شاه سلمان است به نظر می رسد در پس این همه گیر آغاز شد اما او به یک آدرس تلویزیونی درباره این موضوع در ماه مارس است.

عکس: بندر al-jaloud/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ریاض—عربستان سعودی و پادشاه اردن بستری شد به یک بیمارستان در این کشور سرمایه برای آزمون پس از درد و رنج از کیسه صفرا التهاب reigniting حدس و گمان در مورد جانشینی برای برنامه های جوان, پسر و وارث آشکار است.

84-سال حاکم وارد تخصص بیمارستان در ریاض برای چک پزشکی با توجه به کوله سیستیت دربار گفت: روز شنبه در یک بیانیه کوتاه انجام شده توسط ایران تحت کنترل دولت news agency.

پادشاه سلمان بستری وادار همسایه عراق را به عنوان نخست وزیر برای به تاخیر انداختن سفر به انگلستان برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

پادشاه بهداشت و درمان است که از نزدیک نظارت توسط ناظران به عنوان متحد آمریکا ریاست بر یکی از تولید کنندگان برتر نفت جهان و ایران را رقیب اصلی منطقه ای. او شده است در قدرت پس از سال 2015 اما در سال های اخیر واگذار شده است بیشتر روز به روز مسئولیت به پسرش شاهزاده محمد بن سلمان.

پادشاه سلمان شکننده وضعیت ترکیبات عربستان سعودی در موقعیت مخاطره آمیز آن را به عنوان تقابل اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر و نوسان قیمت نفت است. پادشاهی اقتصاد, بزرگترین در خاورمیانه است و انتظار می رود به کوچک شدن با 6.8 درصد در سال جاری با توجه به صندوق بین المللی پول.

شاهزاده محمد برنده ستایش دیگران برای تلاش های جسورانه به تعمیرات اساسی پادشاهی نفت وابسته به اقتصاد و سهولت دقیق قوانین اجتماعی اما پیشنهاد خود را برای تحکیم قدرت توسط sidelining رقبای بالقوه و زنی را به نقد کشیده شده تیز بین المللی سرزنش.

34 سال است قلم بیش از صدها نفر از عمو و عموزاده و تا به حال چند تن از آنها را دستگیر کرد—برای تبدیل شدن به بعدی در خط به تاج و تخت upending اجماع مبتنی بر سیاست و تولید آرام مخالف است.

تحلیلگران می گویند کسانی که بازداشت شد و به احتمال زیاد یک پیشگیرانه حرکت برای مدیریت ریسک به انتقال از شاه سلمان ، شاهزاده محمد تصمیمات اغلب در مواجهه بررسی توسط اعضای خاندان حاکم.

قبل از تبدیل شدن به پادشاه سلمان شد فرماندار ریاض برای نزدیک به 50 سال و خانواده سلطنتی رئیس disciplinarian. سلمان را غیر قابل بحث وضعیت به عنوان یک پسر از پادشاهی موسس و متولی دو مسجد مقدس در مکه و مدینه کرده سپر شاهزاده محمد از ذرات منفور حرکت می کند به عنوان او می لرزد از كشور انگلستان.

نه پادشاه و نه تاج شاهزاده به نظر می رسد در پس این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان خاموش در عربستان سعودی ترک وزیر بهداشت به چهره عمومی از تلاش های دولت برای مبارزه با این بیماری است. بیش از 250 ، 000 نفر در انگلستان شده اند بیمار و برخی از 2500 نفر از Covid-19.

شاه در تلویزیون ظاهر شد و در اواسط ماه مارس در یک ضبط آدرس مورد ویروس و مقامات ایالات متحده گفت که او به نظر می رسد در سلامت خوب زمانی که او ملاقات وزیر امور خارجه مایک Pompeo در اواخر فوریه. بیش از 100 نفر از اعضای خانواده سلطنتی است که شامل هزاران نفر از افراد دارای قرارداد coronavirus از جمله فرماندار فعلی ریاض مردم آشنا با این موضوع گفته اند. شاهزاده محمد بوده است گذراندن وقت در یک کاخ در دور باد از شمال کویر جایی که او وعده داده شده برای ساخت یک شهرستان مربوط به اینده-دولت به نام Neom.

شده است وجود دارد هیچ نشانه ای که خبر قرارداد ویروس.

ورود او به بیمارستان به نظر می رسد به طور ناگهانی به عراق نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi برنامه ریزی شده بود را در سفر به عربستان سعودی دوشنبه در میان اوج آمریکا-ایران تنش است. عربستان سعودی قطع روابط با ایران را یک سال به پادشاه سلمان سلطنت است اما به دنبال بهبود روابط با عراق که در آن ایران شکوفا شده است پس از سال 2003 حمله ایالات متحده آمریکا.

91 سال حاکم کشور همسایه کویت یکی دیگر از آمریکا متحد و عمده تولید کننده نفت نیز وارد یک بیمارستان در طی تعطیلات آخر هفته برای چک پزشکی و نامشخص عمل جراحی پس از سکته مغزی سال گذشته است.

نوشتن به استفان Kalin در stephen.kalin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله