در فقیرترین گوشه بوئنوس آیرس یک مشاغل کشیش یسوعیون با الهام از کار فرانسیس ترکیب شفقت فن آوری و مهارت های مدیریت کسب و کار مدیران به انجام اين کشور بلند پروازانه ترین مواد غذایی کمک های اولیه برنامه تا کنون است.

به زودی پس از کروناویروس جدید زده آرژانتین در بهار Rev. رودریگو Zarazaga یک سفت چسبیده کشیش با درجه دکتری در رشته علوم سیاسی از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی با تشکیل یک همکاری بعید است با یک رهبر کسب و کار برای ارائه کمک های غذایی به بیش از چهار میلیون نفر زندگی می کنند که در خاک خیابان ها و تخته سه لا و خانه های بسیاری از بدون سیستم فاضلاب یا آب آشامیدنی که حلقه بوئنوس آیرس.

نتیجه این است که یک برنامه است که به عنوان یک مدل برای چه کشورهای فقیر می توانید از بخش خصوصی در ارائه کمک به نیازمندان بدون دخالت سیاسی که اغلب آفت تلاش های دولت در جهان در حال توسعه. با اکثر آرژانتین در بوئنوس آیرس و حومه آن هنوز محدود به خانه های خود را تحت یکی از جهان دیگر مستندات—نزدیک به چهار ماه در حال حاضر خطر گرسنگی و نا آرامی در حال افزایش است.

Rev. Zarazaga صحبت با لورا Recabarra که کاریتاس فصل در جنوب بوئنوس آیرس کمک می کند تا ارائه Seamos اونو مواد غذایی جعبه.

مواد غذایی-برنامه کمک Rev. Zarazaga کمک به ایجاد اتحاد دست از تقریبا نیم میلیون جعبه های مواد غذایی.

این دانه ها از مشارکت متولد شدند, چند سال پیش زمانی که در آرژانتین متولد Rev. Zarazaga upbraided تجار و بازرگانان در یک جلسه برای انتقاد از دولت یارانه به فقرا.

“قیمت هرمس کراوات می پوشند نشان دهنده چند ماه از یارانه ها برای یک فرد فقیر” او به آنها گفت.

یکی اجرایی در حضور Gastón رمی و سپس آرژانتین واحد رئیس Dow Chemical, خیلی تحت تاثیر قرار توسط کشیش که او زده یک دوستی با او.

در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس درخواست دولت آرژانتین به ترتیب در سراسر کشور مستند Rev. Zarazaga شروع به نگرانی در مورد میلیون ها فقیر که در تلاش برای قرار دادن غذا بر روی میز است. او در تماس با آقای رمی که چپ داو در سال 2018 برای تبدیل شدن به یکی از بنیانگذاران یک انرژی تازه بدوران رسیده.

“ما می رویم به انجام کاری و یا شما در حال رفتن به سازمان دیده بان از بالکن” او نوشت: به آقای رمی از طریق یک برنامه پیام کوتاه.

دو مرد با همکاری بیش از 200 محلی و شرکت های خارجی برای ایجاد Seamos Uno (بیایید یک) برنامه است که تا کنون دست از تقریبا نیم میلیون جعبه با 33 پوند از مواد غذایی برای خانواده های نیازمند. هدف آن است که برای توزیع نیم میلیون بیشتر در اواخر ماه اوت است.

“ما در حال ترکیب شرکت های بزرگ بهره وری با همدلی و آثار آن را در خارج از کانال های حزبی از سیاست گفت:” خوش برخورد Rev. Zarazaga.

صدقه به فقرا

Seamos اونو با هدف توزیع یک میلیون و جعبه های مواد غذایی در امتداد محله های فقیرنشین که حلقه بوئنوس آیرس

تعداد جعبه

توزیع

هر جعبه شامل

9 پوند است. برنج/ماکارونی

4 پوند است. آرد

50,000

2 مواد غذایی کنسرو شده

3 لیتر شیر

25,000

4 کنسرو گوشت

2 صابون

10,000

2 پوند. عدس

1 شوینده

1,000

2 رب گوجه فرنگی

2 کنسرو میوه ها

بیشتر بوئنوس آیرس

مرلو

27,720

بوئنوس آیرس

برزیل

کیلمس

33,660

منطقه جزئیات

شیلی

آرژانتین

La Matanza

59,220

تعداد جعبه

توزیع

هر جعبه شامل

9 پوند است. برنج/ماکارونی

4 پوند است. آرد

50,000

2 مواد غذایی کنسرو شده

3 لیتر شیر

25,000

4 کنسرو گوشت

2 صابون

10,000

2 پوند. عدس

1 شوینده

1,000

2 رب گوجه فرنگی

2 کنسرو میوه ها

بیشتر بوئنوس آیرس

مرلو

27,720

بوئنوس آیرس

کیلمس

برزیل

33,660

منطقه جزئیات

شیلی

La Matanza

آرژانتین

59,220

تعداد جعبه

توزیع

هر جعبه شامل

9 پوند است. برنج/ماکارونی

4 پوند است. آرد

50,000

2 مواد غذایی کنسرو شده

3 لیتر شیر

25,000

4 کنسرو گوشت

2 صابون

10,000

2 پوند. عدس

1 شوینده

1,000

2 رب گوجه فرنگی

2 کنسرو میوه ها

بیشتر بوئنوس آیرس

بوئنوس آیرس

کیلمس

برزیل

33,660

منطقه جزئیات

شیلی

La Matanza

آرژانتین

59,220

هر جعبه شامل

9 پوند است. برنج/ماکارونی

4 پوند است. آرد

2 مواد غذایی کنسرو شده

3 لیتر شیر

4 کنسرو گوشت

2 صابون

2 پوند. عدس

1 شوینده

2 رب گوجه فرنگی

2 کنسرو میوه ها

تعداد جعبه

توزیع

برزیل

50,000

25,000

منطقه جزئیات

10,000

آرژانتین

1,000

بیشتر بوئنوس آیرس

مرلو

بوئنوس آیرس

27,720

کیلمس

33,660

La Matanza

59,220

منابع: Seamos Uno (جعبه); آرژانتین موسسه ملی آمار و سرشماری (شهرستانهای بیشتر بوئنوس آیرس); بوئنوس آیرس دولت (بوئنوس آیرس محله)

او می گوید: او با الهام از آرژانتین با پاپ فرانسیس که به شهرت به کار خود در بوئنوس آیرس’ محله های فقیرنشین و یا “ویلا” خانه به 10 از جمعیت کشور و 40 درصد از آن ضعیف است. بیش از 90 درصد از آرژانتین Covid-19 موارد متمرکز در بوئنوس آیرس منطقه شهری.

حتی قبل از همه گیر آرژانتین ضعیف بسیاری از آنها در این کشور گسترده اقتصاد زیرزمینی در حال حاضر به تحمل سه سال اقتصادی درد به عنوان یک دولت ورشکسته خمیده به سمت پیش فرض بر روی بدهی های خارجی خود را.

ادامه مستند در آرژانتین جمعیت و افزایش فقر—تهدید به جرقه نوع غارت و اجتماعی آشفتگی دیده می شود در طول بحران مالی این کشور از سال 2001 گفت: برگرد. Zarazaga کار کرده است که به عنوان یک روحانی برای سال در ویلا. او به یاد می آورد تماشای به عنوان یک انبار محلی کاتولیک خیریه کاریتاس غارت شد که در آن سال در شورش که منجر به کشته شدن 27 نفر است.

یک صلیب و کاریتاس نشانه ای دیده می شود در لورا Recabarra را به او تحویل کمک های غذایی در Burzaco در حالی که در حومه شهر بود تحت قرنطینه پس از مشکوک Covid-19 مورد است.

یک پدر و پسر در لا ماترا محله در Burzaco حومه.

“که تحمیل بر من عظیم درد. من تو را دیدم نزدیک گرسنگی مردم. من دیدم افرادی که تا به حال چرخ خوردن اسب. غارت شد و کاتالیزور برای یک شکست در آرژانتین بافت اجتماعی گفت:” کشیش.

همه گیر آوردن تازه درد و رنج به کشور است. در حالی که آرژانتین انجام داده است یک کار بهتر در مهار این بیماری همه گیر که در مقایسه با همسایگان خود شیلی و برزیل, مستند گرفته و تلفات سنگینی بر اقتصاد است. صندوق بین المللی پول انتظار دارد که آرژانتین اقتصاد به قرارداد تقریبا 10 درصد این سال است. نرخ بیکاری به 10.4 درصد در سه ماهه اول, آخرین دوره که برای آن اطلاعات در دسترس است. با وجود مذاکرات با طلبکاران خارجی به بازسازی بیش از 60 میلیارد دلار در قصور بدهی دولت از رئیس جمهور آلبرتو فرناندز تقریبا دو برابر هزینه های اجتماعی, گسترش کسری بودجه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم مدل Seamos اونو تقویت کمک های غذایی برنامه با شرکت حسابرسی و تدارکات فرآیند می تواند تبدیل به زندگی فراتر از آرژانتین ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اما نیاز به کمک بوده است و حتی بیشتر. حتی رسمی-کارگران بخش های چنین به عنوان پیشخدمت و یا کارکنان هتل در صورت بیکاری و بسیاری از کسانی که کارگران را به کاریتاس است که یکی از چندین سازمان های خیریه است که ارائه Seamos اونو کمک غذایی, در علاوه بر این به در حال اجرا خود را در آشپزخانه سوپ.

“قبل از همه گیر ما آشپزخانه سوپ مورد استفاده قرار گیرد به ارائه کمک های غذایی به برخی از 7000 خانوار گفت:” لورا Recabarra که اجرا می شود کاریتاس فصل در Lomas de Zamora منطقه جنوب بوئنوس آیرس. “ما در حال حاضر کشش چیزهایی که به کمک 20,000 یا بیشتر.”

هر Seamos اونو مواد غذایی جعبه شامل حدود 33 پوند از مواد غذایی است.

در Seamos اونو برنامه آرژانتین پیشرو تدارکات شرکت های ارائه دو انبار بزرگ برای مدیریت موجودی و راه اندازی خطوط مونتاژ و حمل و نقل با یک تیم از بیش از 400 کارگر و لودر اپراتور. این عملیات را پر می کند بیش از 17,000 جعبه در یک شیفت.

حسابرسی غول Deloitte, ارنست و KPMG و PricewaterhouseCoopers کمک به پیگیری جعبه. تحویل نهایی انجام شده است توسط کاتولیک و پروتستان داوطلبان مجهز به نرم افزار تلفن طراحی و توسعه توسط شرکت مشاوره Accenture.

مقیاس عمل برابر است که از یک زنجیره از 20 سوپر مارکت ها در یکی از شهرستان گفت: Hernán سانچز سر از آمریکای لاتین تدارکات انجمن و Seamos اونو تدارکات سرپرست.

تا کنون این برنامه را دریافت کرده است حدود 9 میلیون دلار به صورت نقدی کمک های مالی از افراد و شرکت ها و محصولات غذایی به ارزش یک مقدار مشابه.

مارتینا Pesoa 40 ساله بیوه و مادر هشت فرزند است که زندگی در یک حلبی آباد در Burzaco حومه گفت: در این جزوه که او می شود از دولت نیست به اندازه کافی برای تغذیه کودکان خود. تا کنون دریافت کرده است دو Seamos اونو مواد غذایی جعبه.

“هر جعبه به معنی دو روز وقتی که من لازم نیست که به نگرانی در مورد مواد غذایی,” او گفت:.

مارتینا Pesoa 40 ساله بیوه و مادر و هشت دریافت دو Seamos اونو مواد غذایی جعبه.

در خیلی از آمریکای لاتین توزیع کمک های غذایی به شکل بخشی از یک دیرینه عمل توسط سیاستمداران و نفوذ دستفروشان از همه راه راه برای به دست آوردن حمایت عمومی است.

در مکزیک, مواد مخدر و باندهای شروع به توزیع بسته های مواد غذایی به عنوان دولت مکزیک دست و پنجه نرم برای جلوگیری از عمیق اقتصادی آسیب را از این بیماری همه گیر. در ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا دولت با استفاده از آن مواد غذایی-توزیع برنامه به عنوان یک ابزار برای کنترل سیاسی میان تاریخی بحران اقتصادی.

Seamos اونو به دنبال جلوگیری از سیاسی حمایت با ترکیب شرکت حسابرسی با حزبی سازمان های خیریه سابقه کار در محله های فقیرنشین. وجود نگرانی در آرژانتین بخش خصوصی است که کمک های مالی از طریق سازمان های دولتی می تواند تا پایان در دست اشتباه است گفت: آقای سانچز تدارکات رئیس.

“هدف این است که اطمینان حاصل شود که هر جعبه می رسد یک خانواده در نیاز” او گفت:. با وجود آن رسیدن به او گفت: “ما نمی توانیم جایگزین دولت صورت دائمی است.”

نوشتن به سانتیاگو پرز در santiago.perez@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله