تایوان قانونگذاران تماس برای تغییر علامت تجاری گل سرسبد شرکت هواپیمایی تغییر گذرنامه طراحی

Category: ایستگاه Comments: No comments

این قطعنامه روز شنبه پیشنهاد شده توسط حاکم حزب دموکراتیک مترقی که طرفداران یک تایوانی هویت جدا از سرزمین اصلی چین است.

عکس: جروم Favre/آسوشیتد پرس

تایوان مقننه تصویب طرح را به نام تجاری جدید تعریف جزیره گل سرسبد شرکت هواپیمایی و آن گذرنامه متمایز تر از سرزمین اصلی چین به آنهایی که یک حرکت به احتمال زیاد به irk پکن.

در قطعنامه روز شنبه تایوانی قانونگذاران به نام دولت پیش نویس برنامه ای برای بهبود تایوان بین المللی “شناختنی” از طریق تغییرات در طراحی آن گذرنامه و همچنین به عنوان نام و علامت تجاری از چین خطوط هوایی, این جزیره بزرگترین حامل. آنها نمی تجویز تغییرات خاص هر چند بعضی از آنها به طور گسترده پیشنهاد ساخت اشاره به تایوان برجسته تر در پاسپورت را پوشش می دهد و هواپیمایی نام تجاری است.

طرح های مشابه ظاهر شده اند از زمان به زمان در تایوان که نام رسمی جمهوری خلق چین و, است که ادعا شده توسط پکن به عنوان قلمرو آن است. قانون گذاران که به پیشنهاد این قطعنامه ذکر شده نگرانی عمومی است که مراجع به این جزیره رسمی نام و نام خانوادگی منجر به خارجی ها گیج کننده تایوان با خاک اصلی چین به خصوص در میان Covid-19 همه گیر است که برای اولین بار پیاپی در مرکزی چین در شهر ووهان.

چنین سردرگمی این قانونگذاران می گویند کفن تایوان تحویل همه گیر مربوط به کمک های پزشکی به کشورهای خارجی از طریق چین پرواز های هواپیمایی در حالی که تایوانی شهروندان مواجه تبعیض در خارج از کشور با توجه به آنها اشتباه به عنوان سرزمین اصلی چین اتباع.

یک سخنگوی تایوان دفتر ریاست جمهوری با استقبال از قطعنامه در تغییر علامت تجاری چین هواپیمایی و گفت: دولت اعلام خواهد شد اقدامات مربوطه با توجه به جزیره, رسمی, مرکزی نیوز. تایوانی وزارت امور خارجه گفت: آن را مطالعه راه را برای اجرای این قطعنامه در گذرنامه با توجه به آژانس.

اشاره به تایوان بر روی جلد تایوانی گذرنامه اضافه شد در سال 2003 تحت زودتر DPP دولت.

عکس: هنری لین/شاتر

پکن تایوان دفتر امور نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. مقامات چینی در سال های اخیر را محکوم کرد شرکت های خارجی از جمله شرکت های هواپیمایی و هتل های زنجیره ای و خرده فروشان—برای مثال تایوان به عنوان یک کشور در وب سایت خود باعث برخی از این شرکت ها به relabel این جزیره به عنوان بخشی از چین است.

این قطعنامه روز شنبه پیشنهاد شده توسط حاکم حزب دموکراتیک مترقی که طرفداران یک تایوانی هویت جدا از سرزمین اصلی چین است. هر دو به اتفاق آرا تصویب شد با 64 قانونگذاران در حال حاضر برای چهار رای در 113-عضو مجلس قانونگذاری که در آن DPP دارای اکثریت.

قانونگذاران از حزب اصلی اپوزیسیون حزب ملی است که حمایت از روابط با پکن قلم آرا.

در تایوان بحث های عمومی بیش از تغییرات احتمالی به نمادهای هویت ملی سرعت جمع آوری بیش از ماه های اخیر به طور فزاینده ای در میان ساییده شده روابط میان پکن و تایپه که معامله barbs بیش از هر یک از دیگر دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان هر یک به دنبال به رسمیت شناختن جهانی برای موفقیت های خود را در reining در سرایت.

پکن نیز افزایش نظامیان در نزدیکی تایوان پس از آن رهبر رئیس Tsai و نشستند ون از پیرسینگ قاطعانه برنده انتخابات مجدد در ماه ژانویه در یک زمین برای دفاع تایوانی دموکراسی در برابر چین استبدادی تحت تاثیر قرار.

سابق, ژاپنی, مستعمره, تایوان تحت کنترل چینی حزب ملی دولت در سال 1945 پس از پایان جنگ جهانی دوم است. پکن به دنبال به دست آوردن کنترل بیش از این جزیره پس از حزب کمونیست قدرت را به سرزمین اصلی در سال 1949 تاسیس جمهوری خلق چین و رانندگی گرایان به عقب نشینی به تایوان است.

چهار قطعنامه در تغییر علامت تجاری چین هواپیمایی که تاسیس شد در سال 1959 به عنوان یک شرکت دولتی خواستار تایوان حمل و نقل وزارت به آمده تا با موقت و برنامه های بلند مدت برای برجسته تایوانی منشاء تا حدودی دولت متعلق به حامل.

نوشتن در Facebook در آوریل تایوان وزیر حمل و نقل Lin چیا-ریه نشانه باز بودن نسبت به تغییر نام China Airlines اما گفت: اجماع اجتماعی مورد نیاز بود برای یک تغییر عمده است که مفاهیم تجاری حقوق حمل و نقل هوایی و عملیات کسب و کار در یک شرکت عمومی ذکر شده.

چین شرکت های هواپیمایی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

موازی قطعنامه در گذرنامه به نام برای تلاش به تشدید “تایوان” در آن اسناد به طوری که برای “حفاظت از کرامت اتباع و اطمینان از راحتی و ایمنی در سفرهای بین المللی.” آن را نمی تجویز روش های خاص برای انجام این کار است.

را پوشش می دهد تایوانی گذرنامه های برچسب شده با: “جمهوری چین” در زبان چینی و انگلیسی و “تایوان” تنها در انگلیسی. اشاره به تایوان اضافه شد در سال 2003 تحت زودتر DPP دولت.

سیاستمداران از برخی طرفدار استقلال احزاب تا به حال نام برای تغییرات بزرگتر مانند انداختن منابع به “جمهوری چین” از گذرنامه—یک پیشنهاد برخی تایوانی در نظر گرفتن قانون اساسی و بیش از حد تحریک آمیز نسبت به پکن به عنوان آن پیداست تایوان رسمی استقلال. نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه رای دادند را یک حرکت دفاع گذرنامه به طراحی دوباره برای اشاره به “تایوان” به عنوان “کشور نام.”

نوشتن به Chun هان وانگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>