فاجعه: لوئیجی خود را در سمت چپ فضای بخاری متصل به مدت 3 روز و کل ‘کاغذ ماریو’ پادشاهی سوزانده

Category: ایستگاه Comments: No comments


Illustration for article titled Disaster: Luigi Left His Space Heater Plugged In For 3 Days And The Entire ‘Paper Mario’ Kingdom Burned Down

برای سال لوئیجی kindhearted طبیعت و همچنین به معنی oafishness باید رسالت او را به میلیون ها نفر از طرفداران که مایل به دنبال گذشته خود تاریخچه طولانی از بی کفایتی. اما به نظر می رسد مانند نینتندو یاد شخصیت ممکن است فقط نقطه بدون بازگشت: این مرد بزرگ در سبز ظاهرا چپ خود را در فضای بخاری متصل به مدت سه روز متوالی و در حال حاضر کل کاغذ ماریو پادشاهی است به زمین سوخته.

تبلیغات

اوه. این است که به دنبال بد برای لوئیجی پارسه.

فاجعه آشکار در روز چهارشنبه در حدود 4 صبح به عنوان لوئیجی کاملا خواب در futon خود را در آپارتمان استودیو در وزغ شهر. نادیده گرفتن تمام هشدارهای ایمنی به platforming و آیکون ظاهرا چپ خود را در فضای بخاری در حال اجرا و مراقبت برای چند روز در پایان تنها به awoken با عجله از شعله و دود از نزدیک بافت مبتنی بر کاغذ قارچ سمی. در عرض چند دقیقه اوریگامی پادشاهان‘ کاغذ جهان را فرا گرفته و در آشکار آتش کشیده است که از شاه بلوط جاده به Sweetpaper دره.

تبلیغات

متاسفانه علی رغم بهترین تلاش وزغ و Cheeps Cheeps برای مبارزه با فروغ با آب و باد و دوزخ بود غیر قابل کنترل. در حال حاضر با توجه به لوئیجی را آشکار غفلت کاغذ ماریو‘s جهان تحت اللفظی است tinderbox ترک هزاران نفر کشته و پادشاهی قارچ را بازماندگان در تلاش برای بازسازی سوخته باقی مانده از زندگی خود را.

ما در اینجا در OGN همیشه دوست داشتم لوئیجی اما حتی ما در حال حاضر باید به توافق برسند که کسی باید برای پایان دادن به ineptitudes. در حالی که برخی می گویند این فقط یک تصادف جهل است و هیچ بهانه ای وقتی که می آید به تخریب و ضرب وشتم مانند این. به همین دلیل ما در حال پیوستن به تماس گسترده برای دستگیری او. امیدوارم چند سال قفل شده است و در عمیق ترین اعماق قلعه Bowser خود کمک خواهد کرد که او را به آمدن به شرایط با آنچه که او انجام داده و در نهایت به او ضربه در کون, او نیاز به انجام کاری با زندگی خود را.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>