توکیو المپیک سازمان به دنبال به صرفه جویی در معرض خطر بازی

Category: ایستگاه Comments: No comments

اصلی ورزشگاه برای توکیو 2020 المپیک و پارالمپیک است که از طریق مشاهده یک عرشه مشاهده در جولای 20.

عکس: issei کاتو/ایسنا

توکیو—برگزارکنندگان برای بازی های المپیک توکیو در حال ساخت ایمنی و بهداشت قصد دارد به صورت یک بیماری همه گیر-عصر بازی است که آنها هنوز نمی تواند اطمینان حاصل شود برگزار خواهد شد در سال آینده از جمله این امکان وجود دارد که هر تماشاگر مورد نیاز خواهد بود برای نشان دادن اثبات آنها نیست شما با کوروناویروس.

سازمان با توجه به چنین اقدامات یک سال پیش از موکول بازی که قرار است برای آغاز این هفته قبل از انجام مداخله. تلاش برای حفظ المپیک آمده در برابر یک پس زمینه محو شدن پشتیبانی برای نگه داشتن آنها را در میان ژاپنی ها ،

Toshiro Muto مدیر اجرایی توکیو 2020 سازماندهی کمیته در مصاحبه ای گفت که برنامه ریزی برای ایمنی مراحل است که به احتمال زیاد حداقل تا پایان سال نشان می دهد وجود دارد نمی توان تصمیم گیری در این سال در مورد اینکه آیا این بازی می تواند و یا باید لغو شود.

مسائل مورد نظر عبارتند از اینکه آیا تماشاگر اعداد باید کاهش یابد برای جلوگیری از گسترش ویروس. در حالی که آقای Muto گفت: ورزشکاران و مسئولان خواهد بود آزمایش در ژاپن قبل و در طول بازی گفت: بحث مورد نیاز بود با دولت و شهر توکیو در مورد دستورالعمل برای تماشاگران.

“آن خواهد بود بسیار دشوار است برای ما برای تست همه. تماشاگران ممکن است آزمایش می شود به جای آن قبل از ترک کشور خود,” او گفت:, و اضافه کرد که ممکن است گفته شود به همراه مستندات نشان دادن آنها عاری از ویروس است.

Toshiro Muto مدیر اجرایی توکیو 2020 سازماندهی کمیته گفت: “آن خواهد بود بسیار دشوار است برای ما برای تست همه’ به صورت Covid-19.

عکس: issei کاتو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ساخت قوانین برای تماشاگر مشکل است چرا که بسیاری از بلیط های در حال حاضر فروخته شده و معتبر باقی می ماند برای سال آینده. دارندگان بلیط همچنین می توانید انتخاب کردن برای بازپرداخت.

المپیک برنامه ریزی شده برای شروع این پنج شنبه اما این طرح رفت و برگشت تقریبا دقیقا یک سال با همه سالن برای حوادث بدون تغییر. یک مراسم کوچک به علامت یک-سال-به-go تاریخ برنامه ریزی شده است برای استادیوم ملی توکیو در روز پنج شنبه.

بسیاری از ژاپنی ها در حال شک و تردید در این بازی می توانید پیش بروید به عنوان امواج جدید از coronavirus عفونت آمار ژاپن و کشورهای دیگر. یک سری از نظر سنجی های اخیر در ژاپن نشان داده اند که حدود دو سوم از مردم فکر می کنم در بازی های المپیک باید دوباره به تعویق افتاد یا اوراق. یک نظرسنجی منتشر شده توسط Kyodo News در روز یکشنبه نشان داد که تنها 24 درصد از مردم در حمایت از برگزاری این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده.

آقای Muto وجود دارد گفت: هیچ مهلت برای تصمیم گیری که آیا موکول بازی می توانید پیش بروید و بحث در مورد هر بیشتر به تعویق افتادن چیزی است که شده است حکومت توسط کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ.

“از طریق تابستان آینده وجود دارد ممکن است امواج مختلف عفونت, اما آن را به عهده گرفت کلی روند به تدریج کاهش خواهد یافت. ما را از نزدیک دیده بان اگر که اتفاق می افتد و به چه میزان عفونت فروکش” آقای Muto گفت.

“ما به توافق با IOC آن را مناسب برای تعیین یک مهلت” در مورد اینکه آیا برای ادامه بازی ها, او گفت:.

از آرشیو

جهانی گسترش coronavirus منجر به مقامات تعویق انداختن 2020 توکیو بازی های المپیک در اواخر ماه مارس است. برای ورزشکاران تاخیر برانگیخته احساسات مخلوط. وال استریت ژورنال خطاب به پنج ورزشکاران از سراسر جهان به درک آنچه در آن به معنی به تعویق افتادن آنها. عکس کامپوزیت توسط جورج فراز (Originally published مارس 25 سال 2020)

“البته ممکن است زمانی که ما به یک تصمیم مهم. به تعویق افتادن این سال تصمیم گرفته شد توسط نخست وزیر [شینزو] آبه و رئیس جمهور باخ وجود دارد و می تواند یک وضعیت که در آن دو را مجبور به شروع دوباره بحث. ما امیدواریم که که نمی خواهد اتفاق می افتد,” او گفت:.

سازمان در حال حاضر مشغول کار بر روی راه هایی برای کاهش هزینه ها و با توجه به کروناویروس اقدامات متقابل. آقای Muto گفت: این حجم از هیئت های نمایندگی از کمیته ملی المپیک و ورزش فدراسیون می تواند کاهش می یابد و باز و بسته شدن مراسم مقیاس می تواند بازگشت.

در حالی که چراغهای سالن برای حوادث المپیک هستند در معرض خطر بیشتری برای گسترش coronavirus از, هوای آزاد, مکان های آقای Muto گفت سرپوشیده حوادث نمی تواند نقل مکان کرد و در خارج از آنجا که بسیاری از حوادث مرتبط نیز مجبور به نقل مکان از جمله ورزشکاران اخبار, همایش, مدال, مراسم و دوپینگ تست.

سازمان داده اند خود را از طریق پایان سال برای تدوین گام های اصلی برای مقابله با کروناویروس اما آقای Muto گفت: تنظیمات ممکن است ساخته شود تا به شروع بازی. المپیک برنامه ریزان نیز در تلاش برای محدود کردن هزینه های اضافی است که ممکن است به اجرا چندین میلیارد دلار است. لغو نیز می تواند بسیار پر هزینه است.

“علاوه بر این واقعیت است که تمام پول سرمایه گذاری شده تا کنون خواهد بود به ارمغان آورد هیچ چیز وجود دارد خواهد بود جبران مسائل و بیشتر هزینه های” آقای Muto گفت. “در حالی که ژاپنی ها و اقتصاد جهانی روبرو هستند و شرایط دشوار تاثیر خواهد بود بی اندازه اگر ما به لغو یک رویداد بزرگ بود.”

نوشتن به Alastair گیل در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>