روستاییان به انتظارنشسته بودند تا به جمع آوری مواد غذایی جیره در غرب بنگال را Purba Medinipur منطقه در روز سه شنبه.

عکس: PURBA مدینیپور مقامات منطقه| WEST BENGAL

دهلی نو—پس از ضربه هند کلانشهر, Covid-19 بر یک شکارگاه: روستاهای آن.

در Dokangora کوچک حل و فصل حلقه دار توسط مزارع برنج غرب کلکته یک مهاجر کارگر آورده بیماری خانه با او در اوایل ماه ژوئن پس از این کشور در سراسر کشور مستند برداشته شده بود.

او گذشت کروناویروس جدید به نه نفر از اعضای خانواده و چند نفر دیگر به گفته مقامات بهداشت عمومی. و سپس آن را گسترش به طور گسترده تر. ده ها تن کاهش یافته است بیمار در 300-فرد جامعه است.

در حال حاضر این روستا اعلام شده است مهار منطقه. ساکنان ترس آنها را آلوده می گویند آنها را تا حد زیادی قفل شده خود را در داخل گل و آجر خانه.

روستاییان می گویند که تلاش برای تماس با خطوط تماس ویژه دولت و احضار آمبولانس برای کمک اما هیچ کس پاسخ دادن. چند که می تواند هزینه سفر به بیمارستان محلی می گویند آنها تبدیل به دور. برخی می گویند که آنها در حال درمان با قرص های تجویز شده برای بیماری قبلی.

“تقریبا هر کس فکر می کند که آنها در حال حاضر آلوده” گفت: شیخ خنو, روستای سر.

حداقل دو نفر کشته شده اند در شبیه شیوع بیماری در روستاهای اطراف مقامات محلی می گویند.

یک زن نشان داد که چگونه برای شستن دست به یک کارگر مهاجر که بازگشت به تازگی به روستای خود را در مرتا منطقه در ایالت اوتار پرادش در ژوئن 9.

عکس: خاویر galiana/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در سراسر بسیاری از مناطق روستایی هند به 900 میلیون نفر از این کشور 1.3 میلیارد نفر داستان مشابه است. در سراسر کشور, عفونت باید رسید عبور 1.2 میلیون مورد تأیید رتبه بندی هند پس از آمریکا و برزیل در جهانی همه گیر. روزانه هند اعلام کرد یک رکورد 45,720 عفونت های جدید پنج شنبه با 1,128 مرگ و میر قرار دادن آن پشت در ایالات متحده به صورت روزانه افزایش عفونت.

هند مراکز شهری—به ویژه بمبئی, دهلی نو و چنای— آمار شده اند سخت ترین تا کنون, اما فقیر روستایی متحده منجر شده اند اخیر جدید-مورد رشد.

بنگال غربی که در آن Dokangora است برای مثال دیده می شود موارد جدید افزایش بیش از دو برابر میانگین ملی در طول دو هفته گذشته. این گزارش بیش از 2000 مورد جدید در روز در حال حاضر از کمتر از 500 در روز در ماه گذشته.

آمار رسمی به احتمال زیاد تا حد زیادی undercount شماره آلوده کارشناسان می گویند چرا که تا چند آزمایش اتفاق می افتد به خصوص در مناطق روستایی است.

اصلی, بردار, بهداشت, کارشناسان می گویند, شده است کارگران مهاجر آوردن ویروس در خانه با آنها به ردیف هایی از این کشور که بسیار کمی بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت ها است.

“حرکت از شهری به روستایی در هند تنظیم صحنه برای روستایی موج” گفت: T. یعقوب جان استاد بازنشسته ویروس شناسی مسیحی در کالج پزشکی در جنوب شهر وللر.

هر کس به نظر می رسد این است که می ترسم. محمد Akhibul گفت: او نه جرأت از خانه کوچک برای دو هفته. خانواده اش هشت عضو شده اند به اشتراک گذاری یک بار از صابون برای شستن دست های خود را. مقامات محلی ارائه دو میله اما خانواده تصمیم گرفته است برای نجات یکی برای بعد.

آقای Akhibul گفت که او و بستگان او نمی تواند کار و بازمانده از دولت جیره غذایی که همسایگان رها کردن در درب خود را.

آقای Akhibul, 31 سال از دست رفته و کار خود را به عنوان یک دستگاه اپراتور در کارخانه ای در دهلی نو که Covid-19 رسید. او در بازگشت به روستا با همسر و دو فرزند. با وجود اینکه قرنطینه به مدت 14 روز در مناطق روستایی مرکز خانواده اش است که دوری او گفت:.

“ما مجاز به دریافت آب از پمپ روستای” او گفت:. “آنها اجازه نمی دهد بچه ها خود را برای بازی با فرزندان ما است.” خانواده می شود آب یک بار در روز از این برکه که در آن مزرعه حیوانات, نوشیدن, او گفت:.

بهداشت و درمان روستایی در حال غرق بیماری همه گیر. یک آمبولانس در مرتا منطقه اوتار پرادش در ژوئن 9.

عکس: خاویر galiana/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این روستا است که هنوز در مراحل اولیه از شیوع اما مقامات از دهستان از Purba Medinipur, که در آن روستا واقع شده است می گویند آنها در حال حاضر غرق شده است. این منطقه تا به حال برای مدیریت بازگشت از بیش از 70 ، 000 نفر از کشورهای دیگر اغلب از هند کنونی coronavirus فاصله بمبئی و دهلی نو است.

در این منطقه راه اندازی بیش از 70 مراکز غربالگری و quarantining عودت که باید به مراقبت از گرفته شده برای دو هفته قبل از آنها مجاز به بازگشت به روستاهای خود را.

مقامات منطقه گفت: آنها تا به حال به سرکوب تظاهرات در مدارس استفاده می شود به عنوان قرنطینه مراکز به عنوان پدر و مادر نگران بودند این ویروس را به مدارس و آلوده فرزندان خود را.

محلی coronavirus hotline شده است زنگ به طور مداوم با پرسش از ساکنان که باید همه نوع از نشانه ها و نگرانی نمی دانستند چه باید بکنید. روستاییان اغلب تماس بگیرید تدریس خصوصی در خانه به گزارش همسایگان خود که به خانه می آیند از شهرستانها بزرگ است.

“آنها وحشت اگر کسی از خارج خفیف و سرفه و یا عطسه” گفت: Tulika بانرجی محلی مامور دولت که کمک می کند تا نظارت بر Dokangora ایجاد کرد. “آنها به کمک ما خط می گویند آنها coronavirus.”

بازگشت کارگران مهاجر نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته با تکیه بر سهام برنج و سیب زمینی مانند این در یک مدرسه در نزدیکی Dokangora ایجاد کرد.

عکس: Purba مدینیپور مقامات منطقه| West Bengal

تیم او شده است تلاش برای آموزش و آرام 20,000 ساکنان منطقه و متقاعد کردن آنها برای مبارزه با این بیماری و روستاییان همکار. این منطقه شده است, توزیع هزار بطری ضد عفونی کننده و بارها از صابون و ماسک اغلب محدود به دو ماسک در هر خانواده است.

پلیس در حال کمک به توزیع اولیه منابع غذایی از جمله برنج و دال و روغن پخت و پز و دولت است که گذر گاه میوه-و-سبزی فروشندگان از روستا به روستا تا مردم نمی خواهد که به مغازه در شلوغ بازارهای هفتگی. این منطقه دارای یک ناوگان از 60 خودرو برای آوردن مردم به بیمارستان های منطقه.

Purba Medinipur منطقه—مثل بقیه دولت و روستایی مناطق در سراسر هند—محدود بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت ها است. این 51 مراکز بهداشتی و درمانی با 148 تخت اما چند مجهز به نگاه پس از coronavirus بیماران. برای Covid-19 آزمون و هر گونه عوارض جدی روستاییان باید برای رفتن به بزرگتر بيمارستان های دولتی دو ساعت دور.

“منابع محدود” گفت: Arup Roy, ارشد, دکتر, در این منطقه است. “آنچه مورد نیاز است بیشتر نیروی انسانی و تجهیزات پزشکی.”

محلی راننده آمبولانس Saidul الرحمان است ترس و خسته. در یک روز عادی قبل از همه گیر او را دو سفر یک هفته. در حال حاضر او در حال انجام حداقل چهار سفر یک روز و کشیدن 20 ساعت در شیفت.

آمبولانس خود را کمی بیش از یک SUV با هیچ تجهیزات خاص است. او کشتی مردم با علائم—گاهی اوقات بیش از پنج در یک زمان—برای دریافت تست و کمک کند. او به آنها می دهد, ماسک می پرسد و آنها را به استفاده از ضد عفونی کننده دست و امید برای بهترین.

“من و خانواده و همسایه ها همه ترسیده است,” او گفت:. “من نگران هستم بیش از حد.”

نوشتن به Vibhuti Agarwal در vibhuti.agarwal@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله