یک کارگر بهداشت در یک تست سنتر در دبی در امارات متحده عربی, در مارس 18.

عکس: کریم صاحب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در امارات متحده عربی coronavirus آزمون به شما می آید.

فراگیر از طریق کار کلاس مسکن بلوک و شلوغ مهاجر اردوگاه های کار, دولت بهداشت و درمان, تیم مدیریت اجباری سواب بینی—و سپس منزوی موارد مثبت.

در بیشتر مناطق مرفه کسانی که با پول نقد یدکی و هیچ تمایلی به بازدید از یکی از بسیاری از درایو-از طریق درمانگاه می توانید کتاب یک دیدار خانگی در شرایط خود را با نتایج ارسال شده به تلفن های خود را در پایان روز.

تازه Covid-19 نتیجه آزمون مورد نیاز است به درایو از یکی از کشور های اصلی شهر دبی به پایتخت آن ابوظبی. بسیاری از کارگران خدمات—از رانندگان تاکسی به پیشخدمت برای فروشگاه دستیاران در مراکز—ملزم به انجام مکرر غربالگری. برای مردم در چند دسته از جمله کسانی که بیش از 50 یا با دیگر عوامل خطر آن رایگان است.

“یکی از مهم ترین تاکتیک های از دست زدن به هر گونه بیماری همه گیر است, تست تست تست. این یک سرمایه گذاری است که برای خود می پردازد گفت:” انور Sallam, افسر ارشد پزشکی از SEHA های ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که در عمل ابوظبی عمومی-سیستم بیمارستان و اجرا می شود Covid-19 مراکز تست در تمام هفت امارات از U. A. E. “دولت ساخته شده است که دسترسی به تست بسیار آسان و همه این اقدامات را ساخته اند ما شامل به میزان بسیار زیادی به گسترش ویروس” او گفت:.

یک فدراسیون از 10 میلیون نفر در U. A. E. در حال حاضر انجام شده بیش از 4.5 میلیون آزمون و با هدف رسیدن به شش میلیون در عرض دو ماه. است که در جهان بالاترین تست میزان در کشور با بیش از یک میلیون نفر جمعیت و بیش از سه برابر میزان فعلی در آمریکا و دیگر ثروتمند خلیج مانند بحرین با تقریبا همان تست رای به عنوان U. A. E., و خود را رقیب قطر به دنبال یک روش مشابه.

اجازه داده است که اقتصاد خود را به راه اندازی مجدد. در دبی, فرودگاه بازگشایی به گردشگران به عنوان طولانی به عنوان آنها را تست و اکثر مکانهای—از رستوران ها به سینما به ورزشگاه و استراحتگاه های ساحلی—کار تقریبا به طور معمول. بیمارستان راه اندازی ماه پیش برای مقابله با افزایش انتظار می رود از موارد در حال حاضر ایستاده بدون بیماران.

همه خلیج رفت و برای توده تست. منطقه پرجمعیت ترین کشور عربستان سعودی و کمتر مرفه عمان نیست و اتخاذ استراتژی—و در حال مبارزه با شدید تر شیوع بیماری به عنوان یک نتیجه. هر چند عربستان سعودی ramped تا تلاش ها در هفته های اخیر تا کنون پادشاهی آزمایش قرار گرفته است و کمتر از 8 درصد از جمعیت آن با برخی از افراد بدون علامت گزارش آنها تبدیل شده بود.

روزانه تایید Covid-19 مورد در هر میلیون
مردم هفت روز به طور متوسط

قطر

بحرین

کویت

600

400

200

مارس

جولای

مارس

جولای

مارس

جولای

عربستان سعودی

امارات متحده عربی

ایالات متحده آمریکا

200

مارس

جولای

مارس

جولای

مارس

جولای

قطر

بحرین

کویت

600

400

200

مارس

جولای

مارس

جولای

مارس

جولای

عربستان سعودی

امارات متحده عربی

ایالات متحده آمریکا

200

مارس

جولای

مارس

جولای

مارس

جولای

قطر

بحرین

کویت

600

400

200

مارس

جولای

مارس

جولای

مارس

جولای

عربستان سعودی

امارات متحده عربی

ایالات متحده آمریکا

200

مارس

جولای

مارس

جولای

مارس

جولای

قطر

بحرین

600

400

200

0

مارس

جولای

مارس

جولای

کویت

ایالات متحده آمریکا

200

0

مارس

جولای

مارس

جولای

عربستان سعودی

امارات متحده عربی

200

0

مارس

جولای

مارس

جولای

توجه داشته باشید: اطلاعات در جولای 20

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز CSSE (موارد) بانک جهانی (جمعیت)

بیشتر تست به این معنی است که بیشتر موارد ثبت skewing بین المللی مقایسه و خطر برداشت. قطر و بحرین می شود و در تعداد تجمعی coronavirus عفونت در هر یک میلیون نفر در U. A. E. گزارش شده بیشتر تجمعی موارد تایید شده در هر یک میلیون از چنین بیماری همه گیر نقاط داغ به ایتالیا و یا انگلستان

یکی از دلایلی که هیچ یک از خلیج بودند در اوایل این ماه در اتحادیه اروپا لیست کشورهایی که شهروندان مجاز به بازدید از این وبلاگ. (ایالات متحده بر خلاف کانادا و استرالیا و نیوزیلند نیز نمی توان این فهرست است.)

یک بیمارستان صحرایی در دوحه با مقامات قطر به درمان افراد مبتلا به کروناویروس در آوریل 11.

عکس: کریم جعفر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“ما در راه مقابله با این بیماری همه گیر خواهد شد واقعا تاثیر چگونه ما در برخورد با آینده بیماری های همه گیر” گفت: خالد Belhoul, خبرگزاری در U. A. E. وزارت امور خارجه. “ما نمی خواهیم تصمیم گیری است که در تضاد با بهترین شیوه. از یک طرف سازمان بهداشت جهانی به کشورهای عضو برای تست. اما یکی دیگر ارزیابی می گوید: اگر شما تست بسیاری به شما خواهد شد بسیاری از موارد و در نظر گرفته نمی شود یک کشور امن است,” او گفت:.

در U. A. E., روزانه تعداد موارد—پس از یک جهش در اواخر ماه ژوئن—در حال حاضر کاهش یافته است زیر 300 برای چند روز. آزمون مثبت نرخ یک نشانگر از اینکه این بیماری در حال گسترش است به عنوان کم به عنوان 0.4% در مقایسه با نزدیک به 20% در فلوریدا.

همه کشورهای حوزه خلیج فارس گزارش برخی از جهان پایین ترین نرخ مرگ و میر از ویروس. تعداد کل گزارش Covid-19 مرگ و میر در U. A. E. از ماه فوریه می ایستد در 340 نمایندگی 0.6 درصد از موارد تشخیص داده شده. در مقایسه آریزونا—با یک به طور قابل توجهی کوچکتر جمعیت—گزارش کرده است 2,784 coronavirus مرگ و میر.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا این تعداد از تشخیص Covid-19 موارد در یک کشور منعکس کننده تصویر واقعی از همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

بالا بودن نسبت مناسب نسبتا جوان کارگران خارجی در جمعیت بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس کمک کرده است بلانت اثر این ویروس که بسیار کشنده تر در میان افراد مسن اپیدیولوژی می گویند. بنابراین در دسترس بودن گسترده از ماسک و ضد عفونی کننده دست.

زمانی که برای اولین بار شیوع کروناویروس آغاز شده در ووهان در ژانویه چند حوزه خلیج فارس نقل مکان کرد و به سرعت به امن تجهیزات تست و معرف قرار دادن سفارشات با تامین کنندگان در ایالات متحده آمریکا و اروپا و آسیا و با استفاده از ثروت خود را به بیشتر توپ زدن رقبا. در SEHA در ابوظبی تجهیزات جدید حذف کرده و نیاز برای واجد شرایط آزمایشگاه تکنسین های برای آماده سازی بینی سواب برای پردازش. به جای اپراتور فقط برای قرار دادن گرد و خاک به دستگاه با روش های خودکار ارائه نتایج در عرض چهار ساعت.

مهم نتیجه این پتو تست رویکرد در خلیج فارس شده است, کشف یک مراتب بزرگتر درصد موارد بدون علامت نسبت در غرب است.

آن را به دور از کسب و کار به طور معمول در ایندیاناپولیس ستاد الی لیلی با تنها یک ششم از شرکت داروسازی کارکنان مشغول به کار در سایت به توسعه بالقوه Covid-19 درمان است. وال استریت ژورنال پیتر لوفتوس به ما طول می کشد در داخل. عکس: Eli Lilly

در حالی که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر تخمین می زند که 40 درصد از Covid-19 عفونت بدون علامت درصد از موارد بدون علامت در U. A. E. 70% تا 75% در بهار رسیده است و 95 درصد در حال حاضر دکتر گفت: Sallam. در کویت, بحرین و قطر بیش از حد, بیش از 80 درصد از کسانی که تست مثبت نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماری, مقامات بهداشت و پزشکان وجود دارد می گویند. بسیاری از این افراد احتمالا شناسایی شده اند در کمتر تست جامع محیط زیست و رفته اند بر آلوده به دیگران است.

“استراتژی ما این است که برای تست همه کسی است که با داشتن علائم و یا حتی نداشتن علائم” گفت: ولید خلیفه آل Manea, خبرگزاری بحرین وزارت بهداشت ، “این بدون علامت است و تعداد زیادی از علامت. آنها لازم نیست برای رسیدن به بیمارستان و آنها لازم نیست که برای دریافت هر گونه درمان آن را نه یک بار بزرگ در کشور است. اما خانه انزوا را کاهش گسترش بیماری” دکتر آل Manea گفت.

در قطر است که در حال حاضر آزمایش یک ششم از جمعیت آن مقامات معتقدند که این روش زندگی را نجات داده و تنها 159 ثبت مرگ و میر در میان 107,000 موارد مثبت. “قادر به تشخیص موارد اولیه و درمان آنها را بلافاصله به کمک به جلوگیری از عوارض بیشتر,” گفت: دکتر عبداللطیف آل Khal رئیس ملی این کشور استراتژیک در Covid-19.

نوشتن به یاروسلاو Trofimov در yaroslav.trofimov@wsj.com و استفان Kalin در stephen.kalin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله