خود را و پس از نام آنها.

این اختلاف می تواند یک پیش نمایش از آنچه که به عنوان دولت بحث که آیا به افزایش هزینه های زیربنایی برای تقویت اقتصاد خود را. در ایالات متحده دموکرات-کنترل خانه به تازگی به تصویب رسید 1.5 تریلیون دلار زیرساخت لایحه که شامل بودجه برای جاده ها و راه آهن ها و مدارس.

استرالیا سد سازی درایو تضاد با آمریکا که در آن تلاش برای حذف ساختار حرکت به دست آورده اند. در سال گذشته یک رکورد 26 متحده حذف 90 سدها با توجه به گروه حمایت آمریکا رودخانه. آن را اندکی بیش از 1700 سد حذف در ایالات متحده از سال 1912 بسیاری از آنها حذف شده در 30 سال گذشته است که در آن می گوید منعکس کننده رشد آگاهی از مزایای رایگان-جریان رودخانه ها و هزینه های مرتبط با حفظ پیری سدها.

“ما فقط نمی رسید که نقطه هنوز در استرالیا گفت:” لی Baumgartner, استاد شیلات و مديريت رودخانه در Charles Sturt University. “سدهای چنین پذیرفته شده بخشی از جامعه است. ما واقعا به دنبال جایگزین است.”

خشک

مقامات در خشکسالی-آمار استرالیا در حال بررسی حداقل نیم دوجین پروژه هاي سد سازي به منظور بهبود دسترسی به آب از جمله گسترش Wyangala سد.

100 مایل

Condobolin

100 متر

فوربس

Cowra

سیدنی

بزرگ Cumbung باتلاق

Wyangala سد

نیو ساوت ولز

کانبرا

ویکتوریا

استرالیا

ملبورن

100 مایل

Condobolin

100 متر

فوربس

Cowra

سیدنی

بزرگ Cumbung باتلاق

Wyangala سد

نیو ساوت ولز

کانبرا

ویکتوریا

استرالیا

ملبورن

100 مایل

Condobolin

100 متر

فوربس

Cowra

سیدنی

بزرگ Cumbung باتلاق

Wyangala سد

نیو ساوت ولز

کانبرا

ویکتوریا

استرالیا

ملبورن

Condobolin

فوربس

سیدنی

Cowra

Wyangala

سد

بزرگ

Cumbung

باتلاق

نیو ساوت ولز

کانبرا

ویکتوریا

ملبورن

استرالیا

100 مایل

100 متر

سد دام آب در مخازن پس از آن می تواند با ارائه یک منبع قابل اعتماد برای شهرهای کشاورزان و کسب و کار در طول خشکسالی است. سدها را نیز محدود از تخریب سیل نقش مهمی در تولید نیروی برق آبی و افزایش گردشگری داخلی با ارائه قایقرانی و ماهیگیری در انسان ساخته شده از دریاچه ها. یک پروژه شامل جایگزین کردن یک پیری سد در نزدیکی تمورته یک شهر در حدود 200 مایلی شمال سیدنی که هنوز اورژانس در سطح محدودیت آب و جایی که ساکنین آنها مجاز نیست به چمن آب با آب شهر.

اما سدها می تواند مانع حرکت ماهی در رودخانه ها و کاهش پایین دست جریان می یابد و به دام انداختن رسوبات. به اصطلاح سرد-آلودگی آب—که در آن آب سرد در مخزن منتشر شده است به یک رودخانه در طول ماه های گرم—می تواند کشتن اطفال ماهی.

“سد نمی توان آن را به باران گفت:” بورلی لبخند رئیس محیط زیست گروه داخلی رودخانه های شبکه. “این درست مصرف آب خاموش کسی دیگر از جمله محیط زیست پس از پایین دست جوامع و محیط زیست رنج می برند.”

هیچ تضمینی وجود ندارد تمام سدهای ساخته خواهد شد. حداقل چهار پروژه از جمله Wyangala سد گسترش خواهد نیاز به تایید استرالیا, محیط زیست, وزیر, سوسن, Ley, پس از دقیق زیست محیطی تاثیر مطالعات آماده به دلیل تاثیر احتمالی خود را در معرض تهدید گونه ها و اکوسیستم. هیچ محیط زیست پادمان خواهد بود, آرام, یک سخنگوی خانم لی گفت.

این سرریز شعاعی دروازه Wyangala سد در نیو ساوت ولز.

زمین های اطراف Wyangala سد در طلوع آفتاب.

هنوز هم در Wyangala سد مقامات محلی می خواهید “بیل در زمین” برای اوایل کار این, اکتبر, حتی اگر کامل زیست محیطی-مطالعه تاثیر نخواهد بود در دسترس عموم تا ژوئن 2021. عمده ساخت و ساز نیست و انتظار می رود برای شروع تا اکتبر 2021. اما برخی از مردم بومی زندگی می کنند که در نزدیکی سد نگران گسترش است نتیجه گیری.

“رودخانه زندگی ما است” گفت: Nioka کو 39 بستگان جورج و ایزابل کو. “این بوده است که به جای شفا, محل تجمع یک محل برای خانواده ها آمده از بیش از همه است.”

دولت ابزار آب مسئول این پروژه گفت: آن را به دنبال ارسالی از گروه های بومی و نه گروه ثبت نام کرده اند درگیر می شود. فرهنگی-میراث فرایند ارزیابی اعمال خواهد شد کارهای اولیه و اصلی ساخت و ساز. جامعه اطلاعات جلسات قرار شد برای شروع در ماه آوریل اما تاخیر شد با این بیماری همه گیر.

این سد در Lachlan رودخانه استرالیا چهارمین طولانی ترین فراهم می کند و آب برای شهرها و مزارع و معادن در Lachlan دره منطقه تقریبا به اندازه ایندیانا است که بخشی از بزرگترین سیستم رودخانه در استرالیا. با توجه به خشکسالی مقامات محدود مقدار آب است که می توان از این سد که در حال حاضر 17 درصد کامل است.

Nioka کو می گوید: بالا بردن دیوار سد را بومی مقدس و میراث فرهنگی در خطر است.

این Lachlan رودخانه متصل به Wyangala سد.

بالا بردن سد دیوار است که انتظار می رود هزینه 650 میلیون دلار استرالیا دلار یا حدود 450 میلیون دلار و افزایش ذخیره آب با ظرفیت 53 درصد به حدود 1,800 gigaliters—بیش از سه بار آب در بندرگاه سیدنی.

ملیندا پاوی آب وزیر ایالت نیو ساوت ولز گفت: مدل سازی آب و هوا را نشان می دهد بارندگی تبدیل خواهد شد کمتر قابل پیش بینی و آن را مهم است برای گرفتن آب بیشتر زمانی که آن را باران. او گفت: Lachlan رودخانه خواهد بود خشک اگر مقامات تا به حال به صورت دوره ای منتشر شده آب از سد.

“وجود دارد یک سطح از هیجان است که دولت در واقع در نهایت رفتن به انجام کاری در یک مقیاس بزرگتر در این منطقه گفت:” تام سبز ششم-نسل کشاورز و رئیس Lachlan دره آب یک انجمن از آب کاربران است. “به طور کلی دیدگاه در سراسر دره مثبت است.”

آقای سبز, 33, گفت: از 3200 هکتار مزرعه در نزدیکی شهر فوربس به تازگی به فروش حدود 2000 گوسفند—حدود 80 درصد از گله—از آنجا که آن را تبدیل به بیش از حد گران قیمت برای خرید علوفه و دانه به آنها غذا. قبلا آقای سبز رشد یونجه و دانه با استفاده از آب آبیاری از سد.

پایین از آقای سبز, سوار کار ماهر Coupland گفت که او نمی تواند رشد پنبه یک محصول تابستان است که یکی از سود آور ترین, در سال گذشته, از آنجا که او نمی تواند دسترسی به آب برای آبیاری. او زمستان غلات که او در تلاش است تا رشد فقط با استفاده از آب باران شکست خورده اند سه فصل گذشته در میان شرایط خشک است.

تام سبز در مزرعه اش در, فوربس, نیو ساوت ولز.

سوار کار ماهر Coupland و همسرش کاترینا راه رفتن را از طریق خشک و کانال آبیاری در مزرعه ای در نزدیکی Condobolin, New South Wales. بزرگتر سد می تواند آب را از منبع قابل اعتماد تر آقای Coupland گفت.

اگر کمی وجود دارد که بارش باران در ماه های آینده “به این معنا نیست که ما از کسب و کار اما آن معنی خواهد بود که ما در حال رفتن به صرف هر گونه پول و ما در حال رفتن به استخدام افراد گفت:” آقای Coupland, 52, که مزرعه در نزدیکی شهر Condobolin.

بزرگتر سد می تواند به حل این مشکل با ساخت منبع آب قابل اعتماد تر است.

بیشتر پایین دست این Lachlan جریان رودخانه به بزرگ Cumbung باتلاق تالاب خریداری شده در سال گذشته در بخش های محافظت از طبیعت. گروه زیست محیطی نگرانی بزرگتر سد جلوگیری خواهد شد به طور طبیعی زیادی است که در حمایت از یکی از مهم ترین آبزی-زمینه پرورش در شرق استرالیا است.

جورج کو, 31, کمک به سازماندهی جلسات جامعه طوری محلی Wiradjuri مردم—بزرگترین گروه های بومی در نیو ساوت ولز—می توانید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد پروژه سد. آقای کو و بسیاری دیگر از Wiradjuri مردم زندگی می کنند در Cowra حدود 20 مایل از سد و نزدیک ترین شهر بزرگ.

“ما در حال تلاش برای رسیدن صدای ما در خارج وجود دارد برای اجازه دهید آن را شناخته شده است که این در کشور ما هنوز” گفت: آقای کو ایستاده در یک منطقه جنگلی است که می تواند هولناک اگر دیوار سد مطرح شده است. “ما نمی واگذار حق ما را به آن.”

ایزابل کو و برادر جورج راه رفتن را از طریق زمین است که تهدید کرد اگر Wyangala دیوار سد مطرح شده است.

نوشتن به مایک Cherney در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>