گزارش تبلیغات چیست؟ تعرفه ها و بهترین سایت هایی که می توانید محتوای خود را به بازار عرضه کنید.

رپورتاژ تبلیغاتی مقاله ای است که با هدف معرفی محصول و خدمات نوشته شده است ، در واقع این تبلیغ برای کالای شما است که علاوه بر معرفی محصول ، اطلاعات و دانش مفیدی را در مورد محصول و مباحث جانبی آن ارائه می دهد. به عبارت ساده ، تبلیغات تبلیغاتی محصول شما غیرقابل تصور است.

چرا از تبلیغات تبلیغاتی برای تبلیغ محصول خود استفاده می کنید؟

امروزه حجم زیادی از تبلیغات به روش سنتی باعث شده مخاطبان از این شکل از تبلیغات خسته شوند و مخاطب به دنبال مطالب مفید و کاربردی باشد که رپورتاژ آگهی این نیاز را برآورده کند. مفید در زمینه مورد علاقه شما قرار می گیرد و باعث می شود که به تبلیغات نیمه تمام توجه نکنید.

چگونه می توان یک گزارش تبلیغ مؤثر نوشت؟

این محصول را نباید مستقیماً در متن گزارش ذکر کرد ، سعی کنید از اصطلاحات رایج تجاری و تبلیغاتی استفاده نکنید. تصاویر و فیلم های مرتبط تأثیر متن را دو برابر می کنند. اگر گزارش شما موفقیت آمیز باشد اگر مخاطب از عنوان تا پاراگراف آخر مقاله بخواند و حوصله نداشته باشد ، جذابیت متن گزارش این است که ضمن اینکه ساده و قابل فهم است ، مفاهیم و اطلاعات جدیدی را به مخاطب ارائه می دهد. اگر متن جالب باشد و مخاطب را در انتهای مقاله همراهی کند ، در پایان مخاطبان به دنبال راهی برای برقراری ارتباط با شما خواهند بود و در اینجا روش های ارتباطی خود را ذکر می کنید.

در کدام سایت باید گزارش تبلیغ خود را منتشر کنیم؟

مناسب ترین سایت برای انتشار گزارش آگهی شما سایتی است که محتوای آن با محتوای مقاله شما و محصولی که قصد معرفی آن را دارید مطابقت دارد ، این باعث می شود مخاطب از ناگهان تغییر مطالب و فرم در محتوای سایت جلوگیری کند.

اگر از صفحه ای که به مقاله شما مربوط می شود به گزارش یا سایت خود پیوند دهید ، این امر به افزایش رتبه موتورهای جستجو کمک می کند و پیوند گزارش خود را در نتایج موتور جستجو بالاتر نشان می دهد.

سایت Khabarfarsi (khabarfarsi.com) به شما امکان می دهد تا از صفحات مرتبط پیوند مستقیمی با گزارش یا سایت خود داشته باشید.

برای کمک به بهتر گزارش شما با کارشناسان ما تماس بگیرید و به سؤالات خود در مورد بازاریابی محتوا و پیوند دادن به صفحات مرتبط پاسخ دهید.

تعرفه ها و نحوه درج گزارشگری آگهی

شما می توانید بدون محدود کردن تعداد کاراکترها و تصاویر در سایت خبری فارسی مقاله ای را در رابطه با رشته کار و محصولات خود ارسال کنید. شما می توانید به عنوان دنبال کننده در متن گزارش خود ، حداکثر 3 کلمه کلیدی مربوط به حوزه فعالیت خود را پیوند دهید.

هزینه ارسال آگهی در سایت خبری فارسی 870،000 تومان است. پیوند گزارش به مدت یک هفته در جعبه لینک ویژه درج شده است. این کادر در صفحه اصلی ، صفحات داخلی و نسخه موبایل اخبار فارسی نمایش داده می شود. این کادر یکی از سایتهای پر بازدید سایت خبری فارسی است و این موضوع در بازدید از گزارش شما بسیار مؤثر است. است. همچنین ، این گزارش برای همیشه در بایگانی اخبار فارسی باقی خواهد ماند.

اگر مقاله ای در رابطه با رشته کاری خود ندارید یا به هر دلیلی که می خواهید در جعبه لینک ویژه وجود داشته باشد ، می توانید در این جعبه با هزینه ماهانه 150000 تومانی داشته باشید. جزئیات مربوط به درج لینک ویژه در سایت خبری فارسی را می توانید در صفحه زیر مشاهده کنید.

جزئیات درج لینک ویژه

سایت محبوب دیگر فارسی Khabar سایت هایی است که در اخبار مهم گنجانده شده و با نام های F و G. مشخص شده اند. در این مکان ها می توانید rss سایت خود را وارد کنید. نمایش محتوای rss در این پست ها کاملاً مشابه سایر سایتهای خبری در سایت خبری فارسی است و در همین زمان آخرین پیوندهای rss 4 سایت شما نمایش داده می شود. این جعبه ها در صفحه اصلی ، صفحات داخلی و نسخه موبایل سایت خبری فارسی نمایش داده می شوند.

موقعیت F بعد از جعبه خبری سوم و موقعیت G بعد از جعبه خبر ششم کار می کند.

هزینه موقعیت F 5،000،000 تومان در هر ماه است

هزینه G محل هر ماه 3500،000 تومان است

روپرتاژ آگهی خبری در فارسی کلوب

دانلود رایگان مقاله