مادران و مادربزرگ های قربانیان آرژانتین ‘جنگ کثیف’ تشکیل گروه های حقوق. در اینجا زنان را در یک مارس در بوئنوس آیرس در مارس 9, 1985.

عکس: رافائل WOLLMANN/گاما-Rapho/گتی ایماژ

یک بازنشسته آرژانتین افسر نظامی است که زندگی در یک balconied آپارتمان در یک خانه شهری در یک مرسوم منطقه برلین که در آن همسایگان اغلب دیدن او و همسرش خرید croissants از یک طبقه پایین نانوایی و یا گرفتن فرصت پیاده روی در پارک مجاور.

افسر 72 سال سن لوئیس Esteban Kyburg, خدمت تحت یک دیکتاتوری نظامی که مرتکب جنایات در دهه 1970 با توجه به آرژانتین فعالان و دادستان.

یک مقام ارشد آلمانی دادستان گفت: دفتر خود در حال آماده سازی اتهامات مربوط به آقای Kyburg نقش در دیکتاتوری نظامی. آلمانی مورد است که ساخته شده بر شواهد جمع آوری شده توسط محققان در آرژانتین که در آن آقای Kyburg شده است به اتهام قتل غیر قانونی بازداشت و جنایات دیگر. آرژانتین دادگاه حکم صادر شده برای دستگیری او اما مقامات وجود دارد شده اند قادر به استرداد آقای Kyburg چرا که او دارای تابعیت آلمانی.

حضور او در آلمان بود و برای اولین بار نشان داد توسط روزنامه آلمانی Bild پس از آرژانتین فعالان دنبال او پایین. این مقاله اولین گزارش در مورد یک فیلم مستند در روز جمعه منتشر خواهد شد. در این فیلم آقای Kyburg دیده می شود غوطه ور در برلین زندگی—خواندن یک کتاب در پارک و راه رفتن در اطراف Prenzlauer Berg محله که در آن او زندگی می کند.

پابلو S. خورشیدی وکیل آقای Kyburg در برلین کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اتهامات به وال استریت ژورنال گفت که او نمی تواند به دلیل ادامه تحقیقات به مشتری خود را. آقای Kyburg نمی توان در خانه اش در برلین.

لوئیس Esteban Kyburg, سمت چپ در برلین خیابان در جولای 8.

عکس: مارکو Zitzow/BILD

نزدیک یک بیلد خبرنگار در خیابان آقای Kyburg, صحبت کردن در شکسته آلمان گفت که او بی گناه است و این که رفقای خود را که محکوم شدند در آرژانتین بودند “همه خوب مردم است.” در حالی که او حاضر به بازگشت به میهن خود او آماده است برای محاکمه در آلمان, او گفت:.

“من صبر کنید اینجا را در آلمان…بی گناه و در صلح” آقای Kyburg گفت.

آقای Kyburg شد معاون فرمانده نخبگان تاکتیکی غواصان در ماردل پلاتا پایگاه نیروی دریایی در طول آرژانتین “جنگ کثیف” آغاز شد که با یک کودتای 1976 و منجر به مرگ و میر ناشی از 30000 عنوان بسیاری از مردم با توجه به حقوق بشر و فعالان است. آرژانتین و آلمان, محققان می گویند که واحد شکنجه و کشته شدن هر دو چریک و فعالان چپگرای اسرائیلی مظنون به مخالفت با رژیم بسیاری از آنها دارو و پرتاب از هواپیما بیش منجمد جنوبی و اقیانوس اطلس. گاهی خود را مثله و unidentifiable باقی مانده را بشویید تا در سواحل ترک بی شماری از خانواده ها برای همیشه محروم از این فرصت برای دفن عزیزان.

آقای Kyburg خدمت در جنگ فالکلند در آرژانتین از دست دادن تلاش در سال 1982 به چنگ جزایر از بریتانیا. سپس با آرژانتین برای گذار به دموکراسی در سال 1983 بازنشسته شد از نیروی دریایی به عنوان یک کاپیتان و بی سر و صدا به ابهام کار به عنوان یک وکیل تا زمانی که تحقیقات آغاز شده بود در برابر او و رفقای خود را در 2013, ارشد, آلمانی, دادستان گفت. پس از آن او در حال حاضر فرار آرژانتین از طریق زمین عبور با اروگوئه به گفته دادستان و بعد از آن رفت و به ایالات متحده جایی که دختر خود زندگی می کند در هوستون.

اگر او سعی در آلمان آن خواهد بود که برای اولین بار فرآیند علیه یک افسر درگیر در جنایات جنگی پس از 2000s زمانی که آخرین افسر آلمانی به اعدام محکوم شده برای نقش خود در جنگ جهانی دوم جنایات. و آن یکی که دادستان می خواهم به دنبال دلیل تعهد اخلاقی برای ریشه کن کردن این گونه جنایات به دلیل نقش آلمان در جنگ جهانی دوم است.

آرژانتین با صدور حکم بازداشت بین المللی برای لوئیس Esteban Kyburg.

عکس: هیچ اعتباری

“ما به عنوان مقامات آلمانی, آن مهم است به هر صورتی که چنین چرا که ما موظف به وظیفه اخلاقی است که مشتق شده از تاریخ ما به گونه ای خستگی ناپذیر در تعقیب هر جرائم مربوط به جرم سوء استفاده از شکنجه و قتل گفت:” درک Feuerberg ارشد دادستان در برلین.

آرژانتین دادستان همچنین می خواهم به تلاش آقای Kyburg.

دانیل آدلر یک دادستان در ماردل پلاتا تحقیق در این مورد گفت: محققان مشخص شد که آقای Kyburg, که تا به حال حدود 100 نفر تحت نظارت, نظارت واحد که کشته خواهد شد اغلب به “ناپدید شدن” قربانیان خود را.

قربانیان را “ناپدید” تولید جهانی سرزنش برابر آرژانتین و منجر به شکل گیری گروه های حقوق رهبری قربانیان مادران و مادربزرگ که هنوز در حال کار برای روشن کردن آنچه رخ داده به عزیزان خود.

“وجود دارد بسیاری از قربانیان” آقای آدلر گفت: در یک تماس تصویری. “ما اعتقاد داریم او تا به حال یک سطح بالایی از مسئولیت است.”

در میان قربانیان بود آناهی Marocchi برادر عمر 19 ساله که ربوده شد و پس از آن هرگز دوباره دیده است.

“از مقامات نظامی بودند تشنه به خون” گفت: خانم Marocchi که عضو یک انجمن در ماردل پلاتا از اعضای خانواده قربانیان. او گفت: “ماردل پلاتا پایه به حال شهرت خود را بی رحمانه درمان زندانیان. “آنها در معرض وحشیانه شکنجه.”

آرژانتین ‘جنگ کثیف’ منجر به مرگ و میر ناشی از 30000 عنوان بسیاری از مردم با توجه به حقوق بشر و فعالان است.

عکس: Horacio Villalobos/Corbis/گتی ایماژ

برخی از آقای Kyburg را افسران همکار محکوم شدند در آرژانتین در مارس چند به حبس ابد. آنها پیوستن به بیش از 1000 کم و عالی رتبه و افسران از جمله ژنرال و admirals که محکوم شده اند و زندانی پس از 2000s برای ارتکاب جنایات.

آرژانتین با صدور حکم بازداشت بین المللی در سال 2013 اما آقای Kyburg نمی تواند تحویل پس از او قادر بود برای به دست آوردن تابعیت آلمانی به دلیل پدربزرگ و مادربزرگ او شد مهاجران آلمانی که وارد در آرژانتین در دهه 1930 ، در اکثر موارد آلمان نمی استرداد شهروندان خود به کشورهای خارج از اتحادیه اروپا است.

یک تیم ارشد آلمانی دادستان سفر به آرژانتین به بحث در مورد با همتایان خود از دو سال پیش و آنها را پس از مشغول به کار در یک تحقیق قادر به دادستانهای او در آلمان در فقره قتل و اقدام به قتل و کمک قتل است.

ارشد, آلمانی, دادستان بود که یک عضو این هیئت گفت که در آقای Kyburg سابق پایه زندانی شکنجه توسط electroshocks و همچنین غوطه ور سر به پایین به مخازن پر از آب. که عمل استاندارد آرژانتین واحدهای نظامی برجسته ترین آن عامل در بدنام نیروی دریایی مکانیک در بوینس آیرس در حال حاضر یک موزه است.

ساختمان در برلین که در آن لوئیس Esteban Kyburg زندگی است.

عکس: Fabian Matzerath/BILD

آلمانی محققان خواهد شد, سفر دوباره به آرژانتین به مصاحبه با شاهدان و جمع آوری شواهد به عنوان به زودی به عنوان coronavirus مربوط به سفر محدودیت ها برداشته آلمانی دادستان گفت.

کسر Sivo آرژانتین است به حقوق بشر و وکیل گفت: آقای Kyburg واحد شناخته شده بود برای خود خشونت نشان دادن کمی تردید به شکنجه قربانیان برای کسب اطلاعات و کشتن ده ها تن از دیگران است.

“Kyburg مسئول بود چرا که او یکی از فرماندهان) ساخته شده است که تصمیم گیری در مورد آنچه که این گروه که قرار بود برای انجام گفت:” آقای Sivo.

با توجه به آرژانتین دادستان آقای Kyburg را کارفرمایان در نیروی دریایی ستایش او را برای کار خود را با هدف قرار دادن چپ شهروندان تلقی دشمنان دیکتاتوری. یکی برتر از توصیف او به عنوان یک “فعال و با نشاط” ستوان که به انجام وظایف خود را با “شور و شوق و بهره وری است.”

“در ضد شورشی مبارزه او نشان داده جدیت و مسئولیت” سرپرست نوشت. “او آموزش پرسنل تحت فرمان خود را به درستی برای این نوع مبارزه است.”

آرژانتین در حال حاضر امیدوارم که آلمان عدالت سیستم قادر خواهد بود او را محکوم به از جرائم.

“ما مایل به همکاری گفت:” آقای آدلر آرژانتین دادستان. “به نفع ما است که این فرد سعی در هر نقطه در جهان است.”

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com و رایان Dube در ryan.dube@dowjones.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله