ایالات متحده میزان سفارشات چین به آن هوستون کنسولگری

Category: ایستگاه Comments: No comments

روز سه شنبه ایالات متحده خواستار آن است که چین نزدیک کنسولگری خود را در هوستون.

عکس: aly آهنگ/ایسنا

دلار هنگ کنگ—آمریکا دستور بسته شدن ناگهانی از چین کنسولگری در هوستون چشمگیر تشدید تنش های دو جانبه است که پکن را محکوم کرد که ظالمانه و بی سابقه است.

واشنگتن تقاضا صادر سهشنبه مشخص شده “یک تحریک سیاسی راه اندازی یک جانبه توسط آمریکا” چینی سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin گفت: در یک روال جلسه مطبوعاتی در پکن. “چین خواستار ایالات متحده بلافاصله پس از لغو آن تصمیم اشتباه در غیر این صورت چین انجام خواهد شد مشروع و لازم است پاسخ.”

مورگان Ortagus سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: واشنگتن دستور بستن چینی کنسولگری در هوستون “به منظور حفاظت از آمریکا مالکیت فکری” و اطلاعات خصوصی شهروندان ایالات متحده.

“ایالات متحده نمی خواهد تحمل PRC را نقض حاکمیت ملی ما و ارعاب مردم ما فقط به عنوان ما قابل تحمل نیست PRC ناعادلانه تجارت, شیوه های سرقت از مشاغل در آمریکا و دیگر فاحش رفتار” خانم Ortagus در بیانیه ای گفت: استفاده از مخفف از جمهوری خلق چین است.

کامیون آتش دیده می شد در خارج از چینی کنسولگری در هوستون.

عکس: رونالد cline/ایسنا

“رئیس جمهور تهمت اصرار بر انصاف و عمل متقابل در ایالات متحده-روابط چین,” او گفت:.

وزارت امور خارجه اظهارات پس از آتش نشانان و افسران پلیس در پاسخ به تماس های مورد آتش سوزی شاهد اواخر روز سه شنبه در چینی کنسولگری در هوستون. فیلم پخش شده توسط تلویزیون محلی ایستگاه ظاهرا نشان داد مردم سوزاندن اسناد در کنسولگری محل.

آقای وانگ مشخص نیست مهلت داده شده برای چینی کنسولگری به توقف عملیات. هو Xijin سردبیر در رئیس حزب کمونیست تلخیص جهانی بار در توییتی شنبه که سفارت دستور داده شد به تعطیل در عرض 72 ساعت.

چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین با متهم کردن آمریکا به نقض قوانین بین المللی و reneging در یک کنسولی دوجانبه توافق. او گفت: واشنگتن برای برخی از زمان بوده است اذیت و آزار چینی پرسنل دیپلماتیک در آمریکا و تهدید آمیز دانش آموزان چینی.

آقای وانگ گفت: ایالات متحده محدودیت های تحمیل شده بر کارکنان دیپلماتیک دو بار در سال گذشته بدون ارائه جزئیات. او همچنین گفت که ایالات متحده تا به حال باز چینی کیسه های دیپلماتیک در موارد متعدد بدون اجازه و مصادره نامشخص موارد به صورت رسمی استفاده کنید.

کیسه های دیپلماتیک قرار نیست باز شود و یا بازداشت شده توسط کشور میزبان تحت 1961 وین کنوانسیون روابط دیپلماتیک که ایالات متحده و چین هر دو طرف.

نوشتن به Chun هان وانگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>