ایالات متحده را متهم دو هکرها از سرقت اسرار از شرکت های ایالات متحده برای چین

Category: ایستگاه Comments: No comments

دو نفر متهم به 11 فقره توطئه برای دسترسی به کامپیوتر بدون اجازه و اتهامات دیگر.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

دولت ایالات متحده متهم به دو هکرها که آن را می گوید کار با هوش از هدف قرار دادن ایالات متحده شرکت های درگیر در coronavirus پژوهش گسترده جنایی کیفرخواست که همچنین ادعا جفت سرقت صدها میلیون دلار از اطلاعات حساس شرکت ها در سراسر جهان است.

Li شائویو, 34 و دونگ Jiazhi, 33 باید pilfered ارزشمند اسرار از شرکت های تحقیقاتی موسسات و پیمانکاران دفاعی در آمریکا و نه کشورهای دیگر برای بیش از یک دهه با توجه به کیفرخواست بود که unsealed شنبه. آنها نیز ارائه شده چین آژانس جاسوسی با کلمه عبور حساب ایمیل متعلق به مخالفان از جمله هنگ کنگ سازمان جامعه و کشیش یک کلیسای مسیحی دادستان گفت.

کیفرخواست متهم این جفت ارز به عنوان سابق مهندسی همکلاسی در چنگدو از اقدام هر دو برای سود شخصی و به اشتراک اطلاعات به چین و وزارت امنیت یک سازمان جاسوسی اغلب دخیل در ایالات متحده آمریکا سایبر تعقیب. آنها هستند که در چین و قادر به نظر رسیده است.

کیفرخواست در زمینه Richland بشویید. گفت: unnamed افسر با شاخه های منطقه ای از چینی سرویس جاسوسی به طور مستقیم پشتیبانی می کند برخی از اتهام فعالیت از جمله ارائه کاربران با یک ابزار به بهره برداری قبلا کشف نشده نرم افزار آسیب پذیری شناخته شده به عنوان “روز صفر” برای هدف قرار دادن ایمیل سرور از برمه حقوق بشر ،

متهم هستند “یکی از پرکار ترین گروه از هکرها ما بررسی” ری Duda, اجرا می شود که اف بی آی سیاتل زمینه کار خبرنگاران.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه انجام شما می بینید که آمریکا و چین روابط در حال توسعه در Covid-19 عصر و فراتر از آن? پیوستن به مکالمه زیر.

ادعا قربانیان شامل 13 شرکت های ایالات متحده در دفاع از مراقبت های بهداشتی و دیگر صنایع. علاوه بر این دادستان ها ادعا می کنند این جفت ارز در تلاش برای هک کردن به حداقل چهار شرکت های آمریکایی کار در coronavirus درمان و آزمایش است. مقامات گفتند آنها نمی باید مدارک و شواهد از تلاش های مربوط به کروناویروس موفق بودند اما گفت که آنها نگران بودند که حتی اقدام به نقض پریشان این شرکت از تحقیقات خود را.

ولگردی و قانونی شکنی از هک قدمت آن حداقل به سال 2009 و در ادامه به روز در حال حاضر هدف قرار داده اند صدها نفر از شرکت های جهان, مقامات گفت. گفتند آن مهم تر عمومی را به شواهد و مدارک علیه این جفت ارز نسبت به صبر برای آنها را به سفر و تلاش برای دستگیری آنها.

“چین در حال حاضر جای خود را در کنار روسیه و ایران و کره شمالی در آن شرم آور باشگاه از سازمان ملل است که ارائه یک پناهگاه امن برای مجرمان فضای سایبری در مقابل کسانی که جنایتکاران که “در تماس” برای کار به نفع دولت—در اینجا به اشتراک حزب کمونیست چین را گرسنگی سیری ناپذیر برای آمریکا و دیگر غیر-شرکت های چینی’ سخت به دست آورده مالکیت معنوی از جمله Covid-19 پژوهش” گفت: جان Demers دستیار دادستان کل برای امنیت ملی است.

به سفارت چین در واشنگتن نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این اتهامات در آخرین سراسیمگی از پرونده های جنایی به دنبال در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم پکن از هک کردن شرکت ها در ایالات متحده و جاهای دیگر به سرقت تکنولوژی, پزشکی, پژوهش و سایر مالکیت معنوی با ارزش.

بیش از دو سال گذشته وزارت دادگستری دارای اولویت امنیت ملی موارد مربوط به چین است که مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی نمایش به عنوان تهدید برای آمریکا این دو کشور را sparred بیش از تجارت 5G فن آوری های بی سیم و اخیرا coronavirus بیماری همه گیر. وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود در لندن در روز سه شنبه برای بحث در مورد مسائل چینی با نخست وزیر بوریس جانسون. وزیر دفاع علامت Esper روز سه شنبه گفت: ایالات متحده بود تجهیز و موقعیت نیروهای خود را در سراسر آسیا برای تقابل احتمالی.

کیفرخواست توصیف مداوم تلاش برای نقض اشخاص کار برای درک و درمان Covid-19 پس از ژانویه تا زمانی که نگرانی در مورد رمان coronavirus شد فقط شروع به ظهور در سراسر جهان است.

در Jan. 27 به تنهایی کیفرخواست به اتهام یکی از متهمان جستجو برای آسیب پذیری در مریلند بیوتکنولوژی شرکت است که گفت: روز قبل از آن به تحقیق در مورد یک پتانسیل Covid-19 واکسن و انجام شناسایی در ماساچوست شرکت برای عموم شناخته شده است به تحقیق در مورد یک پتانسیل Covid-19 واکسن.

دیگر مقتولین ذکر شده در کیفرخواست شامل پیمانکاران دفاعی در ایالات متحده و جاهای دیگر که دچار نقض به خطر انداختن اطلاعات در مورد سیستم های ماهواره ای, نظامی, شبکه های بی سیم و سیستم های ارتباطی مایکروویو و سیستم های لیزری ضد سلاح های شیمیایی سیستم های کشتی-به-هلیکوپتر یکپارچه سازی سیستم های.

بن خواندن یک تهدید تحلیلگر اطلاعاتی در ایالات متحده مبتنی بر امنیت سایبر شرکت FireEye, گفت: چین اغلب با اتکا بر مترجمان آزاد برای تقویت آن قابلیت های نرم—چیزی است که مقامات از آن به عنوان یک حاوی تهدید که شده دنبال جاهای دیگر از جمله روسیه است.

“با استفاده از این مترجمان آزاد به دولت اجازه می دهد برای دسترسی به یک آرایه وسیعی از استعداد در حالی که همچنین ارائه برخی از deniability در انجام این عملیات” آقای خواندن گفت.

دو اتهام هکرها متهم به 11 فقره توطئه برای دسترسی به کامپیوتر بدون اجازه توطئه به سرقت اسرار تجاری و تشدید سرقت هویت و اتهامات دیگر. آقای لی گفته کار به سازش هدفمند شبکه های, در حالی که آقای دونگ انجام شناسایی دادستان گفت.

کیفرخواست نیست نام قربانیان اما توصیف آنها به عنوان شرکت در کالیفرنیا و ماساچوست, مریلند, تگزاس, ویرجینیا و ماساچوست و واشنگتن است. همچنین می گوید یک هوش مصنوعی شرکت استرالیایی انرژی خورشیدی شرکت مهندسی و اسپانیایی الکترونیک و دفاع شرکت در معرض خطر قرار گرفت همراه با کسب و کار در کره جنوبی و آلمان و جاهای دیگر.

بیشتر

  • لیست سیاه از شرکت های چینی جغجغه زنجیره تامین

مقامات ایالات متحده و مرکب cenacolo از قانونگذاران در کنگره هشدار داده اند برای سال های سال است که در چین اختصاص داده شده و به خوبی ذوات هک تیم نشان دهنده وخیم تهدید به ملی و امنیت اقتصادی کشور است که مانند روسیه را بی ثبات سایبر عملیات ثابت کرده است که دشوار است برای جلوگیری از.

“این کیفرخواست نشان می دهد در عین حال که دوباره رئیس Xi منجر ارتش از هکرها که سرقت و تلاش برای سرقت—هر روز تقریبا در هر کشور و صنعت” گفت: سناتور. بن Sasse (R., Neb.), که خدمت در کمیته اطلاعات مجلس سنا با اشاره به رئیس جمهور چین شی جینپینگ.

نوشتن به Aruna Viswanatha در [email protected] و داستین Volz در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>