ایالات متحده را متهم دو سرقت اسرار از شرکت های ایالات متحده برای چین

دو نفر متهم به 11 فقره توطئه برای دسترسی به کامپیوتر بدون اجازه و اتهامات دیگر.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

دولت ایالات متحده متهم کرده است دو اتهام هکرها از توطئه چینی با هوش به سرقت صدها میلیون دلار در مالکیت معنوی از تعداد زیادی از شرکت ها در سراسر جهان در گسترده, عملیات جنایتکارانه که به تازگی هدفمند شرکت های مشغول به کار در coronavirus درمان و آزمایش است.

Li شائویو 34 سال و دونگ Jiazhi, 33, سرقت شده است با ارزش کسب و کار و تجارت اسرار از طیف وسیعی از شرکت ها موسسات تحقیقاتی و دفاع پیمانکاران در سراسر جهان برای بیش از یک دهه و فعالیت های خود را با هدف قرار دادن صدها شرکت کرده اند ادامه داد: تا به امروز دادستان گفت.

کیفرخواست unsealed سهشنبه متهم این جفت ارز به عنوان سابق مهندسی دانشجویان از اقدام هر دو به سود شخصی و به اشتراک اطلاعات به چین و وزارت امنیت یک سازمان جاسوسی اغلب دخیل در ایالات متحده آمریکا سایبر تعقیب. این جفت ارز هستند که در چین و قادر به نظر رسیده است.

این کیفرخواست همچنین مدعی مردان هدفمند روحانیون به حقوق بشر و فعالان و مخالفان در آمریکا و چین و هنگ کنگ و پکن ارائه شده با رمز عبور خود را و حساب های ایمیل شخصی. آن را می گوید ناشناس افسر با چینی سرویس جاسوسی به طور مستقیم پشتیبانی می کند برخی از اتهام فعالیت است.

دو اتهام هکرها متهم به 11 فقره توطئه برای دسترسی به کامپیوتر بدون اجازه و به سرقت اسرار تجاری و تشدید سرقت هویت و اتهامات دیگر.

قربانیان شامل متعدد شرکت های ایالات متحده در دفاع از مراقبت های بهداشتی و دیگر صنایع با توجه به کیفرخواست.

علاوه بر این دادستان ها ادعا می کنند این جفت ارز در تلاش برای هک کردن به حداقل چهار شرکت های آمریکایی کار در coronavirus درمان و آزمایش است. مقامات گفتند آنها نمی باید مدارک و شواهد از تلاش های مربوط به کروناویروس موفق بودند.

“چین در حال حاضر جای خود را در کنار روسیه و ایران و کره شمالی در آن شرم آور باشگاه از سازمان ملل است که ارائه یک پناهگاه امن برای cybercriminals به در ارز برای آن دسته از مجرمان که “در تماس” برای کار به نفع دولت در اینجا به اشتراک حزب کمونیست چین را گرسنگی سیری ناپذیر برای آمریکا و دیگر غیر-شرکت های چینی’ سخت به دست آورده مالکیت معنوی از جمله Covid-19 تحقیقات” جان Demers, معاون دادستان عمومی امنیت ملی گفت.

تحولات آخرین سراسیمگی از اتهامات جنایی ساخته شده در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که متهم به پکن از هک کردن شرکت ها در ایالات متحده و در سراسر جهان به سرقت تکنولوژی, پزشکی, پژوهش و سایر مالکیت معنوی با ارزش. بیش از دو سال گذشته وزارت دادگستری دارای اولویت امنیت ملی و موارد مربوط به چین است که مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی نمایش به عنوان تهدید برای ایالات متحده

چنین کیفرخواست ثابت بوده است در حالی که روابط بین ایالات متحده و چین را تیره و تار پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، این دو کشور باید sparred بیش از تجارت 5G فن آوری های بی سیم و اخیرا coronavirus بیماری همه گیر. وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود در لندن در روز سه شنبه برای بحث در مورد مسائل چینی با نخست وزیر بوریس جانسون. وزیر دفاع علامت Esper روز سه شنبه گفت که ایالات متحده تجهیز و موقعیت نیروهای خود را در سراسر آسیا برای تقابل احتمالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مارس علنا متهم چین از هدف قرار دادن دانشگاه های آمریکا و دارویی و دیگر مراقبت های بهداشتی شرکت در یک پیشنهاد به سرقت مالکیت معنوی مرتبط با کروناویروس درمان و واکسن گفت: رسوخ ممکن است خطر انداختن پیشرفت در تحقیقات پزشکی. چین با رد این اتهامات که در آن زمان فاقد جزئیات خاص.

کیفرخواست unsealed شنبه توصیف مداوم تلاش برای نقض اشخاص کار برای درک و درمان Covid-19 پس از ماه ژانویه این سال—زمانی که نگرانی در مورد جدید کروناویروس شد فقط شروع به ظهور در سراسر جهان است.

در Jan. 27 به تنهایی کیفرخواست به اتهام یکی از متهمان جستجو برای آسیب پذیری در مریلند بیوتکنولوژی شرکت است که گفت: روز قبل از آن به تحقیق در مورد یک پتانسیل Covid-19 واکسن و انجام شناسایی در ماساچوست شرکت برای عموم شناخته شده است به تحقیق در مورد یک پتانسیل Covid-19 واکسن.

دیگر مقتولین ذکر شده در کیفرخواست شامل پیمانکاران دفاعی در ایالات متحده و جاهای دیگر که دچار نقض به خطر انداختن اطلاعات در مورد سیستم های ماهواره ای, نظامی, شبکه های بی سیم و سیستم های ارتباطی مایکروویو و سیستم های لیزری و مبارزه با سلاح های شیمیایی و سیستم های کشتی-به-هلیکوپتر یکپارچه سازی سیستم های.

هفته گذشته سازمان های اطلاعاتی در آمریکا و کانادا نیز به طور مشترک متهم روسیه ادامه جاسوسی سایبری علیه سازمان های درگیر در توسعه coronavirus واکسن که مسکو را تکذیب کرد. مقامات ایالات متحده همچنین گفت: آنها شواهدی یافته اند که ایران در تلاش است به سرقت coronavirus پژوهش است.

کیفرخواست نیست نام قربانیان اما توصیف آنها به عنوان شرکت در کالیفرنیا و ماساچوست, مریلند, تگزاس, ویرجینیا و واشنگتن است. آن را نیز می گوید به انگلیسی: artificial-intelligence, شرکت, استرالیا خورشیدی-انرژی شرکت مهندسی و یک پیمانکار دفاعی بودند هدف قرار دادند.

بیشتر

  • لیست سیاه از شرکت های چینی جغجغه زنجیره تامین

نوشتن به Aruna Viswanatha در Aruna.Viswanatha@wsj.com و داستین Volz در dustin.volz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر