PC فرهنگ رفته بیش از حد? تایپ کردن “تمدن غرب’ به چت باکس در ‘The Sims’ doesn’t باز کردن هر بازی

Category: ایستگاه Comments: No comments


Illustration for article titled PC Culture Gone Too Far? Typing ‘Western Civilization’ Into The Chat Box In ‘The Sims’ Doesn’t Unlock Any Cheats

هر کسی که پیروی دولت از بازی می داند که شده است وجود دارد طولانی حمله در صنعت ما که در طول دهه گذشته یکی که تهدید به تضعیف است که همه ما عزیز در مورد بازی های ویدئویی و پرنیان فرهنگ به طور کلی. اما تا امروز که به ما می گویند این به بعد مارس صحت سیاسی در نهایت خیلی دور رفته: امروز OGN آموخته است که تایپ کردن “تمدن غرب” به چت باکس در سال 2000 سیمز نیست باز کردن یک تقلب است.

تبلیغات

این است که فکر پلیس تف کردن در صورت جمعی ما میراث.

درست پارسه: یونان باستان, شکسپیر, کلیسای جامع نوتردام—ظاهرا هیچ یک از این بدان معناست که هر چیزی را به عدالت اجتماعی بیش از رزمندگان در Maxis. آن استفاده می شود که ما جشن افرادی مانند اسحاق نیوتن و یا توماس آکویناس اما ظاهرا جناح چپ رادیکال هستند بیش از حد اختصاص داده شده به carping در مورد عدالت اجتماعی به اجازه از کلمات ساده و “تمدن غرب” باز 100,000 simoleans. که کاهش یافته است جهان ما در امروز زندگی می کنند به شما به ارمغان آورد ترسو در EA.

تبلیغات

وجود دارد هیچ چیز متعصب در مورد جشن همه شگفتی است که اروپایی ها انجام داده اند. اما به درخت بنیه خواهد رایت, همه چیز در ارتباط با دستاوردهای کل قاره فرهنگ باید به طور خودکار به پایین پرتاب می شود حافظه ، به همین دلیل تایپ کردن “تمدن غرب” به چت باکس دهید صفر پاداش: هیچ گوشی دکور بدون رضایت نقاط. و که صادق است مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان شما در نوع “یهودی-مسیحی میراث” یا “رنسانس”. ظاهرا حقایق هستند و نه به لحاظ سیاسی درست کنه! چه کسی می دانست ؟

سلام اما ما در حال حاضر به شرط بندی که تایپ کردن در “محمد” باز هر ساختمان بسیاری در این بازی از آنجا که تنها کلمه چپ اخلاقی صلیبیون می خواهید شما قادر به می گویند این روزها!

تبلیغات

پارسه ما باید برای پایان دادن به این طاعون از صحت سیاسی. ضربه زدن به ریشه یابی لغات کلیدی و تایپ کردن “تمدن غرب” را به خود کنسول باید به اندازه کافی برای منابع قابل توجهی افزایش و یا دسترسی به, خدا حالت, حداقل. این است که ما تاریخچه ما در حال صحبت کردن در مورد. ایستادن و اجازه Maxis می دانم که شما نمی خواهد اجازه دهید آنها را لکه دار کردن شما مانند این دیگر هیچ!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>