انگلستان و ایالات متحده سفت دیپلماتیک-ایمنی قوانین پس از مرگ

Category: ایستگاه Comments: No comments

یک موتور کاروان در ماه نوامبر به دنبال هری دونن آخرین سوار به عنوان یک ادای احترام به نوجوان که فوت کرد زمانی که موتور خود را درگیر در یک برخورد در ماه اوت در نزدیکی Croughton پایگاه نیروی هوایی در برککلی, انگلستان است.

عکس: اندرو ماتیوز/آسوشیتد پرس

لندن—بریتانیا و ایالات متحده به توافق سفت دیپلماتیک-قوانین ایمنی برای کارمندان امریکایی در یک پایگاه نظامی در مرکز انگلستان, بعد از انگلیسی, نوجوان درگذشت پس از یک تصادف در جاده مربوط به همسر یک دیپلمات های ایالات متحده در آنجا مستقر هستند.

دو کشور توافق کردند که اعضای خانواده از ایالات متحده کارکنان مستقر در Croughton یک ارتباطات ایستگاه استفاده می شود توسط آمریکا و دیگر بهره مندی از معافیت از پیگرد قانونی در بریتانیا.

تغییر حکومت به دنبال سیاسی از شکاف بین دو کشور پس از 19 سال از هری دان کشته شد در ماه اوت سال گذشته زمانی که موتور سیکلت خود را از برخورد با یک خودرو در نزدیکی پایگاه.

آن Sacoolas, همسر یک مقام آمریکایی چپ انگلستان در مدت کوتاهی پس از این حادثه با توجه به پلیس و خانواده مقتول, تنظیم کردن یک جنجال بین المللی بر سر اینکه آیا باید او را در بازگشت به پرسش و بازخواست توسط پلیس. او متهم شده بود در ماه دسامبر با, باعث مرگ خطرناک رانندگی.

هری دونن خانواده را تحت فشار انگلستان و دولت ایالات متحده به خانم Sacoolas به بازگشت به انگلستان در تماس است که تکرار توسط نخست وزیر بوریس جانسون. رئیس جمهور Trumpoffered به کارگزار روابط دونن خانواده و خانم Sacoolas در کاخ سفید است. این Dunns خودداری کرد.

روز چهارشنبه وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab گفت که قوانین شد و در حال حاضر سخت تر. “ما امن توافق ایالات متحده به طوری که Croughton ترتیبات می تواند در آینده استفاده می شود در همان راه به عنوان در غم انگیز مورد هری دونن.” وی افزود: این تغییرات رسمی دو روز پیش.

در زیر تغییرات از اعضای خانواده کارکنان در پایه دیگر بهره مندی از خودکار ایمنی. ایمنی به کارکنان سفارت خدمت در سایت قرار داده خواهد شد تنها در حالی که آنها در حال انجام وظایف رسمی خود را.

قوانین نیست عطف به ماسبق پس خانم Sacoolas ایمنی هنوز هم می ایستد.

“هیچ خانواده باید به تجربه آنچه آنها را از طریق رفته و من تشخیص می دهم که این تغییرات را هری برگشت گفت:” آقای Raab.

شارلوت دان هری مادر گفت: این تغییرات یک “گام رو به جلو است.” اما او گفت: او را به ادامه مبارزات انتخاباتی برای آوردن خانم Sacoolas بازگشت به انگلستان

نوشتن به حداکثر در کولچستر [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>