در اروپا €750 میلیارد اقتصادی نجات امن شده توسط بعید است قهرمان: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که پس از سالها مخالفت با چنین جزوه نیروی محرکه پشت سر معامله.

با تلنگر اتحادیه اروپا رهبران در زمان یک گام در روز سه شنبه آنها دوری برای سال—موافقت با موضوع مشترک بدهی در مقیاس بزرگ—به صندوق تلاش برای بلند کردن کشورهای عضو از بحران اقتصادی در آورده با کوروناویروس.

توافق قرار می دهد تمام 27 اتحادیه اروپا سازمان ملل در قلاب برای بدهی برای کمک به سرپا نگه داشتن امور مالی فقیر اتحادیه اروپا سازمان ملل یک حرکت آلمان به رهبری خانم مرکل باید خودداری کردند در بیش از یک دهه.

خانم مرکل Damascene, تبدیل, تصور نمی گنجد چند ماه پیش افزایش چشم انداز reversal of fortune برای اتحادیه اروپا. زمانی که Covid-19 سراسر اروپا در ماه مارس در این کشور تعطیل مرزهای احتکار پزشکی ضرورت و متهم کردن یکدیگر از پشت. سیاستمداران تعجب با صدای بلند اگر اتحادیه اروپا می تواند زنده ماندن چنین acrimony.

در عوض اتحادیه اروپا سازمان ملل جعلی بی سابقه ای جمع و جور است که با اتصال اقتصاد خود را بیشتر از نزدیک با هم اتخاذ €1.8 تریلیون دلار ($2.06 تریلیون دلار) هزینه های بسته. که شامل €750 میلیارد coronavirus بازیابی طرح €390 میلیارد دلار از این پول کمک مالی مطرح شده توسط صدور مشترک بدهی. در گذشته این بلوک تا به حال تنها به ارائه وام به قید وثیقه و یا سرپا نگه داشتن یک عضو مالی. بلوک رهبران نیز امضا کردن در یک تریلیون یورو چندین ساله بودجه اتحادیه اروپا.

طرفداران مورد ستایش قرار داد توافق به عنوان جسورانه همبستگی. مخالفان هشدار داد که این امر به نوبه خود اتحادیه اروپا را به یک انتقال اتحادیه که در کشورهای ثروتمند به طور دائم صندوق فقیر هستند.

خانم مرکل سابقه در صرفه جویی و به اروپا و مشخصات بالا شکاک رایگان جزوه کار را به نفع او به عنوان او را تحت فشار قرار دادند و رهبران سایر کشورها به پذیرش یک معامله است.

دستیابی به موفقیت در آمد در اطراف سحر دوشنبه پس از همه شب مذاکرات, وقتی که خانم مرکل استخراج رضایت از نخست وزیر هلند طرح بازیابی ترین منتقدان. ترس از بن بست خواهد بود که از لحاظ سیاسی و اقتصادی فاجعه بار او و دیگر منتقدان بود که در ابتدا مخالف جزوه ملحق به €390 میلیارد دلار در کمک های مالی با محدودیت های کمی.

“آینده اروپا را در معرض خطر” خانم مرکل هشدار داده بود آقای Rutte در طول زمان مذاکرات گفت: افراد آشنا با بحث و گفتگو. “اگر جنوب کشور ورشکسته اند, همه ما ورشکسته در نهایت.”

آقای پاکسازی و خانم مرکل در بروکسل در روز سه شنبه.

عکس: جان thys/مطبوعات استخر

معامله فعال شد توسط خانم مرکل خود تبدیل سه ماه قبل تحت فشار رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی از خود او شریک ائتلافی و از این بیماری همه گیر را خرید اینترنتی در اتحادیه اروپا, سیاسی و اقتصادی انسجام گفت: افراد آشنا با تفکر او.

آلمان سالها است ستایش خانم مرکل به عنوان آهن “صدراعظم” برای کمک به اعمال سخت گیرانه شرایط مشکل اقتصاد اتحادیه اروپا در ازای مالی تاسیسات در طول بحران یورو از یک دهه پیش. اگر چه او امضا به کمک مالی به یونان و ایرلند و دیگران او اصرار داشت که کمک جریان بود وام های کم بهره و نه کمک های مالی. او همچنین خواستار آن شدند که بودجه بود مشروط بر سیاست منفور مانند کاهش هزینه های رفاهی و کشورهای ثروتمند نمی تعهد بدهی خود را فقیر همسایه.

صدراعظم رد تماس از برخی از کشورهای منطقه یورو, دولت برای به اشتراک گذاشتن هزینه های که بحران به طور مشترک صدور بدهی. او می ترسید که آن را ایجاد انگیزه برای دیگر دولت ها برای اجرا کردن بیش از حد بدهی و تقویت احزاب پوپولیستی در بستانکار کشورهایی مانند آلمان است.

در حال حاضر خانم مرکل پشت مراتب بیشتر سخاوتمندانه رویکرد به طور آهسته از کمک های بلاعوض و همچنین وام های چند رشته متصل است.

اقتصادی ناامیدی

رانندگی خانم مرکل عمل اقتصادی بود ناامیدی در آورده با اروپا در سه ماه coronavirus مستند و سراسر آن بزرگترین بازارهای خارجی. به اقتصاد منطقه یورو کاهش خواهد یافت تا به 9 درصد در سال جاری با توجه به اتحادیه اروپا تخمین می زند. میلیون ها نفر از مردم در صورت بیکاری پس از حمایت دولت به پایان می رسد در ماه های آینده. آلمان صادرات-اقتصاد محور موتور اروپایی رشد بود در حال حاضر به تاخیر انداختن قبل از ویروس رسید.

“او درک اهمیت تاریخی از لحظه ای گفت:” یکی از افراد آشنا با تفکر او. “واضح بود که این می تواند اتحادیه اروپا را از هم جدا.”

همچنین باعث جسارت از خانم مرکل اتحادیه اروپا طولانی ترین خدمت رهبر است و آزادی: او گفت که او نمی خواهد اجرا دوباره در انتخابات سال آینده است.

تهدید به اقتصاد اروپا امروز بزرگتر از یک دهه پیش از یونان است که یک اقتصاد تقریبا به اندازه کنتاکی است. ایتالیا با یک اقتصاد 10 برابر یونان چهره مشکلات مالی در سال آینده است که می تواند بیش از حد بزرگ برای دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا به خرس. قبلا ناخوشایند پشتیبانی از امروز بهتر است به یک توقف یورو انفجار بعد مقامات آلمانی به این نتیجه رسیدند.

یورو در سال 1999 راه اندازی شد و مورد استفاده توسط 19 اتحادیه اروپا 27 کشور شده است یک معدن طلا برای آلمان. با یکپارچه سازی بسیاری از کشورها به یکی از اقتصادهای بزرگ دنیا از آن به تولید کنندگان آلمانی معادل قریب به اتفاق جدید در بازار داخلی. همچنین مانع دیگر محصولات اروپایی از جمله ایتالیا از تنزل ارزش پول خود به رقابت بپردازند.

پس از بحران یورو, حوزه یورو, رهبران باید اذعان کرد ارز خود را در منطقه نقاط ضعف اما bickered بیش از اصلاحات. فرانسه آقای پاکسازی پس از سال 2017 تا به حال تحت فشار قرار دادند و پیشنهاداتی برای تقویت مالی منطقه یورو شلیک که خانم مرکل را رد کرد و به عنوان بیاستفاده و رشد کرد و خسته گفت: افراد آشنا با تفکر او.

رهبران دو کشور رابطه زمان شد. آقای پاکسازی پر انرژی و بلند پروازانه عمومی شکایت کرده است که محتاط تر خانم مرکل بود مانع برنامه های خود را. او در بخش خصوصی در مقایسه با او به فرانسه معروف والا کل و رئیس جمهور شارل دوگل گفت: یکی از افراد آشنا با تفکر او.

زمانی که coronavirus آمار ایتالیا در ماه فوریه و آن وضعیت اسفبار اقتصادی رشد آشکار آقای پاکسازی حمایت از طرح های پیشنهادی که در همه دولت های منطقه یورو صدور اوراق قرضه مشترک به رم و دیگر بیمار دولت بودجه اضطراری از او گفت: این بیماری همه گیر نبود سیاستمداران’ گسل. کمک مالی مشترک او گفت: می خواهم صرفه جویی در مبارزه دولت از افزایش بدهی خود را به پرداخت هزینه برای بازیابی.

عدم داشتن قبلا به نوسان خانم مرکل به طور مستقیم آقای پاکسازی در ماه فوریه منتقل شده به تاثیرگذاری بر فضای سیاسی در اطراف او. او در لابی آلمان به طور فزاینده ای محبوب حزب سبز که علنا حمایت خود را از برنامه.

خانم مرکل رشد بیشتر پذیرای در ماه مارس گفت: مردم آشنا با تفکر او به عنوان حیاتی تجهیزات پزشکی, زد پایین و دولت های اتحادیه اروپا عقب نشینی به ناسیونالیسم. هنگامی که برلین به طور موقت ممنوع برخی پزشکی صادرات سیاستمداران ایتالیایی و شتاب گیری روند رشد آلمان و اتحادیه اروپا. چین و روسیه نقل مکان کرد و برای بهره برداری از این تقسیم با ارائه کمک های اولیه.

به عنوان ویروس بحران عمیقتر آقای پاکسازی در اوایل ماه آوریل شکست با پروتکل و شخصی به نام وزیر اقتصاد آلمان و معاون صدر اعظم اولاف شولز گفت: دولت و مقامات آشنا با این قسمت.

تماس نیست که قبلا گزارش شده بود که قابل توجه از آنجا که آقای Scholz است در خانم مرکل junior شریک ائتلافی سوسیال دموکرات. رهبران اروپایی به ندرت رویکرد دیگر رهبران اعضای کابینه به طور مستقیم اما دو مرد آشنا از زمانی که آقای پاکسازی شد, فرانسوی, وزیر اقتصاد. آقای پاکسازی می دانستند که آقای Scholz—بر خلاف خانم مرکل و بسیاری از او با احتیاط مشاوران—مورد علاقه یورو مالی یکپارچه برای حفظ اتحادیه اروپا از جمله قدرت به موضوع مشترک بدهی.

خانم مرکل و اولاف شولز در این ماه.

عکس: میکا اشمیت/DDP/زوما پرس

در اواخر شب تماس تلفنی آقای پاکسازی گفت: آقای Scholz که وضعیت به قبر گفت: مقامات. او پیشنهاد scrapping مجموعه برنامه های پاریس و برلین شده بود تهیه پیش نویس. به جای آقای پاکسازی تایید نوپای ایده از بروکسل اتحادیه اروپا را اجرایی کمیسیون اروپا برای افزایش سرمایه از بازارهای بدهی به عنوان یک مالی فایروال. مکانیزم مورد نیاز هیچ قانونی تغییرات و می توان اعلام کرد به عنوان یک پاسخ به همه گیر آقای پاکسازی گفت.

‘هامیلتونی لحظه’

آقای Scholz بلافاصله پس از توافق گفت: این مقامات. او سپس در مورد جزئیات با رهبران اسپانیا و پرتغال, همکار سوسیال دموکرات. روز سه شنبه پس از نشست اتحادیه اروپا آقای Scholz گفت که قرارداد جدید مشخص شده در اروپا “هامیلتونی لحظه” با اشاره به اولین وزیر خزانه داری ایالات متحده تحت آنها دولت فدرال به عهده گرفت متحده’ جنگ انقلاب بدهی.

“تصمیم امروز نشانه یک نقطه عطف به سمت قوی تر و اروپا نسبت به یک اتحاد کامل تر” آقای Scholz گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

پس از فروش خود را در طرح آقای Scholz ارائه آن به خانم مرکل گفت: یکی از مقامات دولتی. او مشاوران تردید اما خانم مرکل تا به حال بخش خصوصی تصمیم گرفت که تنها اقدامات چشمگیر می تواند به جلوگیری از فاجعه گفت: مردم آشنا با تفکر او.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا به نظر شما هر درس را برای ایالات متحده و بقیه جهان در جدید اتحادیه اروپا coronavirus طرح نجات? پیوستن به مکالمه زیر.

با خانم مرکل در هیئت مدیره آلمان و فرانسه با مقامات آماده پیشنهاد مشترک. خانم مرکل در مواجهه با چالش قانع کننده خود حزب محافظه کار که تا به حال طولانی مخالف ایده های مشابه از پاریس.

برای برخی از آنها او bucked پروتکل با درخواست آقای Scholz به لابی پارلمانی کف رهبر حزب مالی شاهین گفت: دولت رسمی. آقای Scholz اعتقاد او این امر می تواند یک بار در پاسخ به بحران بی سابقه ای. به خلاف برخی از مقامات اروپایی گفت: آنها امیدوار بودند که ساز و هنگامی که استفاده می شود می تواند تمدید و یا تکرار شود.

در 18 مه خانم مرکل و آقای پاکسازی برگزار تصویری کنفرانس مطبوعاتی ظاهر می شود به طور جداگانه از برلین و پاریس. آنها شگفت زده دیگر دولت با پیشنهاد €500 میلیارد دلار در کمک های مالی به تامین مالی مشترک اتحادیه اروپا بدهی.

یک بشاش آقای پاکسازی گفت: “بحران بی سابقه ای” مورد نیاز پاسخ جمعی. خانم مرکل زده لحن غم انگیز.

خانم مرکل و آقای پاکسازی ممکن است 18 کنفرانس مطبوعاتی مشترک از برلین و پاریس.

عکس: فرانسوا موری/مطبوعات استخر

“اروپا باید در عمل هم دولت ملت را به تنهایی هیچ آینده” خانم مرکل گفت که توضیح خود را تبدیل. “آلمان به خوبی می تواند تنها در صورتی اروپا خوب این کاملا روشن است—هر دو با توجه به صلح و همچنین با توجه به اقتصاد و رفاه است.”

به تازگی ایالات اواز یا موسیقی دو بعدی کار می کرد با مقامات اتحادیه اروپا در قدم اهسته برای متقاعد کردن دیگر رهبران اتحادیه اروپا. هلند دانمارک و سوئد—net همکاران به اتحادیه اروپا بودجه—سرعت رد این طرح است. فنلاند بعد به آنها پیوست.

به عنوان رهبران اتحادیه اروپا روز جمعه در بروکسل جمع شده بودند برای اولین بار در شخص اجلاس از ماه فوریه نبرد خطوط کشیده شد. اضافه کردن پیچیدگی هیئت شد کاهش در اندازه اجازه می دهد تا فاصله فیزیکی میان شرکت کنندگان که عینک ماسک در ورود.

بر خلاف قبلا آقای پاکسازی و خانم مرکل کار کرده و تا حد زیادی در پشت سر هم. آنها با انجام جلسات با هم و در آنجا ماند و در همان هتل. خانم مرکل پس از آن که پرچمدار صرفه اتحادیه اروپا و سازمان ملل در حال حاضر led دیپلماتیک شارژ برای جنوب در برابر او مغبون متحدان آقای پاکسازی حمایت از او. جمعه, شروع اجلاس مشخص شده خانم مرکل 66 تولد—آقای پاکسازی ارائه شده خود را با یک هدیه از چندین بطری جریمه شراب فرانسه از کبود یکی از صدراعظم را مورد علاقه های شما.

مقاومت

منجر به مقاومت هلند’ آقای Rutte اتحادیه اروپا دوم-طولانی ترین خدمت رهبر پس از خانم مرکل و قبلا او اعتماد متحد در صرفه جویی در برابر فرانسه پیشنهاد شده است. پس از یک دهه جنگ در همان سمت آقای Rutte و خانم مرکل در حال حاضر مواجه با هر یک از دیگر. در مواجهه با انتخابات سال آینده آقای Rutte باید تعادل متمرد ائتلاف euroskeptic مخالفت و رای دهندگان که در مخالفت با توزیع پول مالیات به ضعیف تر کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

نخست وزیر هلند, سمت چپ, با آقای پاکسازی در روز دوشنبه.

عکس: جان Thys/مطبوعات استخر

پاسخ به این پرسش خبرنگاران قبل از اجلاس سران چگونه او را تحمل فشار از بزرگتر کشورهای آقای Rutte پاسخ داد: خوش او “نه ساخته شده از شیرینی” و خواهد مدیریت کند.

در نشست افتتاحیه آقای Rutte علنا خواستار آن شدند که هر عضو اتحادیه اروپا مجاز به وتو چقدر بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. ایتالیا و اسپانیا خودداری کردند از ترس بست. در شام او را تحت فشار قرار دادند برای بودجه پول را به یک کشور گذارم از استانداردهای دموکراتیک است. بلغارستان نخست وزیر Boyko Borissov یک زمانی محافظ را پایین چنگال خود را و خواسته جمع اگر کسی منصوب کرده بود آقای Rutte به پلیس اروپا را نجات گفت: چند نفر در این اتاق.

“نظر من این است که ما حتی نمی نیاز به بحث در مورد قانون—حکومت قانون است و اساسا بخشی از هر دموکراسی” آقای Borissov به خبرنگاران گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد سخن گفتن به آقای Rutte.

“من کارگر برای منافع شهروندان هلندی که رابطه ناگسستنی در هم تنیده با منافع شهروندان” آقای Rutte به خبرنگاران گفت:.

شنبه شب 36 ساعت به بن بست رسیده مذاکرات آقای پاکسازی و خانم مرکل ملاقات با صرفه داد. جمع آوری به سرعت رشد acrimonious گفت: شرکت کنندگان است.

سوئد نخست وزیر حمایت از کاهش €500 میلیارد پیشنهاد کمک های مالی به شرکت کنندگان گفت. آقای Rutte حمله به فرانسه و آلمان و رهبران سرچشمه تلویزیونی اواسط ماه مه پیشنهاد در کشورهای دیگر و انتظار آنها را به سقوط در خط.

دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen که موکول عروسی خود را به دلیل اجلاس سران سوال نیاز به محرک برنامه. خانم مرکل به نظر می رسد به از دست دادن صبر و شکیبایی خود را با صرفه رهبران.

“همه ما به آن نیاز دارید از جمله آلمان بزرگترین اقتصاد در اروپا” او در جواب گفت: شرکت کنندگان است. خانم مرکل و آقای پاکسازی پس از آن ایستاده بود و در سمت چپ نشست. آقای Rutte بعد به خبرنگاران گفت: رهبران دو کشور تا به حال “فرار در یک huff.”

در واقع آقای پاکسازی و خانم مرکل تا به حال عقب نشینی به هتل خود را که در آن—در روحیه خوبی غنی شده با سرد بطری سفید کبود—آنها در مورد جنگ طرح گفت: دولت و مقامات آشنا با این نشست است.

زمانی که مذاکرات از سر گرفته شد روز شنبه و رهبران شتافت و به تکمیل یک معامله قبل از بازار باز دوشنبه, سلامت, محدودیت ظاهرا حل شده است: آنها بسته بندی شده اغلب maskless به طرف اتاق به بحث در مورد جزئیات.

در طول شام یکشنبه رهبران درگیر شدند دوباره. خانم مرکل از دست او سرد و انتقاد رهبران مخالف به اتهام نشت نامطلوب حساب از مذاکرات به رسانه های آلمان گفت: مقامات که به دنبال نشست.

آقای پاکسازی همچنین رشد testy. کوبیدن مشت خود را روی میز او را متهم صدراعظم اتریش Sebastian Kurz, یکی از با صرفه رهبران از خروج از اتاق به تماس های از مطبوعات گفت: شرکت کنندگان است.

“من می توانم درک کنند که برخی از مردم از دست دادن سرد خود را زمانی که آنها به خواب کوچک” آقای Kurz گفت: نرخ ارز در پخش مصاحبه در روز دوشنبه.

رو به یک بن بست هلندی-رهبری گروه می ترسید سیاسی سمی سقوط در مذاکرات گفت: دیپلمات های آشنا با تفکر خود را. نزدیک سپیده دم دوشنبه پس از گذراندن شب بحث در مورد تاکتیک در هلند ” هیئت اتاق وعده در گیلاس و پنیر هلندی آنها نشانه های پذیرش کمک های مالی در مجموع €390 میلیارد دلار ارز برای سنگین تخفیف خود به خود سهم.

کل بازیابی صندوق از جمله وام ماند در €750 میلیارد دلار است. دیگر مسائل به طور عمده مربوط به اتحادیه اروپا چندین ساله طرح بودجه در زمان یک روز دیگر برای تکمیل.

برخی از اقتصاددانان گفت: کمک مالی اتحادیه اروپا و صندوق کافی برای مقابله با اتحادیه اروپا برای تحریم اقتصادی و کمبود آن را به عنوان برابر کمتر از 1 ٪ از اتحادیه اروپا سالانه اقتصادی خروجی. اما سیاستمداران و مقامات اتحادیه اروپا گفت که همراه با €1.1 تریلیون اتحادیه اروپا هفت سال بودجه سال آینده شروع و کوتاه مدت €540 میلیارد بحران بسته بندی آن بسیار مهم است تقویت اقتصاد. در حالی که آقای Rutte اصرار داشت صبح روز سه شنبه پس از معامله زده شد که طرح بازیابی شد زمان-محدود کردن یک پیشنهاد برخی از مقامات اروپایی گفت: این امر می تواند سخت به مقاومت در برابر تبدیل شدن به اتحادیه اروپا صادر بدهی دوباره در آینده هنگامی که یک بحران.

قرارداد جدید باید مورد تایید توسط اتحادیه اروپا و پارلمان های ملی است که می تواند در حال حاضر با چالش تازه. در عین حال با وجود سازش خانم مرکل گفت: پس از مقابله مسجل شد که این بلوک نشان داده بود که در شرایط دشوار آن می تواند عمل با هم برای اروپا خوب است.

“هنگامی که آلمان و فرانسه ایستاده با هم آنها می توانند نیست شاید همه چیز را گفت:” آقای پاکسازی در روز سه شنبه صبح, صحبت, کنار, آلمانی, رهبر است. “اما اگر آنها نمی ایستادگی در کنار هم, هیچ چیز ممکن است.”

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com و لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله