Covid بعدی بحران اقتصادی: توسعه کشور بدهی

زامبیا یک بار یک مدل در وال استریت را با عجله به موضوع بدهی برای جهان فقیرترین ملل جذب سفارشات بزرگتر و نرخ بهره پایین تر از برخی از بیشتر کشورهای توسعه یافته است.

کمتر از یک دهه بعد یكپارچه است زور زدن به پرداخت بیش از 11 میلیارد دلار در وام.

جهان در حال آماده سازی خود برای نبرد بیش از در حال توسعه-کشور بدهی مانند چند آن را قبل از دیده می شود. فقیر و غنی کشور در مواجهه با سرمایه گذاران خصوصی است که بیش از دهه گذشته جایگزین دولت به عنوان بزرگترین طلبکاران به بازارهای در حال ظهور.

زامبیا به نظر می رسد مجموعه ای برای تبدیل شدن به یک مطالعه موردی در این درگیری بیش از چگونه به کاهش بار بدهی کشورهای در حال توسعه بودند که آمادگی برای درد مالی تحمیل شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

زامبیا بدهی دولت است که البته برای پیش افتادن از 100 ٪ از تولید ناخالص داخلی در این سال به عنوان صندوق بین المللی پول پیش بینی اقتصاد خواهد قرارداد 5% —پیش بینی از اکتبر بود برای 1.7% رشد. بدون امداد این امر نیاز به صرف بیش از یک سوم از درآمد خود را به سرویس بدهی و خیلی بیشتر در سال های آینده.

در اواخر ماه مه دولت منصوب Lazard , Ltd. به عنوان مشاور مالی اولین گام به سمت یک عمده فروشی تجدید ساختار بدهی. دو ماه بعد مذاکرات با طلبکاران هستند و در عین حال برای شروع با توجه به افراد درگیر در مذاکرات است.

قیمت کالا ارسال غلت با رکود اقتصادی جهانی و سقوط در ارزهای محلی را ترک کرده اند بسیاری از کشورهای فقیر مانند زامبیا قادر به پرداخت این میراث بیش از یک دهه از استقراض خارجی. بدهی های زیادی از آن برگزار شده توسط بانک ها و مدیران صندوق در لندن و نیویورک و فرانکفورت قرار بود به پرداخت هزینه برای ساخت زیرساخت های مبارزه با بیماریها و آموزش کودکان.

به جای آن دولت در حال تلاش برای پیدا کردن پول برای تقویت سلامت خود سیستم به صورت یک موج Covid-19 موارد به عنوان بدهی می خورد تا تکه های زیادی از درآمد خود را. “حتی قبل از بحران بسیاری از کشورها رو به یک مقدار زیادی از بدهی فشارهای” گفت: Abebe Aemro Selassie, مدیر صندوق بین المللی پول آفریقایی وزارت “و شما در حال حاضر باید این واقعا عظیم و همه جانبه شوک است.”

قیمت کالاهای اساسی مانند نفت و مس بسیار مهم صادرات برای بسیاری از کشورهای در حال ظهور بازار را تقویت و تا حدودی از مارس. اما رکود در اقتصاد جهانی و تجارت است که هنوز هم برش به منابع مالی دولت.

از 24 کشورهای کم درآمد است که باید صادر خارجی اوراق قرضه پس از این هزاره, بالا بردن مجموع $135 میلیارد و حداقل نیمی —از جمله غنا و زامبیا—در حال حاضر در معرض خطر بالا از بدهی پریشانی و یا در حال حاضر در پریشانی با توجه به صندوق بین المللی پول.

زامبیا سرمایه لوساکا.

عکس: Alamy عکس سهام

مذاکرات در حال وقوع در کنفرانس تلفنی به ارائه بدهی بدست گرفتار کردن. قادر به ملاقات چهره به چهره با توجه به محدودیت های مسافرتی و سرمایه گذاران می گویند می توان آن را دشوار است به ایجاد اعتماد با مقامات دولت—و هر یک از دیگر—از پشت یک صفحه نمایش که در آن زبان بدن می تواند سخت به خواندن و نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی محدود می شد.

گروه های مختلف از طلبکاران سرزنش یکدیگر است. مدیران سرمایه و صندوق های تامینی—تکه تکه گروه است که می تواند آهسته برای رسیدن به اجماع نقطه انگشت در چین نیز که لنت به شدت به بسیاری از کشورهای فقیر. دولت های غربی که نوشت: بدهی قبلی بحران باید گفت: آنها نمی خواهند به قید وثیقه پکن و یا سرمایه گذاران خصوصی. زیرا بسیاری از چینی بدهی از شرکت های دولتی و بانک ها و دارندگان اوراق قرضه می گویند معلوم نیست که آیا آنها می توانند در تسکین اقدامات ارائه شده توسط دولت.

چینی, وزارت امور خارجه, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

عدم حل و فصل این شتاب بحران, سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد در این ماه می تواند در نتیجه “یک وضعیت که در آن یک سری از کشورها در عجز از پرداخت دیون ممکن است باعث رکود جهانی.”

تعدادی از کشورها به دنبال چند جانبه سازمان برای حمایت و در حال اجرا به اختلافات حقوقی با طلبکاران می تواند این بدترین ظهور-بازار بحران بدهی ها از سال 1930 حداقل گفت: کنت روگوف اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول از سال 2001 تا 2003 و در حال حاضر استاد دانشگاه هاروارد. “آنها نمی تواند رسیدگی کند—نیویورک و لندن دادگاه نمی تواند, صندوق بین المللی پول نمی تواند” او گفت:. “این یک مورد بیش از حد بسیاری از بیماران که به بیمارستان در یک بار.”

صندوق بین المللی پول می گوید بیش از 100 کشور آمده اند تا آن را برای کمک به صندوق خود coronavirus نبرد از مارس. از مجموع 250 میلیارد دلار از منابع مالی صندوق بین المللی پول متعهد شده است حدود یک سوم تصویب شد فقط در چهار ماه گذشته.

بحران مالی است که تشدید فجایع انسانی در بسیاری از کشورها تهدید به مجموعه دهه از دستاوردهای بهداشت و درمان, تغذیه و آموزش و پرورش به کمک سازمان ها می گویند. بدهی تسکین حمایت از گروه هایی مانند جشن بدهی مبارزات انتخاباتی می گویند که آنها نگران هستند که کمک مالی اضطراری به منظور تقویت دولت coronavirus پاسخ این است که به جای پرداخت بدهی های خارجی است.

‘یک سری از کشورها در عجز از پرداخت دیون ممکن است باعث رکود جهانی,’ هشدار سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ.

عکس: مایکل tewelde/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

حداقل 6.9 میلیون زامبیا را 17.4 میلیون نفر از شهروندان ندارد و کافی مواد غذایی تا 290,000 از سه ماه پیش با توجه به برنامه جهانی غذا. این کشور که تا به حال ثبت شده 4,481 موارد Covid-19 از 26 جولای تا فقط شش آزمایشگاه که می توانید برای این بیماری است.

‘دام بدهی’

عدم آمادگی برای این بیماری همه گیر مالی تاثیر آثار جهانی اول تلاش 15 سال پیش برای کمک به از بین بردن جهان در حال توسعه را بدهی. با طرفداران اعم از پرزیدنت جورج دبلیو بوش به گروه راک U2 ستاره بونو کشورهای غنی و چند جانبه وام دهندگان مانند بانک جهانی بخشید $125 میلیارد در اوایل 2000s برای پایان دادن به آنچه که به نام “دام بدهی”—که در آن سازمان ملل صرف بیشتر در مورد بهره از سلامت زیرساخت و آموزش و پرورش.

تلاش برای از بین بردن در حال توسعه جهان بدهی شامل طرفداران مانند U2 بونو خواننده در اینجا با رئیس جمهور کلینتون.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد| William J. ریاست جمهوری کتابخانه

برنامه—به شدت مدیون کشورهای فقیر ابتکار و چند جانبه بدهی ابتکار—با هدف جداسازی فقیر کشورهای کردن صندوق بین المللی پول بانک جهانی و دولت های غربی. آن دسته از موسسات استدلال رفت خواهد تدریس کشورهای در حال توسعه چگونه به قرض گرفتن به طور مستقیم از بازارهای مالی; سرمایه گذاران بین المللی خواهد تامین منابع مالی بیشتر از سازمان های چند جانبه می تواند و نیروی نظم و انضباط مالی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه باید بقیه جهان را در مورد توسعه کشور بحران بدهی به عنوان اپیدمی گسترش? پیوستن به مکالمه زیر.

کشورهای کمک کننده و سازمان های چتری را به دادن کمک های فنی در بازار اوراق قرضه. ایالات متحده پرداخت می شود برای کشور به تامین اعتبار است. وال استریت بانک دیدم باز به بازارهای جدید ارائه بازده بهتر از ultralow نرخ بهره در غرب است.

بسیاری از کشورها که با اقتباس ضعيف و موسسات و کمی رکورد در اجرای اصلاحات اقتصادی است. اما رقابت به تعهد اوراق قرضه آنقدر شدید است که برخی از فقیرترین کشورها پرداخت می شود ناچیز هزینه با توجه به بانکداران سرمایه گذاری در منطقه است.

کالیب Fundanga بازنشسته زامبیا مرکزی-رییس بانک که در سمت چپ در سال 2011 را به یاد می آورد بانکداران swarming او در اجلاس سالانه صندوق بین المللی پول سازمان در واشنگتن می گوید: “ما به آنها بگویند که ما آماده برای رفتن به بازار,” او گفت:.

اما تقویت شده توسط یک اقتصاد پررونق زامبیا تصمیم به رفتن در. قیمت اصلی آن منابع مس بود و سر به فلک کشیده, به لطف چینی تقاضا است. به صندوق وصله پینه کردن از آن راه آهن به بهتر کشتی محصور در خشکی ملت فلزی به بنادر و دیگر پروژه های زیربنایی زامبیا ارائه آن اولین خارجی اوراق قرضه در سال 2012.

اهدا کننده کمک های مالی کمک کرده و آن را تضمین اوراق قرضه امتیاز چندین شکاف درجه زیر سرمایه گذاری. تقاضا برای اوراق قرضه تحت بارکلیز PLC و Deutsche Bank AG —آنقدر قوی عملکرد آمد در زیر هدف در 5.625% کمتر از آنچه در اسپانیا پرداخت در زمان.

به عنوان سفارشات انباشته در روز ارائه زامبیا سپس وزیر دارایی الکساندر Chikwanda گفت: رئیس جمهور اواخر خود را برادرزاده مایکل ساتا خواست او را به افزایش ارائه اندازه. “من به او توضیح داد که این بدهی ها خواهد بود یک مشکل” آقای Chikwanda گفت: اما او افزایش معامله به $750 میلیون از 500 میلیون دلار است.

کشور صادر شده بیش از دو دلار اوراق قرضه در سه سال آینده افزایش در مجموع 3 میلیارد دلار قرار است به سرمایه گذاری جاده ها و شبکه های قدرت و دیگر زیرساخت ها در حد نرخ بهره بالاتر است.

“وجود دارد مقدار زیادی از پول را از غرب است که می تواند با دسترسی بسیار کمی مشروط” گفت: Shebo Nalishebo بود که یک تحلیلگر برای یک دولت-بودجه اتاق فکر مشاوره وزارت مالیه در زمان.

چارلز Russon, مدیر اجرایی, برای شرکت های بزرگ و سرمایه گذاری بانکی در ABSA گروه Ltd. که صاحب بارکلیز’ سابق آفریقای عملیات گفت: کتابی اوراق قرضه ارزيابی شد در بهترین بهره را از این کشور زمانی که آنها صادر شد اما این است که “در حقیقت در حال حاضر به نظر می رسد کمی بیشتر به چالش کشیدن.”

دویچه بانک کاهش یافته است به نظر.

زامبیا نیز شروع به قرض گرفتن به شدت از چین به عنوان بخشی از پکن کمربند و جاده برنامه شخم میلیاردها دلار به جاده نیروگاه و فرودگاه و امضای موافقت نامه وام برای سال های بسیاری آمده است. زامبیا فاش نمی کند چه مقدار از آن را مدیون به پکن اما رئیس جمهور ادگار Lungu این ماه خواسته رئیس جمهور چین برای لغو برخی از بدهی, با توجه به بیانیه صادر شده توسط دفتر او.

رو به وخامت اقبال

به زودی در این کشور ثروت بدتر شده است. یک کاهش رشد اقتصادی در چین در اواسط دهه نصف قیمت مس کاهش دلار درآمد مورد نیاز برای کمک به حمایت از اوراق قرضه پرداخت.

زامبیا, نرخ ارز kwacha است کاهش یافته و از حدود پنج دلار در سال 2012 به حدود 18 امروز کشور را در حال حاضر مجبور به پرداخت بیش از سه برابر آنچه در آن قرض گرفته شده در ارز محلی شرایط کنار گذاشتن علاقه. دولت می گوید آن مجموع بدهی خارجی بود در $11.2 میلیارد دلار در پایان سال 2019.

اختلافات بیش از اندازه از این بدهی که صندوق بین المللی پول گفت: در حال حاضر در $11.3 میلیارد دلار در پایان سال 2018 را متوقف کرده اند این صندوق از آمدن به آن کمک کند. صندوق بین المللی پول گفت: در این ماه است که ادامه مذاکرات با مقامات زامبیا در مورد چگونه برای اطمینان از بدهی پایداری.

مشابه الگوهای در حال ظهور بودند در جای دیگر در آفریقا است. با سه ماهه سوم سال گذشته سطح بدهی در کشورهای جنوب صحرای آفریقا فقیرترین کشورها تا به حال شروع به پریدن کرد بیش از 60 ٪ از تولید ناخالص داخلی به طور متوسط از 38 درصد از یک دهه قبل با توجه به موسسه مالی بین المللی و یا IIF مالی-صنعت لابی ،

پکن نگه می دارد و از لحاظ برنامه های تحت کاری ادامه داده اند. اما تخمین می زند از دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته نشان می دهد دولت های آفریقایی و شرکت های دولتی انباشته حدود 143 میلیارد دلار وام از چین بین سال 2000 تا سال 2017.

برخی از کسانی که در کشور مانده بودند نه تنها با بدهی های سنگین و همچنین بدون برخی از توسعه سود وام قرار بود به ارمغان می آورد. زامبیا همسایه آنگولا مطرح 8 میلیارد دلار در طول سال پس از اولین پیوند در سال 2015 به صندوق ارتقاء به آب و برق و شبکه های جاده. مشاوره شرکت استخدام شده توسط دولت برای نظارت بر 26 از این پروژه ها گفت: تنها چهار شد تا کنون آغاز شده است.

یک مزرعه در زامبیا.

عکس: GUILLEM SARTORIO/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

با قیمت نفت پایین آنگولا درآمدهای دولت در حال حاضر کمتر از آنچه مورد نیاز است برای پرداخت بدهی. یک سخنگوی آنگولا وزارت دارایی است که متعهد به بازپرداخت سرمایه گذاران خصوصی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

به عنوان ویروس گسترش این گروه از 20 اقتصادهای عمده در ماه آوریل به نام سرمایه گذاران خصوصی برای پیوستن به دولت در توقف پرداخت بدهی برای برخی از فقیرترین کشورهای جهان تا پایان سال است. طرح شده و فلج شده. رتبه اعتباری شرکت را ساخته اند روشن است که تجدید ساختار بخش خصوصی وام می تواند به عنوان یک پیش فرض است. در طول سرمایه گذار تماس سازمان روچیلد & Co. دنبال کردن G-20 اعلام برخی از دولت ها مشتاق بودند تا اطمینان وام دهندگان که آنها نمی نیاز به بخشش بدهی نگران آنها قطع شود از آینده قرض گرفتن.

هنوز هیچ کشوری درخواست بخش خصوصی حمایت با توجه به IIF.

گروه بانک جهانی رئیس جمهور David Malpass گفت: این مقیاس از استقراض دولت از منابع جدید مانند چین و تجاری وام مکان های کشورهای فقیر در سرزمین های جدید و اضافه کرد: “این مهم و حیاتی است که همه طلبکاران شرکت و ایجاد نمی کند و بهانه به رایگان سوار بر دیگران است.”

بدون یک طرح در نظر سرمایه گذاران و دولت ها به دنبال چه اتفاقی می افتد با زامبیا که در سال 2012 باند می افتد به علت در سال 2022 به نمودار راه را برای کشورهای فشرده با بدهی های برگزار شده توسط طلبکاران خصوصی و چین است.

“زامبیا که ممکن است در نهایت یک قالب” گفت: Hans Humes بنیانگذار نیویورک-بر اساس Greylock مدیریت سرمایه که صاحب کتابی اوراق قرضه.

نوشتن به Avantika Chilkoti در Avantika.Chilkoti@wsj.com و گابریل Steinhauser در gabriele.steinhauser@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma