انگلستان خواسته ورود مسافران از اسپانیا به قرنطینه در یک حرکت دیده می شود به عنوان به احتمال زیاد به ساقه جریان از بازدید کنندگان. عبور و مرور در بارسلونا در روز دوشنبه.

عکس: انریک Fontcuberta/EFE/زوما پرس

افزایش جدید کروناویروس موارد در اسپانیا است که تهدید بازیابی آن حیاتی بخش گردشگری و تأکید بر شکنندگی این کشور سخت مبارزه سود در آوردن این ویروس را تحت کنترل پس از این که در سخت ترین ضربه در غرب در اوایل این سال است.

افزایش عفونت و انگلستان ناگهانی تصمیم به تحمیل یک دو هفته ای قرنطینه در ورود مسافران از اسپانیا—امتیاز به هزینه های اقتصادی اگر این ویروس شروع به گسترش به طور گسترده ای دوباره به اروپایی ها شروع به فروشگاه ناهار خوردن و سفر در طول تابستان و پاییز زیر طولانی بهار مستندات.

سهام در اروپا به شدت کاهش یافت و روز شنبه بعد از انگلیسی, قرنطینه تصمیم با بازارهای لرزاند, با نگرانی های اروپایی فصل گردشگری—که تا به حال تنها به تازگی شروع به بهبود می یابند—ممکن است رنج می برند یکی دیگر از ضربه. EasyJet PLC کاهش یافته است 8% دویچه لوفت هانزا AG از دست داد 5% و Ryanair منابع PLC ریختن 3.9%.

توی انگلیس بخشی از تور اپراتور TUI گفت: این امر لغو تمام تعطیلات به سرزمین اصلی اسپانیا تا Aug. 9 دلیل جدید قرنطینه الزامات تحمیل شده بر مسافران بازگشت از اسپانیا که در انگلستان گفته بود نیاز به ساقه افزایش عفونت وجود دارد. از آن ساخته شده حرکت خود را پس از ملی اسپانیا وزارت بهداشت گزارش 2,255 موارد جدید در روز جمعه پس از آن گزارش 2,615 موارد جدید در روز پنج شنبه. روز دوشنبه اسپانیا گفت: موارد جدید دارای عقاید 6,361 بین ظهر پنج شنبه و جمعه.

Beachside رستوران در بارسلونا در روز یکشنبه. بخش گردشگری اختصاص 14 درصد از اسپانیا تولید ناخالص داخلی در سال گذشته است.

عکس: Paco فریر/SOPA تصاویر/زوما پرس

“من درک می کنم که آن را مخل برای کسانی که در حال رفتن را از طریق این که در اسپانیا و یا شده اند که با توجه به رفتن به اسپانیا اما ما باید قادر به گرفتن سریع اقدام قاطع برای حفاظت از انگلیس” وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab گفت: در نظر پخش اخبار آسمان در روز یکشنبه.

دولت اسپانیا در دفاع از این کشور به عنوان امن مقصد تعطیلات که در آن بیماری تحت کنترل است, شده است و تلاش برای مذاکره قرنطینه چشم پوشی برای گردشگران انگلیسی از بازگشت از تعطیلات در بالئارس و جزایر قناری, دو مقصد محبوب است. انگلستان بخش حمل و نقل, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آخرین Coronavirus

  • ایالات متحده Coronavirus موارد افزایش در کمترین سرعت در هفته
  • مدرن را Coronavirus واکسن نهایی آغاز می شود-مرحله تست
  • یک راهنمای به Covid-19 واکسن در آثار
  • چگونه می توانم به شما گرفتن Covid-19?
  • ماسک صورت واقعا مهم

“اسپانیا یک کشور امن است. مانند دیگر کشورهای اروپایی آن را شیوع بیماری های جدید. این غیر معمول نیست” گفت: وزیر امور خارجه Arancha گونزالس در روز یکشنبه. “مهم ترین چیز این است که اسپانیا در حال ساخت بزرگ تلاش برای کنترل این بیماری یک تلاش بزرگ برای شناسایی coronavirus موارد است.”

اسپانیایی, مقامات بهداشت و درمان در حال سرزنش رفتار از جوانان به عنوان یکی از دلایل اصلی افزایش اخیر در عفونت های جدید.

“برخی از نسل نیست و هوشیار باقی مانده گفت:” فرناندو سیمن مدیر مرکز بهداشت هشدار و اضطراری در وزارت بهداشت با اشاره به افزایش موارد در میان افراد جوان حضور در گردهمایی های اجتماعی و یا در نظر گرفتن بخشی در این کشور زندگی شبانه.

آقای سیمن اضافه شده است که موارد دیگر وارد شد توسط کارگران موقت و یا توسط گردشگران بین المللی.

اسپانیایی وزارت بهداشت گفت که وضعیت در این کشور نشده و متفاوت از کشورهای دیگر است.

“ویروس نیست گردش تنها در اسپانیا بلکه در همه جا. تقریبا در تمام کشورهای اطراف ما وجود دارد شیوع بیماری های عمده یا جزئی ارتباط. آنچه مهم است این است که نگه داشتن موارد جدید تحت کنترل” وزارت گفت: در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اروپا آن را نگه داشته coronavirus موارد کم بعد از بازگشایی. اقداماتی مانند ماسک پوشیدن اعتبار شده است برای موفقیت های اولیه. وال استریت ژورنال را Margherita Stancati و Bojan Pancevski توضیح دهید که چگونه احساسات نسبت به پوشیدن ماسک تغییر کرده در اروپا است. عکس: Claudio Furlan/آسوشیتد پرس

بلژیک مقامات برای مثال خود را سفت coronavirus محدودیت آغاز چهار شنبه, محدود کردن خانواده ها به دیدن تنها پنج نفر دیگر برای چهار هفته پس از 2,000 موارد جدید پدید آمده در هفته گذشته 71 درصد افزایش از هفته قبل است. در حال حاضر افراد در خانواده ها هستند و هر اجازه ملاقات 15 نفر در هفته و کسانی که مردم را می تواند تغییر از یک هفته دیگر.

درک Covid-19

  • وال استریت ژورنال کامل پوشش Coronavirus بحران

“اپيدميولوژيک آمار و ارقام نگران کننده است و ما همه نگران گفت:” نخست وزیر سوفی Wilmès پس از جلسه شورای امنیت ملی گفته او را رد نمی کند نگه داشتن مدارس بسته شده و پس از شکستن در تابستان اگر سرایت نمی کند فروکش. بلژیک تا به حال یکی از بالاترین Covid-19 میزان مرگ و میر در جهان در اوایل بهار با وجود سخت مستند.

اسپانیا تا به حال زیاد امیدوار است که بالا و توریستی در فصل تابستان کمک خواهد کرد بهبود برخی از آن زیان های اقتصادی این سال است. اقتصاد کاهش 17 ٪ در سه ماهه دوم سال با توجه به اتحادیه اروپا تخمین می زند بدترین انقباض در میان بزرگتر کشورهای اروپایی است. بخش گردشگری که برای اختصاص 14 درصد از اسپانیا تولید ناخالص داخلی در سال گذشته و فراهم می کند یک نسبت مشابه از این کشور شغل آماده شدن برای یک جهش از شل شدن محدودیت های مسافرتی در اتحادیه اروپا. که در حال حاضر در معرض خطر است.

“انگلستان تصمیم مطلق است فاجعه برای کشور اسپانیا, اقتصادی” گفت: انجل تلورا یک اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد. “حتی اگر آن را برای رفتن به یک کاهش می یابد و فصل وجود دارد امیدوار است برخی از آن را می تواند نجات و کمک به بهبود در سه ماهه سوم.”

اسپانیا شده بود در حال آماده شدن برای یک جهش از شل شدن محدودیت های مسافرتی در اتحادیه اروپا. اینجا خیابانی در بارسلونا اسپانیا روز دوشنبه.

عکس: آلبرت gea/ایسنا

هتل Yaramar در سواحل اسپانیا در جنوب منطقه اندلس بود و در میان کسب و کار و به امید بهره مند شوند. هتل چهار ستاره افتتاح در هفته گذشته پس از تعطیل برای بسیاری از سال و از آن 500 اتاق 19 درصد رزرو شده برای بقیه ماه های ژوئیه و 37 درصد در ماه اوت.

“تابستان قرار بود بهتر از حد انتظار” گفت: Alberto Pino, هتل مدیر رستوران.

انگلستان قرنطینه تصمیم گیری خواهد شد به احتمال زیاد بنیادی جریان از مهمانان است. “ما یک هتل در مرکز گردشگران انگلیسی” آقای پینو, گفت:, و اضافه کرد که 85 درصد از مشتریان خود را می آید از انگلستان

با تابستان به امید محو شدن این هتل در حال حاضر تمرکز در فصل زمستان هنگامی که سهم گردشگران انگلیسی به طور معمول افزایش می یابد و به 90% آنها به عنوان فرار از باران و سرما از انگلستان

“فصل تابستان است تقریبا از دست داده اما ما امیدواریم که ما را قوی تر زمستان” آقای پینو گفت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به جیووانی Legorano در giovanni.legorano@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله