رئیس جمهور چین در طول یک نشست با کارآفرینان در پکن در روز سه شنبه.

عکس: جو پنگ/زوما پرس

شانگهای—چین رئیس جمهور متعهد به حفظ و تقویت بازار داخلی این کشور در حالی که باز کردن بیشتر آن به سرمایه گذاران خارجی در دیدار با محلی و بین المللی در حوزه کسب و کار نشان می دهد تمایل خود را برای تقویت روابط اقتصادی در یک زمان افزایش تنش های بین المللی.

چین را در این خبرنامه آمده است که درگیری در حال افزایش بوده است بین پکن و غرب به عنوان بیشتر کشورها به دنبال ایالات متحده منجر به محدود کردن شرکت های چینی حضور خود را در بازار.

در یک سمپوزیوم شنبه که در آن چند مدیران شرکت نیز صحبت کرد آقای یازدهم گفت: چین شد “در سمت راست از تاریخ” در باقی مانده متعهد به جهانی شدن و خواست شرکت های چینی برای افزایش توسعه در خارج از کشور با توجه به دولتی Xinhua News Agency.

هفته گذشته دولت بریتانیا گفت: این امر بار شرکت های محلی از خرید تجهیزات جدید ساخته شده توسط چین Huawei Technologies Co. برای 5G شبکه های, پس از قبل تایید شده Huawei دخالت. در مورد چهره ها سیگنال های نوظهور تمایل در میان قدرت های غربی برای مقابله با چین بعد از پکن تحمیل یک بحث امنیت ملی و قانون در این مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ در ماه ژوئن.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo ستایش لندن تصمیم به حذف Huawei در سفر خود به بریتانیا در روز سه شنبه و خواست کشورها برای همکاری با یکدیگر برای مقابله با چین را استراتژیک جاه طلبی.

سخنرانان در روز سه شنبه سمپوزیوم شامل مدیران Hangzhou Hikvision Digital Technology Co. —لیست سیاه توسط دولت ایالات متحده—چین و پاناسونیک Microsoft Corp. با توجه به انتخاب.

آقای یازدهم همچنین خواستار تلاش برای جبران ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و به تلاش برای توسعه اقتصادی این سال است.

او گفت که دولت را سیاست مالی فعال تر و سیاست های پولی انعطاف پذیر تر. چین بهبود اقتصادی و همه گیر-تلاش های کنترل شده اند بهتر از انتظار می رود آقای یازدهم گفت.

اقتصاد چین رشد 3.2% از یک سال پیش از آن در سه ماهه دوم آن را به اولین کشور مهم برای بازگشت به رشد پس از همه گیر آغاز شده و در اوایل این سال است.

اما اقتصاددانان هشدار داد خطرات ناشی از بهبود ناهموار در جهان و دومین اقتصاد به عنوان مصرف کنندگان سفت رشته کیف پول خود را در میان راکد رشد درآمد و افزایش نرخ بیکاری. آنها همچنین تأکید ابهامات بیش از این بهبود اقتصادی جهانی داده های اخیر upticks در عفونت های جدید که slacken تقاضا برای صادرات چین است که برگزار می شود با کمال تعجب و در اولین نیمی از سال است.

آقای یازدهم گفت: چین نمی خواهد درهای خود را به جهان در مواجهه با افزایش حمایت از تولیدات داخلی یک خنک کننده اقتصاد جهانی و تضعیف تقاضا است. به جای چین را به استفاده کامل از آن بزرگ بازار داخلی و بهتر ارتباط آن با بازار جهانی برای رسیدن به قوی و پایدار رشد اقتصادی, او گفت:.

نوشتن به Trefor خزه در Trefor.Moss@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله