برونو دی سابق گارد در اشتوتهاف شدند اردوگاه کار اجباری محکوم شد پنج شنبه.

عکس: fabian bimmer/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برلین—یک دادگاه آلمان روز شنبه پیدا 93 پیشین اردوگاه گارد به جرم کمک در قتل 5,232 مردم در آنچه که می تواند یکی از آلمان آخرین محاکمات زندگی جنایتکاران نازی.

این دادگاه در شهر-ایالت هامبورگ دست برونو دی دو سال زندان محکوم شدند. آقای دی بود سعی کردم به عنوان یک نوجوان به خاطر او بود 17 در اوت 1944 زمانی که او شروع به کار به عنوان یک اس اس گارد در اشتوتهاف شدند اردوگاه در نزدیکی گدانسک در حال حاضر بخشی از لهستان با توجه به کیفرخواست.

این 5,232 فقره لوازم جانبی قتل نشان دهنده حداقل تعدادی از مردم در دادگاه برآورد درگذشت در اردوگاه در حالی که آقای دی خدمت وجود دارد به عنوان یک نگهبان تا آوریل 1945 دادگاه سخنگوی گفت.

آقای دی وکیل استفان Waterkamp التماس کرد برای مشتری خود را به تبرئه کرد و اعلام کرد که او به طور فعال شرکت در قتل و که او نمی داوطلب برای تبدیل شدن به یک اردوگاه گارد. امتناع از اطاعت از دستورات را در معرض خطر زندگی خود او استدلال با توجه به دادگاه سخنگوی.

یک دادگاه در شهر-ایالت هامبورگ دست آقای دی دو سال زندان محکوم شدند.

عکس: دانیل bockwoldt/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این حکم می تواند به دادگاه تجدید نظر قبل از دادگاه فدرال دادگستری آلمان دادگاه قانون اساسی. آقای Waterkamp نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دادستان ها به دنبال سه سال حکم زندان اما دادگاه در زمان به حساب آقای دی را جوان سن در زمان و تاسف گفت: سخنگوی.

آقای دی در دادگاه عذرخواهی به “کسانی که رفت و از طریق این جهنم و خانواده های آنها گفت:” دادگاه سخنگوی. اما او همچنین تاکید کرد که او مجبور شد به نقش و که آن را تنها از طریق شهود حساب و گزارش در دادگاه که او متوجه وحشت کامل از اردوگاه.

خواندن حکم قاضی آن Meier-گورینگ گفت: آقای دی محاکمه حال ارسال این پیام است که کرامت انسانی باید مورد احترام در تمام هزینه ها حتی در صورتی که هزینه های خود ایمنی. او گفت: آقای دی هنوز هم دیدم خود را به عنوان یک ناظر حتی اگر او یک “همدست در این انسان ساخته شده جهنم.”

برخی 65,000 زندانیان جان در اشتوتهاف شدند اردوگاه پس از آن راه اندازی شد و در سال 1939 بسیاری از آنها یهودیان با توجه به ید و شم یادبود هولوکاست. دادگاه متوجه شد که شرایط در اشتوتهاف شدند خیلی غیر انسانی است که هدف آن شده اند باید برای نابودی آن به زندانیان حتی اگر آن را یک اردوگاه مرگ فی نفسه دادگاه سخنگوی گفت.

این اعتقاد می تواند یکی از آخرین از زندگی نازی جنایی با چند هنوز زنده یا از میان عاملان یا قربانیان خود را. این می آید به عنوان آلمان در تلاش است با تجدید حیات ستیزی. حمله به یک کنیسه در ماه اکتبر در شهر هلی برجسته این تهدید هنوز هم مطرح شده توسط راست افراطی در این کشور است.

Christoph Heubner معاون اجرایی رئیس جمهور از بین المللی آشویتس کمیته گفت: حکم رضایتبخش بود به این دلیل که حکم خفیف بود و پس از این واقعیت است. او گفت: آن آینه “تمام بدبختی آلمان حقوقی در ارتباط با جنایات نازی ها.”

در حالی که آلمان ستایش شده است برای مقابله با آن حزب نازی مورخان و قربانیان وکلا استدلال می کنند که این کشور برای بیش از حد طولانی موفق به اندازه کافی محاکمه بسیاری از کسانی که مسئول برای میلیون ها نفر از مرگ و میر.

مارک Dunin-Wasowicz در ورشو در این ماه شاهد در آقای دی را محاکمه.

عکس: wojtek radwanski/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

های اخیر تغییر قانونی مجاز قضات به محکوم کردن افرادی که به خدمت در اردوگاه های نازی ها بدون بستن آنها به خاص قربانیان. این تغییر باعث شد نازی شکارچیان به فشار برای آخرین دور از اعتقادات.

آقای Heubner که با حضور بخشی از هامبورگ دادگاه گفت که در حالی که آن را بسیار مهم برای به دست آوردن اعتقادات نازی ها در دادگاه های آلمان حتی اگر دیر او احساس غمگین که آقای دی به نظر می رسید که زندگی بسیاری از زندگی خود را بدون پشیمانی.

“برای بازماندگان این غیر قابل تحمل است و تحقق است که یک مرد در اواسط-90s زندگی می کردند برای چندین دهه بدون اجازه این را به او,” او گفت:.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله