اتحادیه اروپا در بهبود اقتصادی کمک برای ورود به روز سوم

Category: ایستگاه Comments: No comments

رئیس شورای اروپا چارلز میشل, مرکز ترک اعطا شنبه با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در ژاکت آبی رنگ و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی نشسته در کنار او.

عکس: فرانسیسکو سکو/آسوشیتد پرس

بروکسل—مذاکرات میان سران اتحادیه اروپا در €1.8 تریلیون (2 تریلیون دلار) بهبود اقتصادی بسته خواهد شد و کشش به یک سوم روز یکشنبه با بلوک 27 دولت هنوز در آشکار در بخش های کلیدی این طرح است.

مقامات درگیر در این مذاکرات برای اولین بار فیزیکی نشست رهبران اتحادیه اروپا پس از اروپا coronavirus بحران آغاز شد, گفت که مذاکرات جمعه و شنبه تا به حال تنگ شکاف در برخی از مسائل که یک معامله باقی مانده است. تفاوت عمده همچنان بر روی کلید نفر از جمله میزان کمک های مالی خواهد بود که دست به تلاش دولت های ملی به عنوان بخشی از یک بهبود اقتصادی صندوق.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: در توییتر اواخر روز شنبه که شام مذاکرات به پایان رسید و این رهبران خواهد reconvene در ظهر یکشنبه.

رهبران باید به توافق برسند در دو کلان سیاسی حساس برنامه های. یکی این است که اتحادیه اروپا به طور منظم هفت سال بودجه با توجه به اجرا از سال آینده به 2027 با بروکسل پیشنهاد بیش از €1 تریلیون دلار در هزینه.

دوم این است که یک ویژه coronavirus-بازیابی صندوق های تن به تن در €750 میلیارد بروکسل. آن بحث برانگیز ترین عنصر یک پیشنهاد برای بازوی اجرایی اتحادیه اروپا به افزایش بدهی در بازار اوراق قرضه به صندوق €500 میلیارد دلار در کمک های مالی به کشورهای عضو و €250 میلیارد دلار در وام.

بهبود طرح با هدف تمرکز بودجه اتحادیه اروپا در سازمان ملل سخت ترین ضربه از coronavirus به خصوص در بلوک جنوب کشور ، با اطمینان آنها را از کمک های اقتصادی آغاز سال آینده امیدوارم که مقامات کشورها از جمله ایتالیا و اسپانیا و یونان می تواند افزایش هزینه های در حال حاضر بدون هیچ گونه نگرانی در مورد ارسال های خود را در حال حاضر بالا بار بدهی به ناپایدار سطوح.

زمان بندی بسیار مهم است. تاخیر بیش از حد طولانی خواهد یافت نشد کسانی که در کشورهای بحران هزینه می شود. پروژه ها در بودجه اتحادیه اروپا—از ساخت پل برای پرداخت یارانه اتحادیه اروپا به کاهش فشار گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای—نه آغاز خواهد شد سال آینده مگر اینکه یک معامله است که زده به زودی.

منجر به فشار برای بلند پروازانه معامله شد آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که مشغول به کار در سراسر ساعت با ارشد بروکسل مقامات جمعه و شنبه برای رسیدن به یک توافق است. آقای پاکسازی دستور داده بود از هواپیما خود را در حالت آماده به کار برای اواخر شنبه شب خروج “فقط در مورد” گفت: یک دیپلمات.

اما کمک های مالی مبتنی بر بازیابی صندوق رو مقاومت مهم از یک گروه از لحاظ مالی کشورهای محافظه کار به رهبری هلند که برای هل این جزوه به دولت های ملی به طور قطع به اندازه نیم. دیگر کشورها عبارتند از: دانمارک, اتریش, فنلاند و سوئد است.

پس از زمان بحث شب جمعه که برخی از مقامات گفت: تقریبا منجر به شکست در مذاکرات آقای میشل ارائه طرح های جدید صبح روز شنبه برش مقدار پیشنهاد کمک در بازیابی صندوق به €450 میلیارد دلار است.

آقای میشل نیز کار می کرد به هلند, در هیئت مدیره, تبادل, یک پیشنهاد به اجازه می دهد هر کشور به نگه دارید تا جزوه و اگر آنها احساس کردند یک گیرنده دولت اصلاحات اقتصادی در دستور کار نیست پیشبرد. یک دیپلمات گفت: این پیشنهاد را “یک گام جدی در مسیر درست است.”

در عین حال عصر روز شنبه به عنوان رهبران خوردند شام مرغ و تره فرنگی و ماکارونی و هلو سوپ هیچ یک از این مسائل حل و فصل شد و دیگران هنوز هم برجسته است. مسائل شامل اندازه نهایی هفت سال بودجه و پیشنهاد ارتباط بین استانداردهای دموکراتیک و پول و بودجه بود که مخالف با مجارستان و دیگر کشورهای اروپای شرقی.

بودجه اتحادیه اروپا و یوهانس هان کمیسر بود که شرکت کننده در این مذاکرات گفت: روز شنبه در توییتر: “در میان همه بحث در مورد که می شود آنچه که تحت آن شرایط فقط یک یادآوری جدی: تاج بحران نشده است: عفونت های ظهور در بسیاری از کشورها است. زمان برای رسیدن به یک توافق است.”

تصویب دو برنامه نیاز به موافقت از تمام 27 کشور جهان است.

با تقریبا تمام کشورهای اتحادیه اروپا سقوط را به یک رکود عمیق توسط بهار ویروس مستندات تنش بین ثروتمند شمال کشور و تلاش آنهایی که در جنوب هایش در اوایل سال جاری با هشدار چند از رهبران که هفت دهه پیر بلوک می تواند به سقوط تحت فشار است.

در حالی که این ویروس در وضعیت بسیار بهبود یافته و اقتصاد بازگشایی ارشد فرانسوی و مقامات آلمانی هشدار داده اند که کشور را بعد از این سال توسط یک موج اخراج و بدهی است که می تواند سوخت پوپولیسم. فرانسه و آلمان شد و اولین متحد در یک برنامه بهبود نشان می دهد €500 میلیارد پیشنهاد شده تا به طور کامل از کمک های مالی.

به سادگی با برگزاری یک نشست مورد نیاز برنامه ریزی استادانه درست شده به اطمینان حاصل شود آن را تبدیل کند به یک coronavirus فوق العاده-پخش رویداد. خبرنگاران هستند که از مطالعه خارج شدند. رهبران عینک ماسک در راه در و آقای میشل تضمین اجتماعی-دورى قوانین خواهد بود محترم—مسدود کردن یک اتاق جلسه ساخته شده است به جای 300 نفر برای 27 رهبران ملی و چند مقامات اتحادیه اروپا.

برای به حداقل رساندن خطرات ویروس بسیاری از سمت بحث های صورت گرفت در فضای باز تراس که در آن بطری های آب معدنی شد آمیخته با ضد عفونی کننده دست. پزشکان در سایت.

نوشتن به لورنس نورمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>