وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo

عکس: mads نوئل راسموسن/شاتر

واشنگتن—وزیر امور خارجه مایک Pompeo است دعوت از مردم برای تغییر حزب حاکم کمونیست را جهت در یک سخنرانی توضیح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کامل متوقف شده پاسخ به یک قاطعانه چین است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم روابط بین ایالات متحده و چین تحت تاثیر قرار خواهد شد بسته شدن هوستون کنسولگری? پیوستن به مکالمه زیر.

فیلم به نظر می رسد نشان می دهد کوچک, آتش سوزی, سوزاندن چینی کنسولگری در هوستون که دستور داده شد به نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد آخرین تشدید تنش بین آمریکا و چین است. عکس: David J. فیلیپ/ارتباط
مطبوعات

مربوط به خواندن

  • ایالات متحده پرانتز برای چینی دیپلماتیک مقابله به مثل به عنوان روابط شکستن (July 23)
  • ایالات متحده میزان سفارشات چین به هوستون کنسولگری (22 جولای)

با توجه به پیش نویس سخنرانی تحویل داده می شود پنج شنبه بعد از ظهر آقای Pompeo می گوید رهبر جمهوری چین یک “مؤمن واقعی در یک ورشکسته ایدئولوژی تمامیت خواه.” آقای Pompeo متوقف می شود خجالتی به صراحت خواستار تغییر رژیم, اصرار کشورهای متحد و مردم چین به همکاری با ایالات متحده برای تغییر حزب کمونیست رفتار.

حزب کمونیست “ترس مردم چین را صادقانه نظرات بیش از هر دشمن خارجی” آقای Pompeo قصد دارد به می گویند در سخنرانی در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون و موزه. ایالات متحده آمریکا “نیز باید تعامل و توانمندسازی مردم چین” آقای Pompeo می گوید: با توجه به پیش نویس.

این سخنرانی به نام “کمونیست چین و جهان آینده” کلاه یک سری از آدرس توسط مقامات ارشد در هفته های اخیر با تمرکز بر آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می بیند به عنوان چالش مطرح شده توسط چین و گسترش جهانی برسد. سازش ناپذیر شعارهای شده است همراه با یک چشم انداز مثبت در دولت فشار بر پکن از تحریم به تمرینات نظامی و کیفرخواست—به عنوان روابط بین کشورهای مارپیچی رو به پایین به پایین ترین نقطه در دهه.

این هفته دولت در زمان بی سابقه حرکت از سفارش چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون با بعد از ظهر جمعه آن را متهم و دیگر چینی ماموریت های دیپلماتیک از جاسوسی اقتصادی و تقلب ویزا. پکن متعهد به مقابله به مثل با اضافه کردن یک جبهه جدید به لیست در حال رشد از درگیری بیش از, تجارت, تکنولوژی و نفوذ جهانی.

آقای Pompeo, در مصاحبه ای پیش از این سخنرانی گفت: هر گونه اقدامی تلافی جویانه به هوستون کنسولگری بسته خواهد بود تا به پکن. او به تصویر کشیده ایالات متحده به عنوان گام های لازم برای امنیت ملی و برای جلوگیری از سرقت مالکیت معنوی از حساس انرژی و بهداشت و درمان-مراقبت از کسب و کار در منطقه هوستون.

“ما در حال حاضر چندین دهه به آمریکا جواب نمی دهد, به چینی, تجاوز,” او گفت:, توصیف سیاست ایالات متحده به عنوان یک تلاش برای بازگرداندن تعادل به یک رابطه دولت می بیند به عنوان ناعادلانه کج به سمت پکن.

آقای Pompeo انتقاد پکن برای محدود کردن دیپلمات های ایالات متحده در چین و جلوگیری از آنها را از ملاقات با اعضای قوه مقننه و دیگران. “این نوع از عدم وجود رابطه متقابل است که رئیس جمهور تهمت به سادگی گفت: غیر قابل قبول است,” او گفت:.

دولت افزایش تمرکز در پکن وجوش با سختی-در-چین پیام به رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات شبیه به یک در 2016. به عنوان رئیس جمهور در حالی که دولت او منتقل شده است برای به چالش کشیدن پکن آقای ترامپ گاهی اوقات اجتناب مقابله با آقای Xi, بازی کردن تفاوت ها و یا به حقوق بشر و نگرانی. که به ویژه در طول مذاکرات تجاری به پایان رسید که در یک محدود معامله است که نیاز به چین برای افزایش خرید از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی و انرژی است.

آقای Pompeo در این مصاحبه گفت: مقابله با چین یک سیاست بلند مدت برای رئیس جمهور و همچنین به عنوان یک دو حزبی اولویت برای کنگره که اکثریت تصویب قانون اجازه می دهد برای تحریم. “نگاه مردم آمریکا در حال رفتن به اجازه اقتصادی ما کار ما استعداد به سرقت رفته توسط حزب کمونیست چین” او گفت:.

نوشتن به کیت اوکیف در kathryn.okeeffe@wsj.com و ویلیام در ملدن william.mauldin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله