ایران تعلیق احکام اعدام معترضان به اعدام به اتهام جاسوسی سیا

Category: ایستگاه Comments: No comments

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال قاسم سلیمانی, مرکز, کشته شد, یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در اوایل این سال است. اعدام و محمود موسوی مجد بود که به اتهام ارائه اطلاعات به آمریکا و اسرائیل در مورد به طور کلی.

عکس: /آسوشیتد پرس

ایران متمایل به فشار داخلی با تعلیق حکم اعدام سه متهم antigovernment معترضان اما اعدام یک مرد به اتهام جاسوسی برای آمریکا و اسرائیل در نشانه این امر نشان می دهد هیچ نرمی نسبت به کسانی که متهم به همکاری با دشمنان خارجی.

دستگاه قضایی ایران روز دوشنبه گفت: این موافقت کرده بود دوباره امتحان کنید سه معترضان که دستگیر شده بودند در طول تظاهرات در ماه نوامبر بیش از این کشور مشکل اقتصاد و محکوم به مرگ است.

تعلیق اعدام به دنبال یک کمپین یک هفته ای در رسانه های اجتماعی که در آن صدها هزار نفر از ایرانیان التماس به آنها لغو شد.

اعدام شهروند ایرانی محمود موسوی مجد به مرگ محکوم شد و در ماه ژوئن. قوه قضائیه را متهم کرد او را از ارائه اطلاعات به بانک مرکزی با سازمان اطلاعات اسرائیل (موساد آژانس در مورد ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی بود که بعد از کشته شدن یک آمریکایی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین.

رئیس قوه قضائیه ابراهیم Raisi در روز دوشنبه گفت: محاکمه مجدد از معترضان به حال هیچ ربطی به با آنلاین دیوانگی با توجه به قوه قضاییه خروجی اخبار Mizan.

او همچنین گفت: ادعایی سیا جاسوسی اعدام شد “به طوری که مورد خیانت او به کشور خود بسته خواهد شد برای همیشه.”

تعلیق حکم اعدام یک نمونه نادر از مقامات ایرانی اذعان به خواسته است. این می آید به عنوان مقامات کار برای بازسازی اعتماد در خانه پس از سال گذشته تظاهرات و اشتباه تیراندازی کردن از اوکراین هواپیمای مسافربری در ماه ژانویه در حالی که طرح مقاومت در برابر فشار از سوی آمریکا و اسرائیل و کشورهای دیگر.

مردم خود را متوقف اتومبیل در یک بزرگراه در اعتراض به افزایش قیمت بنزین در تهران در ماه نوامبر گذشته.

عکس: وانا نیوز/رویترز

روز دوشنبه حکم نشان داد که در حالی که سیستم قانونی ایران را نادیده خارجی “سر و صدا” را نگه داشته است “گوش گوش دادن” به داخلی نظر قضایی سرویس خبری گفت:.

مقیاس کمپین رسانه های اجتماعی است که حکم اعدام را به حالت تعلیق بی سابقه بود. نزدیک به شش میلیون پست در توییتر با استفاده از هشتگ “آیا اجرای” در زبان فارسی به عنوان انجام بیش از 50 ، 000 در Instagram و تلگرام در ترکیب با توجه به Arseh Sevom یک دانشگاه آکسفورد دانشجوی دکتری که تحقیقات تقاطع حقوق بشر و فناوری با تمرکز بر ایران است. برخی 215,000 منحصر به فرد کاربران در توییتر مستقر هشتگ که دیده می شد 117 میلیون بار در تلگرام.

چهره شناخته شده در ایران پیوست و در مبارزات از جمله ورزشکاران, بازیگران, سیاستمداران اصلاح طلب و برنده جایزه اسکار اصغر فرهادی فیلمساز.

چفتی کردن به ویروسی برچسب رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در جولای 15 توییتی در فارسی: “سه نفر محکوم به مرگ در ایران برای شرکت در تظاهرات. اعدام آنها انتظار می رود که در هر لحظه. اعدام این سه نفر را می فرستد یک اسفناک پیام به جهان و نباید انجام شود.”

قوه قضائیه را متهم به سه متهم به امیر حسین مرادی, سعید Tamjidi و محمد رجبی بودن “رهبران شورش.” سه معترضان می گویند که شکنجه شده و در بازداشت و مجبور به اعترافات به گفته سازمان عفو بین الملل. در علاوه بر این به خود اعدام آنها شده اند و محکوم به زندان برای 10 تا 16 سال است.

مقامات تلاش برای مهار اعتراضات آنلاین. پلیس هشدار داد مردم در روز جمعه به جمع آوری در خیابان. اینترنت به صورت پراکنده مختل سراسر کشور با توجه به NetBlocks اینترنت نظارت بر ترافیک.

نوامبر 2019 اقتصادی اعتراضات جدی ترین چالش برای تاسيس از سال 2009 جنبش سبز, اما آنها ملاقات با مراتب سنگین تر كردم. حداقل از 7000 نفر دستگیر شدند به گفته سازمان ملل متحد و صدها نفر کشته شدند در درگیری با نیروهای امنیتی.

خشونت علیه معترضان سوخت خشم را در میان ایرانیان است که همچنان ادامه داشت و محقق در اخیر رسانه های اجتماعی کمپین گفت: خانم Sevom.

یک تصویر ماهواره ای نشان داد که آسیب قابل توجهی از انفجار و آتش سوزی در یک سانتریفیوژ پیشرفته کارخانه مونتاژ در ایران سایت های هسته ای نطنز در اوایل این ماه.

عکس: /آسوشیتد پرس

“این کمپین موفقیت آمیز بود چرا که مرگ و میر و بی عدالتی از ماه نوامبر در حال بی سابقه حافظه به خصوص برای این نسل از ایرانیان,” او گفت:. “تمام شواهد حاکی از این واقعیت بود ارگانیک تقاضا از ایرانیان از تمام جنبه های زندگی از هر دو در داخل و خارج از کشور است.”

در ضمن اعدام آقای مجد می آید در میان تازه تلاطم در داخل ایران بیش مشکوک به خرابکاری یکی از اصلی کشور تاسیسات هسته ای که تحلیلگران گفته اند که به احتمال زیاد کار سازمان سیا و یا موساد.

ایران اعلام کرد حداقل هشت آتش سوزی و انفجار در, نظامی و صنعتی سایت در هفته های اخیر. تهران به نسبت بسیاری از آنها را به حوادث و داده نشده است توضیح رسمی برای انفجار در تاسیسات نطنز در جولای 2.

دستگاه قضایی ایران در اوایل این ماه گفت: آن را به حال اعدام یکی دیگر از شهروند ایرانی رضا عسگری به اتهام جاسوسی برای سازمان سیا.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>