ژنرال جان ریموند سر از ایالات متحده فرماندهی فضایی گفت: ژوئیه آزمون توسط روسیه نشان داد مسکو عزم راسخ برای توسعه چند معنی از حمله آمریکا و متفقین سیستم های فضایی.

عکس: شاون Thew/مطبوعات استخر

روسیه انجام شده غیر معمول ضد ماهواره ای تست در اوایل این ماه, تحریک نگرانی که مسکو در حال کار برای بهبود توانایی خود را برای حمله به آمریکا فضای مبتنی بر سیستم های U. S فرماندهی فضایی گفت: در روز پنج شنبه.

جولای 15 تست شد اولین بار پس از سال 2017 که روسیه با استفاده از یک ماهواره در مدار به انتشار یک پرتابه این فرمان اضافه شده است.

آزمون می آید که ایالات متحده و روسیه مقامات در حال برنامه ریزی برای دیدار هفته آینده در وین برای بحث در مورد امنیت سیستم های فضایی و کنترل تسلیحات مسائل.

ارتش ایالات متحده به شدت به آن شناسایی و ارتباطات ماهواره و روسیه را تلاش برای توسعه وسیله ای برای حمله به آنها را یک نگرانی جدی برای پنتاگون.

در علاوه بر این به توسعه آن از مدار ماهواره های قاتل, روسیه, آزمایش ضد ماهواره سلاح در مارس است که در آن یک موشک شلیک شد و به فضا از یک سایت در شمال روسیه مقامات آمریکایی و غیر دولتی و کارشناسان در آن زمان گفت.

هیچ هدف نابود شد در این آزمون است. اما مارس عملیات و ژوئیه آزمون نشان داد روسیه مصمم به توسعه چند معنی از حمله ایالات متحده و متفقین فضا سیستم ژنرال جان ریموند سر از ایالات متحده به فضا فرماندهی در بیانیه ای گفت:.

مرحله برای جولای تست راه اندازی شد در اواخر سال گذشته زمانی که روس ها در راه اندازی یک ماهواره با برچسب کیهان 2542 به مدار. که ماهواره منتشر کوچکتر مسلح ماهواره ای با برچسب کیهان 2543.

مقامات ایالات متحده ابراز نگرانی در ماه فوریه که دو ماهواره ها مانور در نزدیکی یک آمریکایی KH-11 ماهواره های جاسوسی.

در ماه ژوئیه اما کیهان 2543 نقل مکان کرد و نزدیک به یکی دیگر از روسیه ماهواره ای و “تزریق یک شی جدید به مدار” ایالات متحده فرماندهی فضایی گفت. هیچ هدف رسید, اما ارتش آمریکا می گوید روسیه قصد بود برای تست توانایی حمله به ماهواره.

از آرشیو

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مورد استفاده خود را سالانه دولت از آدرس اتحادیه را نشان می دهد یک سری جدید از تسلیحات از جمله سلاح های هسته ای او ادعا می کند قادر به نافذ, U. s. air-defense systems.

روسیه خواستار یک پیمان منع استقرار سلاح در فضا است. این ادعا که آن را تست شلیک یک سلاح بود اما انجام یک محاکمه جدید “بازرس ماهواره ای” است که در نظر گرفته شده برای نظارت بر فضایی روسیه دارایی در مدار و انتقال آن داده ها به ایستگاه های زمینی.

“یکی از داخل کشور تولید ماهواره مورد بررسی قرار گرفت از فاصله نزدیک و با تجهیزات تخصصی از یک فضاپیمای کوچک در طول محاکمه state-of-the-art موارد” وزارت دفاع روسیه گفت: در جولای 15, بیانیه با توجه به اینترفاکس اعلام کرد.

کریستوفر فورد یک مقام وزارت خارجه گفت: روسیه بود که ریاکارانه با آزمایش ضد ماهواره سلاح در حالی که اصرار فضای کنترل تسلیحات.

“روسیه با هدف محدود کردن قابلیت های ایالات متحده در حالی که به وضوح داشتن هیچ وجه قصد توقف آن را counterspace برنامه” آقای فورد در بیانیه ای گفت.

وجود دارد هیچ کنترل تسلیحات موافقت نامه های منع کرده است که روسیه ضد ماهواره ای تست. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا میکند که آن را نمی خواهد عملی برای مذاکره به یک توافق کنترل تسلیحات منع سلاح های فضایی به دلیل آن دشوار خواهد بود به منظور بررسی, اما آن را به نفع توسعه داوطلبانه هنجارهای رفتار و شفافیت بیشتر.

برایان Weeden سابق نیروی هوایی افسر است که در جهانی امن بنیاد یک مخزن فکر می کنم در استفاده ایمن از فضا گفت: ممکن بود کیهان 2543 بود که هر دو بازرس ماهواره ای و ضد ماهواره سلاح.

“راه این هدف منتشر شد حاکی از آن بود که سلاح های, آزمون,” او گفت:. “اما قبل از آن رفتار مانند یک بازرس ماهواره ای.”

رئیس جمهور تهمت صحبت با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز پنج شنبه در آغوش کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس و آقای پوتین پیشنهاد برای جلسه اعضای دائم شورای امنیت کاخ سفید و کرملین گفت. نه طرف گفت: اگر فضای مورد بحث قرار گرفت.

نوشتن به Michael R. گوردون در michael.gordon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله