آنگلا مرکل صدراعظم آلمان آورده Wirecard برنامه برای به دست آوردن پکن-بر اساس شرکت در طول یک سفر رسمی به چین در سال 2019 او گفت:.

عکس: جان Thys/مطبوعات استخر

برلین—آنگلا مرکل صدراعظم آلمان ترویج Wirecard AG به مقامات چینی در پاییز گذشته حتی اگر او دستیاران آگاه بودند پروب به ممکن است بی نظمی در حال حاضر ورشکسته آلمان شرکت مقامات دولتی گفت: در آخرین نشانه ای از رسوایی ریختن به سیاست آلمان.

خانم مرکل آورده Wirecard برنامه برای به دست آوردن پکن-بر اساس AllScore سیستم پرداخت در طول یک سفر رسمی به چین در اوایل سپتامبر سال 2019 با توجه به سخنگوی. دو ماه پس از بازدید خود Wirecard اعلام کرد حدود €100 میلیون (115 میلیون دلار) معامله به تدریج به دست آوردن AllScore.

سخنگوی نمی گویند با آنها خانم مرکل صحبت شد و به همین دلیل او تا به حال ذکر شده Wirecard را برنامه ریزی کسب اما به گفته یک Wirecard لابی قبلا گفته صدراعظم اقتصادی مشاور در مورد قریب الوقوع مقابله و نیاز به امن چینی تصویب قانونی برای آن است.

سخنگوی گفت: صدراعظم نمی دانم از هر جدی ممکن است بی نظمی در Wirecard در زمان و اضافه کرد که ترکیه به طور منظم لابی برای منافع کسب و کار در دولت بازدیدکننده داشته است به چین است.

مرتبط

  • دادستان های آلمان گسترش پرونده سابق Wirecard مدیران
  • چگونه آلمان SEC اخراج یک دهه از هشدار در مورد Wirecard (جولای 16)
  • Wirecard افتخار از صدها نفر از مشارکت. برخی از آنها کمتر از ملاقات چشم. (15 جولای)
  • چگونه Wirecard رفت از فن آوری ستاره به ورشکسته (جولای 2)

هنوز دو هفته قبل از سفر وزیر دارایی آلمان به اطلاع بود صدارت که Wirecard بررسی شده بود توسط بازار آلمان ناظر و پرچم های اخیر گزارش های مطبوعاتی از جمله یکی در مورد بار مالی از آن گزارش Wirecard را به شیوه های حسابداری و مالی بالقوه سوء رفتار با توجه به سخنگویان ریاست و وزارت دارایی.

اطلاعات موجود در اسناد و مدارک ارائه شده توسط وزارت به Lars-هندریک Röller خانم مرکل ارشد اقتصادی و مشاور در آماده سازی برای یک ماه سپتامبر سال 2019 جلسه بین آقای Röller, Wirecard امور مالی رئیس الکساندر فون Knoop و کلاوس-دیتر Fritsche سابق آلمان مقام امنیتی که تا به حال مرتب جلسه به نمایندگی از Wirecard.

Wirecard استفاده می شود در این جلسه به اطلاع آقای Röller در مورد فعالیت های کسب و کار در آسیا با توجه به صدارت سخنگوی.

Wirecard برای ورشکستگی زمینه در اواخر ماه ژوئن پس از اعتراف به این که €1.9 میلیارد دلار پول نقد در ترازنامه تا به حال از دست رفته باعث دادستان برای راه اندازی یک پرونده جنایی به رسوایی. پس از فشار رشد کرده در دولت به توضیح دهد که چرا آن را نادیده گرفته و علائم هشدار دهنده در مورد Wirecard برای سال.

برتر آلمان مالی ناظر BaFin به ویژه تحت انتقاد شدید از قانونگذاران مخالف دولت برای بارها و بارها شکست به عمل در مفصل هشدار در مورد فریبنده شیوه های مالی این سازمان دریافت کرده بود پس از سال 2008 است.

شرکت پردازش پرداخت Wirecard بود عزیزم از آلمان fintech صنعت تا زمانی که حسابرسان کشف 2 میلیارد دلار در آن در حسابداری. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که آنچه ما در مورد پول گم شده به عنوان محققان هنوز در تلاش برای درک آنچه اتفاق افتاده است. عکس کامپوزیت: جورج فراز

وزیر دارایی اولاف شولز که وزارت نظارت BaFin نیز رو به انتقاد آژانس انفعال. آقای Scholz با رد این انتقاد و دفاع BaFin با این استدلال که معتبر حسابرسان برای سال پیدا کرده بود هیچ بی نظمی در شرکت.

تا کنون دولت با بهره گیری از پشتیبانی گسترده ای در نظر سنجی با تشکر از دست زدن به آن از Covid-19 بیماری همه گیر. اما قانونگذاران مخالف در حال حاضر هل دادن برای مجلس رسیدگی به Wirecard رسوایی که زور دولت به وضع لخت اطلاعات بیشتر و می تواند گسترش به تابستان آینده را انتخابات.

اعضای کمیته مالی در آلمان فدرال به مجلس, طرح توجیهی کوره آقای Scholz و اقتصاد وزیر پیتر Altmaier در ویژه Wirecard جلسه در تاریخ 29 ژوئیه.

AllScore این شرکت چینی خانم مرکل کمک Wirecard به دست آوردن خود را احاطه با مشکل. در آوریل بانک خلق چین جریمه AllScore برای موارد متعدد نقض از جمله غیر مجاز پرداخت تعلیق و اختلاس از وجوه.

یک سخنگوی خانم مرکل گفت که او آگاه از هر گونه رسیدگی به این شرکت چینی در زمان سفر خود را.

پس خبری از خانم مرکل را به لابی گری به نمایندگی از Wirecard در چین پدید آمده در گزارش مجله آلمانی اشپیگل در این هفته برخی از قانونگذاران خواست صدراعظم برای پاسخ به سوالات در مجلس در مورد این قسمت.

“این دولت تنها مسئولیت که Wirecard رسوایی کشش است مانند جویدن آدامس” گفت: Fabio De Masi, یک عضو کمیته مالی از آلمان حزب چپ که درخواست یک نماینده از معاونت حضور در هفته آینده جلسه ویژه ای. دیگر اعضای این کمیته رد درخواست.

فلوریان Toncar یک نماینده مجلس از نرم افزار-رایگان دموکرات گفت: هفته آینده جلسه آقای Scholz را آخرین شانس برای ذخیره کردن لخت تمام حقایق قبل از بررسی مجلس اجتناب ناپذیر می شود. او گفت: او همچنین می خواستم به دانستن آنچه که اعضای دولت مورد بحث با Wirecard مدیریت.

جلسات پاییز گذشته بین یورگ Kukies, آلمان, معاون وزیر امور مالی و سابق Wirecard اجرایی مارکوس براون همچنین سوالات مطرح شده در برلین.

در یک تماس تلفنی با آقای Röller حدود یک ماه قبل از Wirecard فاش گم شده مانده نقدی آقای براون دستگیر شد و در ماه گذشته و با قرار وثیقه آزاد رد اتهامات علیه این شرکت شیوه های حسابداری.

ارسال به اموزش در بندر Ruth.Bender@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله