ایتالیا تصویب Coronavirus هزینه های بسته

Category: ایستگاه Comments: No comments

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته حق صحبت در مورد اتحادیه اروپا معامله در یک پست-coronavirus بازیابی صندوق به عنوان وزیر اقتصاد روبرتو Gualtieri گوش در سنا در رم در روز چهارشنبه.

عکس: ریکاردو antimiani/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

رم—ایتالیایی مورد تایید دولت جدید €25 میلیارد دلار ($28.94 میلیارد دلار) هزینه های بسته اواخر روز چهارشنبه یک روز پس از سران اتحادیه اروپا توافق کردند در یک €1.8 تریلیون بسته با هدف در بخش های بزرگ برای کمک به ایتالیا و دیگر کشورهای جنوب اروپا بلانت اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

اندازه متوسط از ایتالیا اقدامات—سوم بسته محرک صرف آوردن مجموع به رقم 105 میلیارد اختصاص داده شده از این بهار و نشان دهنده چالش های ایتالیا, چهره ها در پیدا کردن پول مورد نیاز برای مبارزه با آنچه که انتظار می رود به یکی از بدترین رکود در کشورهای توسعه یافته در این سال است.

همچنین تأکید چگونه بحرانی تازه پول اتحادیه اروپا خواهد بود به resuscitating اقتصاد است که مدت طولانی است که در افسردگی.

به استثنای جمعه را صرف طرح ایتالیا تا کنون اعلام کرد اقدامات به ارزش 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را بر اساس برآورد صندوق بین المللی پول.

این فاصله زیادی پشت بیش از 12 ٪ از تولید ناخالص داخلی که توسط ایالات متحده برای تحریک اقتصاد آن است. علاوه بر این, یک بسته محرک اقتصادی جدید در حال مذاکره در واشنگتن که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امیدوار به مقدار حدود 1 تریلیون دلار.

در اروپا و آلمان تنها کشوری بود قادر به بازی یک سطح مشابه از محرک هزینه به آمریکا ارتکاب 9.4 درصد از تولید ناخالص داخلی.

ایتالیا و دیگر کشورهای جنوب اروپا مانند اسپانیا و در میان سخت ترین ضربه گیر و رو به شدیدترین انقباض اقتصادی به عنوان یک نتیجه از سختگیرانه تر و طولانی تر از مستند اقدامات معرفی شده در مارس به کنترل این بیماری همه گیر.

با توجه به اتحادیه اروپا تخمین می زند اقتصاد ایتالیا در سه ماهه دوم حدود 16 درصد کمتر از در سه ماه اول سال در مقایسه با 9.7 درصد در آلمان و نزدیک به 17 درصد در اسپانیا.

در همان زمان, ایتالیا, شد, ضربه گیر پس از سالها رشد کند یا رکود است که گسترش آن در حال حاضر بدهی های ملی یکی از بالاترین در جهان در 137 درصد از تولید ناخالص داخلی. این تا حد زیادی محدود مالی آن قدرت شلیک برای حمایت از اقتصاد است.

ایتالیا در حال حاضر یکی از اصلی ترین ذینفع از اتحادیه اروپا بسته دریافت بیش از €200 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام های ارزان. اما برخی می گویند بسته های محرک ممکن است به اندازه کافی برای تعمیر آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

اضافی هزینه های تایید شده در چهارشنبه بیاورد ایتالیا با کسری بودجه بالای 11 درصد از تولید ناخالص داخلی بالاتر از 10.4% هدف برای سال 2020 است که دولت ایتالیا مجموعه در ماه آوریل است.

رم قصد دارد به صرف منابع مالی جدید به گسترش موجود کردند برنامه اجازه دهید به برخی از ایتالیایی ها خود را پرداخت صورت حساب های مالیاتی مقرر در ماه سپتامبر در چندین اقساط و سایر اقدامات برای تحریک تقاضای داخلی.

نوشتن به جیووانی Legorano در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>