پاکستان گزارش منتشر شده پس از بازداشت توسط ماموران امنیتی

Category: ایستگاه Comments: No comments

Matiullah Jan یک روزنامه نگار و مقاله نویس نشان داده شده است در سال 2019.

عکس: اختر سومرو/ایسنا

اسلام آباد—برجسته خبرنگار است که انتقاد از مقامات پاکستانی منتشر شد اواخر روز سه شنبه و خانواده و دوستان است گفت: پس از بازداشت توسط لباس شخصی ها و ماموران امنیتی لباس شخصی در روز قبل از آن باعث اعتراض.

Matiullah Jan شد مجموعه رایگان در خارج از اسلام آباد حدود 11 p. m. به وقت محلی آسیبی گفت: دوست و همکار خبرنگار Azaz سید که با او آشنا شدم و پس از آزادی. او گره شده بود و رانده شده به مکان های مختلف در طول 12 ساعت او را در بازداشت مقامات امنیتی آقای سید گفت.

حقوق بشر و گروه شاهد ناپدید شدن آقای ژان به عنوان بخشی از سرکوب آزادی بیان. آیا روزنامه نگاران و منتقدان دیگر منتشر می شوند یا نه, چنین آدم ربایی یک اثر سرما بر دیگران فعالان می گویند.

“ما عمیقا نگران افزایش تلاش برای کنترل رسانه ها سرکوب صداهای مستقل و جلوگیری از مخالفت سیاسی موجب ایجاد یک محیط ثابت و ترس” کمیسیون حقوق بشر پاکستان یک سازمان مستقل گفت: قبل از اینکه آقای Jan انتشار.

در حالی که دموکراسی ترمیم شد در پاکستان در سال 2008 و پس از آن در دوره اخیر مستقیم حکومت نظامی نیروهای مسلح را در, در سال های اخیر نورد آزادی در حالی که منتخب دولت به طور رسمی در محل منتقدان می گویند.

شیرین مزاری بشر-حقوق وزیر تحسین آزادی آقای Jan. “از جمله اقدامات در نقض قانون اساسی ما” خانم مزاری گفت: در توییتر. “شهروندان نمی توانند در یک حالت ثابت از ترس و با توجه روند قانونی است که حق تمام شهروندان در هر دموکراسی است.”

معلوم نیست که آیا خانم مزاری صحبت شد برای دولت و یا در ظرفیت شخصی. پیش از آن در روز ارتش پلیس و وزارت کشور نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. شبلي Faraz اطلاعات وزیر گفته بود که آقای Jan رفته بود گم شده و تلاش های دولت شد و در راه به او کردهاید.

در گذشته روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان و فعالان که رفته رفته ناپدید شده اند برای ماه می باشد. یک روزنامه نگار بود برداشت و مورد ضرب و شتم به مرگ در اسلام آباد در حالی که یکی از کشور, معروف ترین روزنامه نگاران کشته شد چندین بار در کراچی و خوش شانس بود برای زنده ماندن. هیچ یک از شد شارژ در هر حمله.

آقای Jan شده است که مهم نظامی قدرتمند همراه با دولت و قوه قضائیه در گزارش خود را از دست داد که کانال های خاموش یک زن و شوهر از سال پیش. او حفظ مخاطب ظاهر می شود خود را در کانال یوتیوب و توییتر استفاده میکنند نظرات خود را.

بسیاری از مستقل فکر روزنامه نگاران اند آن را غیر ممکن است برای پیدا کردن شغل بیش از چند سال گذشته خبرنگاران می گویند که گروه های رسانه ای سعی میگیرد استقرار نظامی.

“ما عمیقا نگران افزایش تلاش برای کنترل رسانه ها سرکوب صداهای مستقل و جلوگیری از مخالفت سیاسی موجب ایجاد یک محیط ثابت با ترس گفت:” کمیسیون حقوق بشر پاکستان یک سازمان مستقل.

سازمان عفو بین الملل گفت: آن برطرف شد که آقای Jan منتشر شد اما افزود: “او هرگز نباید از آزادی خود محروم در وهله اول است.”

“دولت باید در حال حاضر حل و فصل در نهایت به جرم اجرا ناپدید شدن و تصویب قوانین برای محافظت از روزنامه نگاران” از حقوق بشر خبر داد.

ارتش پاکستان رشد کرده قاطعانه تر از متحد عمران خان شد نخست وزیر در سال 2018 با فشار سیاسی مخالفان و جامعه مدنی در معرض آزار و اذیت و در برابر خشونت با توجه به منتقدان. در اواخر سال گذشته مقامات تعطیل یک نمایشگاه هنری است که پرسش های مطرح شده در مورد قتل های فراقضایی.

“این تبدیل به یک هنجار در این کشور برای سرکوب صدای مخالفان برای کنترل رسانه ها تحمیل سانسور و انکار آزادی بیان در کشور گفت:” پاکستان فدرال اتحادیه روزنامه نگاران. “چنین ناجوانمردانه تاکتیک می تواند به توقف رسانه و روزنامه نگار جامعه از افزایش مسائل مواجه با این کشور است.”

دولت منکر آن است که آزادی بیان را محافظت نمی شود در پاکستان است. آقای خان گفت: در سفر به واشنگتن در سال گذشته که مطبوعات پاکستان است که بیشتر رایگان از بریتانیا.

فیلم از دوربین های امنیتی در اسلام آباد نشان داد وسایل نقلیه کشیدن تا پشت ماشین آقای ژان, که به تازگی کاهش یافته است همسر خود یک معلم است. مردان در لباس و لباس شخصی شروع به پریدن کرد, برخی مسلح با اسلحه و ماشین آلات و او مجبور شد به یک ویدیو نشان داد.

فیلم منتشر شده توسط روزنامه نگار دیگر که با استفاده از تلفن همراه خود به ثبت آن در مدرسه پس از آقای Jan شد گم شده است.

در این ویدئو آقای Jan دیده می شود حول یک تلفن همراه بیش از دروازه مدرسه. یکی از پرسنل امنیتی می توان دریافت آن را از کسی که در داخل مدرسه.

تنها زمانی که آقای Jan موفق به انتخاب کنید تا همسر خود را در بعد از ظهر به عنوان زن و شوهر برنامه ریزی شده بود, به او متوجه او گم شده بود, او گفت:. ماشین خود را داشت در خارج از مدرسه و او پاسخ تلفن خود را, او گفت:.

لباس پوشیده شده توسط برخی از افسران درگیر به نظر می رسد شبیه به آن فرسوده توسط پلیس ضد تروریستی, تیم ملی, نخبگان واحد است که لباس سیاه. مشخص شده پلیس کامیون وانت و آمبولانس نیز به نظر می رسد در این فیلم است.

نوشتن به سعید شاه در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>