کارکنان پزشکی را سواب گلو نمونه در تلفن همراه تست خودرو در پکن در جولای 14.

عکس: Ju Huanzong/زوما پرس

دلار هنگ کنگ—چین می گوید آن را به پایان رسید شیوع کروناویروس در پکن که از آن شده است مبارزه از اواسط ماه ژوئن و حتی آن را به عنوان مستقر در آن به اصطلاح از زمان جنگ-حالت اندازه گیری به یک کلاستر جدید در این کشور را از راه دور باد از غرب.

چینی پایتخت مشخص 14 روز با جدید محلی منتقل موارد در دوشنبه سیگنالینگ پایان شیوع این شهرستان شده بود مبارزه از اواسط ماه ژوئن. مقامات شهر پکن کاهش این شهر واکنش های اضطراری سطح به سه دوم-پایین ترین سطح در پنج شنبه.

“وضعیت کلی مقابله با این بیماری همه گیر است که تحت کنترل” چن Bei معاون دبیر کل پکن شهرداری از دولت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام این آرامش از این شهر هشدار سطح.

در ضمن یک خوشه از موارد همچنان به گسترش در اورومچی پایتخت چین شمال غربی سین کیانگ منطقه است. از 22 جدید کروناویروس موارد شناسایی شده در یکشنبه, با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت, 17 کشف شد در اورومچی. در مجموع 47 مورد جدید ثبت شده وجود دارد پس از 15 ژوئیه هنگامی که 24 سال است که مشغول به کار در یک مرکز خرید در Tianshan منطقه تشخیص داده شد با این ویروس.

چینی کارشناسان بهداشت هشدار داد شیوع پراکنده شد و به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به هنجار جدید در کشور برای آینده قابل پیش بینی.

یک coronavirus شیوع آغاز شد و در پکن در ماه ژوئن. تصویر دو زن چت در حالی که با پوشیدن ماسک در پکن در جولای 13.

عکس: Ng هان Guan/آسوشیتد پرس

با برخی از کشورها مانند کره جنوبی و سنگاپور تلاش برای مهار موج جدید در Covid-19 موارد و دیگران مانند آمریکا هنوز در مبارزه اول امواج از عفونت های دولت چین را تجربه کرده است و موفقیت در snuffing جدید خوشه با ترکیب گسترده تست و جمعی بسیج پرسنل در سرعت فوق العاده خطرناک با انتخابی سخت مستندات.

شرح داده شده توسط مقامات چینی بهداشتی به عنوان یک جنگاوری رویکرد آن است که یک هدف بیشتر نسخه از آهن-واکنش شدید مقامات مستقر در ماه ژانویه در ووهان مرکز اصلی این بیماری همه گیر. در آنها با استفاده از آن به موفقیت سبزها جدید شعله ور شدن یو پی اس در شمال شرق استان جیلین و در ووهان.

شیوع بیماری در پکن آغاز شد ژوئن 11, زمانی که سلامت کارگران را کشف شهر جدید محلی منتقل می شود مورد در نزدیک به دو ماه. طی چند روز آینده در این شهر شاهد یک انفجار از عفونت های جدید بسیاری از آنها به Xinfadi یک آلاینده عمده فروشی بازار که عرضه این شهر با اکثریت تازه خود را تولید کند.

به جای تعطیل کردن کل شهر و مقامات در پکن به جای مهر و موم کردن تعداد محدودی از مسکونی ترکیبات نزدیک به کانون شیوع. آنها با تمرکز بر ردیابی و به سرعت در حال جدا هر کسی که ممکن است در معرض ویروس.

پروازها لغو شد در آغاز شیوع ویروس را از گسترش به سایر نقاط کشور است. بعد مردم ترک پکن سفر کرده بود برای تولید یک منفی نتیجه آزمون قبل از آنها مجاز به هیئت مدیره پرواز یا قطار به خارج از شهر. این محدودیت برداشته شد برای ساکنان از کم خطر منطقه در جولای 3.

مربوط تصویری

آن را به دور از کسب و کار به طور معمول در ایندیاناپولیس ستاد الی لیلی با تنها یک ششم از شرکت داروسازی کارکنان مشغول به کار در سایت به توسعه بالقوه Covid-19 درمان است. وال استریت ژورنال پیتر لوفتوس به ما طول می کشد در داخل. عکس: Eli Lilly

در اولین آخر هفته از شیوع محله کمیته بازدید در خطر مسکونی ترکیبات یا زنگ زد تا ساکنان یادآوری آنها را برای آزمایش به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. بیش از 400 تست ایستگاه با 7,500 کارکنان راه اندازی شد در استادیوم پارک ورودی جامعه مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان با توجه به پکن شهرداری کمیسیون بهداشت.

بیش از نیم میلیون نفر که کار کرده یا در حال اخیرا به بازار مورد آزمایش قرار گرفتند ژوئن 16. که یا در خواست برای منزوی کردن در خانه یا نقل مکان به مرکز قرنطینه امکانات به نگه داشتن آنها را تحت آزمایشات پزشکی.

این بود که پس از سه هفته بیشتر از غربالگری کسانی که زندگی متوسط و مناطق پر خطر و همچنین کارگران ضروری مانند غذا تحویل اکسپرس رانندگان بانک پیشگویان یا آرایشگاه. دیگر ساکنان که می خواستم برای تست نیز مجاز به خط آوردن تعداد کل آزمایش های انجام شده از آغاز محلی شیوع به 11 میلیون نفر است.

اکثر مراکز و رستوران ها و کافه ها در محله که در آن هیچ موارد یافت شده اند اجازه داده شد برای باز باقی می ماند. تعداد کل عفونت از Xinfadi خوشه ای بود در پوش 335 در یک شهرستان نزدیک به 22 میلیون.

“توده تست یک روش موثر برای بازگرداندن حالت عادی سرعت بیشتری گفت:” بن Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه هنگ کنگ توضیح داد که با لکه های جامعه عفونت اولیه بیشتر انتقال می تواند به سرعت قطع کنید.

همانطور که در ووهان در پکن انجام تست توده در بخش پردازش نمونه از چند نفر در یک دسته—یک روش شناخته شده به عنوان “نمونه تجمع.”

شبیه “جنگ به حالت” اقدامات نورد شد بیش از آخر هفته در اورومچی که در آن مقامات شهر دستور داد ساکنان در Tianshan منطقه را ترکیبات ممنوع مجامع عمومی و خواست شهر را 3.5 میلیون نفر به سفر تنها اجازه می دهد آنها را به ترک با یک مدرک معتبر منفی نوکلئیک اسید تست.

مقامات محلی گفت که آنها برنامه ریزی برای اتخاذ تهاجمی تست به این بیماری تحت کنترل است. اورومچی رفته بود 150 روز بدون جدید محلی منتقل می شود مورد تا ژوئیه 15.

در حالی که با این نسخهها کار خوبی برای چین رویکرد تهاجمی نیست به راحتی صادر آقای Cowling گفت.

“کشورهای دیگر ندارد و زیرساخت و یا منابع و یا اختیارات قانونی برای اجرای چنین اقدامات او گفت:” با اشاره به دولت چین توانایی بسیج تعداد زیادی از داوطلبان و اختیار خصوصی آزمایشگاه برای تست.

یکشنبه سرزمین اصلی چین بود 83,682 تایید Covid-19 موارد با مرگ و میر 4,634 به گفته مقامات بهداشتی.

نوشتن به شا هوآ در sha.hua@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله