توافق سران اتحادیه اروپا بر 2 تریلیون دلار صرف برنامه ریزی برای بهبود

Category: ایستگاه Comments: No comments

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شد مجبور به سازش برای رسیدن به یک معامله در یک کشور اتحادیه اروپا هزینه های بسته.

عکس: فرانسوا لنوار/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بروکسل—اتحادیه اروپا توافق رهبران در €1.8 تریلیون دلار ($2.06 تریلیون دلار) هزینه های بسته بندی با هدف حاوی یک رکود اقتصادی بی سابقه ای با توسل به اقدامات جدید است که می تواند در نهایت تعمیق بلوک ادغام اقتصادی است.

بسته بندی ساخته شده در اطراف بلوک اول-تا کنون صدور صدها میلیارد یورو مشترک بدهی گرد هم آمدند در اوایل روز شنبه پس از چهار روز از مذاکرات میان بلوک 27 رهبران. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شد مجبور به سازش در چه خواهد بود صرف و چقدر خواهد بود دست در کمک های مالی.

رهبران در نهایت توافق در €750 میلیارد دلار طرح بازیابی. از آن €390 میلیارد خواهد شد ارائه کمک های بلاعوض و بقیه را در قالب وام. که از €500 میلیارد اخیرا پیشنهاد شده توسط بروکسل. رهبران همچنین توافق کردند در یک چندین ساله بودجه اتحادیه اروپا بیش از €1 تریلیون دلار است که اجرا خواهد شد از سال آینده به 2027.

“ما آن را انجام داد. اروپا قوی است. اروپا متحد” رئیس شورای اروپا چارلز میشل که میزبانی این اجلاس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما به یک معامله در بهبود بسته بندی و بودجه. این شد البته دشوار مذاکرات بسیار دشوار برای تمام کشورهای اروپایی است. این یک معامله خوب است. این است که قوی می کند.”

این توافق نشان دهنده یک گام مهم در اتحادیه اروپا حرکت به سمت واقعی تر مالی اتحادیه. برخی آن را مورد ستایش قرار داد به عنوان بلوک هامیلتونی لحظه با اشاره به الکساندر همیلتون اولین وزیر خزانه داری ایالات متحده که تا به حال دولت فدرال جذب بدهی های ایالات متحده است. برخی از اقتصاددانان می گویند پول نقد ممکن است تنها متوسط تفاوت برای احیای افسرده اقتصاد.

مرتبط

  • چگونه اروپا نگه داشته Coronavirus موارد کم حتی پس از بازگشایی (20 جولای)
  • هنگامی که مرکز Coronavirus بحران اروپا در حال حاضر به نظر می رسد پیش با امید (25 ژوئن)
  • اتحادیه اروپا قصد دارد 2 تریلیون دلار Coronavirus پاسخ تلاش (27 مه)

اتحادیه اروپا مقابله خواهد نیاز به تصویب پارلمان های کشورهای عضو است که می تواند به اثبات ستیز. تحت برنامه بهبود اروپا, کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی خواهد شد و برای اولین بار اوراق قرضه در مقیاس بزرگ به صندوق کمک های مالی و وام برای کشورهای در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

هدف این است که تا حدودی به افزایش در اروپا بهبود اقتصادی از سال جدید در حالی که اجازه می دهد ایتالیا و اسپانیا و یونان و دیگران به افزایش هزینه های دولت در حال حاضر بدون ترس که در حال حاضر بالا بدهی ملی افزایش ناپایدار سطوح.

بدون طرح نجات ایتالیا با بدهی ملی خطرات بالونی به یک سطح است که می تواند به خطر اندازد ، ثروتمند کشورهای شمالی تصمیم گرفت که کمک به رم در حال حاضر ترجیح داده برای مواجهه با یک بحران ارز بعد.

حتی با توافق های اقتصادی کوچک خواهد شد تا 9 درصد در سال جاری با توجه به چند تخمین قبل از بازگشت تا حدودی در سال آینده. در حالی که اتحادیه اروپا بیکاری موجب بحران شده است کاهش خواهد یافت توسط دولت پشتیبانی از برنامه های بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی قیام بعد از این سال به عنوان کسانی که اقدامات منقضی خواهد شد.

اقتصاد کشورهای اروپایی از سر گرفته اند فعالیت در هفته های اخیر پس از سه ماه ناشی از کما به خرد کردن این بیماری همه گیر. اما بخش های مهمی از اقتصاد اتحادیه اروپا باقی می ماند مرگ مهمترین گردشگری و خدمات مرتبط با کسب و کار است. جهان ممنوعیت سفر به این معنی است که به طور معمول تعداد زیادی از آسیا و آمریکا بازدید کنندگان که هر تابستان پمپ میلیارد یورو به اتحادیه اروپا نمی آیند در این سال تشدید مشکلات در کشورهای جنوب اروپا متکی به گردشگری است.

نخست وزیر هلند اتریش صدراعظم Sebastian Kurz, فنلاندی نخست وزیر Sanna, Marin, سوئد استفان Lofven و دانمارک Mette Frederiksen با حضور در نشستی در بروکسل در روز یکشنبه.

عکس: فرانسوا walschaerts/استخر/شاتر

در کنار بهبود طرح به طور منظم تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا را پمپ پول به زیرساخت ها و سایر انواع سرمایه گذاری های عمومی در سال آینده در حالی که کمک به بلوک دیدار با آن آب و هوا بلند پروازانه اهداف. این بلوک در حال حاضر به توافق €540 میلیارد coronavirus اضطراری بسته وام به دولت و کسب و کار و بودجه برای حمایت از برنامه های.

روز سه شنبه قرارداد نمایندگی احیای پس از جنگ فرانسه و آلمان داد که پرچم در طول سال های اخیر با خانم مرکل داشتن بارها و بارها رد آقای پاکسازی فشار برای ادغام عمیق تر اقتصادی در منطقه یورو است.

“من فکر می کنم این یک پیام مهم به بقیه اروپا—بلکه فراتر از اروپا که این نهاد این بسیار ویژه ساخت از 27 کشور عضو اتحادیه اروپا…است که در واقع قادر به با هم عمل می کنند و ثابت شده است که آن را قادر به با هم عمل می کنند گفت:” خانم مرکل در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار آقای پاکسازی.

در عین حال دیگران ابراز ناامیدی که این طرح جاه طلبی کاهش می یابد توسط یک گروه از لحاظ مالی محافظه کار کشور—رهبری هلند—که تا به حال می خواستم یک برنامه ریزی متمرکز در اطراف وام کمک های مالی. این کشورها استدلال این طرح در معرض خطر تبدیل شدن اتحادیه اروپا به ثروت-انتقال اتحادیه که تقویت داخلی euroskeptic مخالفت و می تواند نقض قوانین فعلی است.

به دلیل coronavirus این اجلاس برای اولین بار در شخص نشست رهبران اتحادیه اروپا از ماه فوریه. گسترده اقداماتی برای جلوگیری از آن را از تبدیل شدن به یک سوپر, پخش كردن, رویداد, اما به عنوان مذاکرات عینک خسته رهبران را کنار گذاشته اجتماعی-دورى و ماسک-پوشیدن دستورالعمل در یک فشار برای یک معامله.

پس از جمعه صبح شروع مذاکرات تقریبا خراب شد آن شب. وجود تنش مبادلات بعد از شام شنبه بین فرانسه و آلمان و هلند به رهبری گروه و چند تن از رهبران گرد بر نخست وزیر هلند در طول یکشنبه شب بحث. اما در اطراف سحر دوشنبه توافق رسیده بود میزان کمک های مالی که داده می شود باید تحت این طرح است. هنگامی که مبارزه حل و فصل شد بقیه بسته به محل سقوط کرد.

آقای Rutte همچنین اصرار داشت که عضو مجاز به توقف پرداخت به کشورهای دیگر اگر آنها را نمی فشار برنامه های اصلاح اقتصادی خود. مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان مخالف برنامه به لینک برخی از بودجه اتحادیه اروپا صرف به یک کشور عضو را با حفظ احترام به اصول دموکراتیک.

به عنوان در سال گذشته یک معامله ساخته شده است تنها پس از اتحادیه اروپا کنار گذاشته برخی از آن بیشتر بلند پروازانه در دراز مدت صرف طرح مسائل مانند اقتصاد دیجیتال و امنیت و دفاع و مهاجرت. با وجود اتحادیه اروپا تلاش به تدریج کشتن ویژه بودجه بازپرداخت لذت می برد توسط چند کشور نهایی بسته دیدم, هلند, سوئد, دانمارک و اتریش راه دور با بزرگتر به اصطلاح تخفیف.

نوشتن به لورنس نورمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>