رهبران اتحادیه اروپا به بن بست رسیده در Coronavirus طرح بازیابی

Category: ایستگاه Comments: No comments

نخست وزیر هلند, چپ, مذاکرات با رهبر آنگلا مرکل دوم سمت چپ رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen, دوم راست, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در بروکسل در روز پنج شنبه.

عکس: فرانسیسکو سکو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بروکسل—مذاکرات میان اتحادیه اروپا 27 رهبران برای بهبود طرح به ارزش €1.8 تریلیون دلار ($2.06 تریلیون) بودند به بن بست رسیده اواخر روز شنبه منجر به تنش مبادلات و ترس از شکست.

پس از سه روز از مذاکرات به توافق برسند یک پیشنهاد هزینه های بسته برای بلند کردن اقتصاد اروپا از coronavirus-موجب رکود رهبران اتحادیه اروپا هنوز تقسیم بیش از اندازه نهایی طرح چه مقدار از آن باید در دسترس در کمک های مالی و برخی از شرایط متصل شده است.

عدم رسیدن به یک معامله می تواند جرقه یک منفی بازارهای مالی پاسخ هفته پس از رهبران اروپایی گفت: وجود یک پایه اجماع در اطراف تشریح این طرح است. تعدادی از برترین رهبران اتحادیه اروپا گفته اند یک معامله باید در محل قبل از تابستان ،

بیشتر در اتحادیه اروپا مذاکرات

  • اتحادیه اروپا در اجلاس سران در بهبود اقتصادی کمک به وارد سومین روز (18 جولای)
  • رهبران اروپایی به دنبال تاریخی ویروس بازارهای جهانی در نخستین گردهمایی در ماه (17 جولای)
  • رهبران اتحادیه اروپا با هدف به اعتصاب Coronavirus نجات مقابله با پایان ماه ژوئیه (19 ژوئن)

رهبران اتحادیه اروپا آغاز شده بود اول خود را چهره به چهره نشست در پنج ماه صبح روز جمعه از امید برای توافق با شنبه شب چندین ساله بودجه طرح های تن به تن در بیش از €1 تریلیون و یک بهبود اقتصادی طرح است که بروکسل معتقد بودند باید از €750 میلیارد قوی است.

برنامه های در نظر گرفته شده برای سرپا نگه داشتن اقتصاد بدترین متاثر از coronavirus مانند ایتالیا و اسپانیا و یونان بدون ارسال خود را در حال حاضر بالا و سطح بدهی های سر به فلک کشیده بیشتر اجازه می دهد آنها را برای افزایش بحران هزینه های در حال حاضر. طرح بازیابی خواهد بود بودجه توسط کمیسیون اروپا بالا بردن صدها میلیارد یورو از بدهی در بازار, یک گام بی سابقه است.

این شکاف بیش از اندازه طرح بازیابی و چه مقدار از آن خواهد بود تا از کمک هزینه های ثابت بیش از حد قوی برای قرار دادن تا در زمان با هلند منجر به یک گروه از کشورها که می خواستند به حد جزوه و فرانسه و آلمان و جنوب کشور به شدت ضربه با بحران بهداشت و درمان هل دادن برای حفظ پیشنهادی €500 میلیارد دلار در کمک های مالی.

یکشنبه شب هلند شد هل دادن €700 میلیارد بازیابی صندوق که نیمی از آن در دسترس خواهد بود در کمک های مالی. فرانسه, آلمان, ایتالیا و اسپانیا بودند و اصرار دارد که کمک های مالی باید هیچ کمتر از €400 میلیارد دلار است.

رهبران نیز تقسیم بیش از مسائل دیگر است. اختلاف وجود دارد بیش از یک فشار برای کاهش بودجه برای کشورها در نظر گرفته می شود تاثیر منفی بر استانداردهای دموکراتیک است. به ایران زمین, در, در مورد قوانین اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک به نظر می رسید به لغزش به عنوان رهبران نشسته اند به سمت اتاق برای مذاکرات شدید. این تریلیون یورو قوی بودجه را پوشش هزینه های اتحادیه اروپا در پروژه های سراسر اتحادیه اروپا از 2021-2027.

در طرح بهبود هلند, عمده خالص پرداخت کننده به اتحادیه اروپا خزانه اصرار دارد که کشورهای عضو باید قادر به جلوگیری از پرداخت اگر یک کشور نیست تحویل آن در اصلاحات اقتصادی را در دستور کار خود یک موقعیت است که ملاقات مقاومت قوی از ایتالیا.

در طول یکشنبه شب شام مبادلات نخست وزیر هلند تحت آتش از دیگر رهبران به گفته مقامات رعایت کرد.

“شما ممکن است یک قهرمان در میهن خود را برای چند روز اما پس از چند هفته به شما خواهد شد مسئول برگزار می شود قبل از همه شهروندان اروپایی برای مسدود کردن یک کافی…پاسخ” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته با توجه به دو مقام.

دیگر مقامات گفت: مذاکرات از نگاه, به احتمال زیاد به رانش در اواخر شب.

“ما نیاز به آن را به تاریک” قبل از معامله زده گفت: یک دیپلمات ارشد.

نوشتن به لورنس نورمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>