چین ابزار جدید به تعقیب فراریان: دادگاه های آمریکا

پس از پنگ Xufeng سر از دولتی زیرساخت و شرکت حمل و نقل چپ چین در اطراف این زمان مبارزه با فساد مالی علیه او آغاز شد و محققان وجود دارد به خوبی استفاده می شود آزمایش تاکتیک سعی کنید او را مجبور به بازگشت.

ماموران امنیتی بازداشت برادر, خواهر, دو عموزاده و در قوانین با توجه به اسناد دادگاه آقای پنگ ظ. آنها قرار می گیرد پدر و مادر خود را تحت نظارت و تهدید به کودک نو پا پسر—در سمت چپ پدربزرگ و مادربزرگ’ مراقبت—برای پذیرش این براده می گویند. یک مقام دولت در سفر به حومه شهر لس آنجلس که در آن آقای پنگ نقل مکان کرده بود دادگاه براده می گویند و گفت: عوامل ایستاده بود آماده به همراهی او و همسرش را در صفحه اصلی.

زمانی که آقای پنگ نیست و افکار خود را به شرکت او یک بار به رهبری سعی کردم یک استراتژی جدید برای او را وادار به بازگشت به چین است. آن شکایت کرد.

در یک طرح دعوی در دادگاه در دادگاه ایالتی کالیفرنیا در ماه سپتامبر 2018 چانگشا, مترو, گروه شرکت. متهم آقای پنگ و همسرش, جیا Siyu از نقض وظیفه امانتی و دیگر تخلفات در ارتباط با آنچه که کت و شلوار می گوید: حدود 19 میلیون دلار در پرداخت رشوه و یا وعده داده شده به زن و شوهر و اعضای خانواده. به عنوان یک دولت متعلق به شرکت چانگشا مترو کار نمی کند در یک به طور کامل به صورت تجاری اما باید توجه دیکته از حزب کمونیست.

آقای پنگ که چپ چین در ماه مارس سال 2017 شد شماره 44 در چین تا سال 2018 50-most-wanted-فراری لیست است که با تمرکز بر اتهامات فساد. ارشد دولت ایالات متحده آمریکا در هفته های اخیر توصیف کرده اند چین را فراری جستجو که پکن به نام “عملیات شکار روباه” را به عنوان تلاش برای دنبال کردن اهداف سیاسی و نه فقط جنایی ،

آقای پنگ در دادگاه براده می گوید او یک هدف به خاطر او حاضر به شهادت علیه رهبر حزب کمونیست چین رقبای خود را در استان و به دلیل دانش خود را از فن آوری نظامی اسرار که او ضروری به از طریق کار خود را. زن و شوهر کاهش یافته است به مصاحبه گفت: خود را وکیل توماس اگدن.

پنگ Xufeng سمت چپ در طول یک چانگشا مترو رویداد در یک عکس از آقای پنگ دادگاه براده.

در بیانیه ای که از طریق آقای اگدن آقای پنگ گفت: “خانواده من است تا ابد سپاسگزار به مردم برای صرفه جویی در مصرف ما را از انتقام حزب کمونیست چین.” آقای پنگ 54 ساله مهندس که پس از نظارت بزرگ-بلیط, حمل و نقل, پروژه های اضافه شده است که او در حال حاضر ارائه بسته های به دست آوردن پول است.

چانگشا, مترو, نمی, پاسخ به سوالات. آن قانون ایالات متحده شرکت Skadden, آرپس تخته Meagher & Flom LLP کاهش یافته است به نظر.

بسیاری از چینی ها استقبال کرده اند ایده مقابله با فساد در میان مقامات آن رفته است دست در دست با ظهور چین از اقتصاد دستوری و ساخته شده برخی از مردم بسیار غنی است. در سال 2012 رئیس جمهور یازدهم راه اندازی گسترده فساد و سرکوب تبدیل شده است که مشخصه تصدی خود و که ناظران سیاسی می گویند در زمان شده است با هدف آقای شی جین پینگ با رقبا.

پکن شده است استقرار تهاجمی به معنی رفتن پس از مهاجران مانند آقای پنگ گاهی اوقات اعزام تیم از عوامل خارج از کشور به تهدید آنها در تلاش برای وادار کردن آنها به بازگشت به خانه و چهره به اتهام فساد مالی. روز جمعه یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به تعطیل چینی کنسولگری در هوستون در بخشی با استناد به چین را به اتهام استفاده از آن کنسولگری به عنوان یک “پایگاه عملیات” به آزار و اذیت و فراریان. به سفارت چین در واشنگتن به نام این اتهامات “بی اساس ساختگی.”

در حال حاضر چین است که افزایش آن strong-arm تاکتیک تبدیل به آمریکا دادخواهی مدنی با توجه به بررسی اسناد دادگاه عمومی بیانیه از مقامات دولت و مصاحبه با وکلا و فعلی و سابق دولت آمریکا و مقامات.

این مناسب برای اضافه کردن به فشارهای فراقانونی پکن در حال حاضر امر به آن اهداف و تخلیه منابع خود را. مقامات چینی اعلام کرده اند که طرح دعوی در دادگاه استراتژی موفقیت علنی با استناد به یکی از مناسب به عنوان کمک به یک نیروی خود را بیشتر می خواستم در صفحه اصلی.

رئیس جمهور چین در اینجا ارائه یک 2015 سخنرانی در سیاتل ساخته شده است سرکوب فساد مشخصه تصدی خود.

عکس: شبکه Hongguang/ایسنا/ZUMAbPRESS

دن هریس یک وکیل متخصص در امور مربوط به انجام کسب و کار در چین در سیاتل بر اساس هریس Bricken شرکت گفت که در حالی که قانون ایالات متحده اجازه می دهد تا شرکت های خارجی از جمله دولت متعلق به شرکت به فایل پرونده های مدنی در دادگاه های آمریکا چین را به استفاده از نظام حقوقی ایالات متحده به فشار فراریان به نظر می رسد نادرست skirting های دیپلماتیک فرآیندهای طراحی شده برای مقابله با این مسائل است.

“آنها پس از رفتن این افراد به دلیل یک کسب و کار اختلاف در چین است. آنها پس از رفتن این افراد به دلیل آنها نقض چینی کیفری قانون” گفت: آقای هریس. “آنها نه تنها انجام پایان اجرا در اطراف وزارت امور خارجه و DOJ. آنها واقعا انجام پایان اجرا در سراسر ایالات متحده قانون است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه باید متحده—اگر هر چیزی در مورد چین استفاده از دادگاه های آمریکا پس از مهاجران? پیوستن به مکالمه زیر.

حزب کمونیست ضد فساد سازمان در آن سال 2018 بیشتر-می خواستم لیست فراری مقامات و مدیران به فساد متهم کرد به نام 23 نفر که در آن گفت: سفر به, یا به فرض زندگی در ایالات متحده از کسانی که حداقل شش چهره و یا با آن مواجه شده اند دعاوی مدنی در ایالات متحده آمریکا توسط شاکیان از چین و یا با روابط دولتی شرکت های بررسی پرونده های دادگاه نشان می دهد.

وزارت دادگستری ایالات متحده کاهش یافته است می گویند که آیا چین رفت و از طریق کانال های دیپلماتیک به تلاش برای تحت تعقیب قرار دادن و یا اخراج هر یک از شش. یک مقام آمریکایی گفت: “ما باید نگاه با دقت در هر مورد که چین ارائه شده و در صورت وجود مدارک و شواهد ارائه شده به ما کار کرده اند با دقت آنها را به تلاش و توسعه موارد و یا استراتژی برای اطمینان حاصل کنید که عدالت به دست آمده است.”

‘جنگ قانونی’

به مبارزه با فساد اداری در سازمان مرکزی کمیسیون برای نظم و انضباط بازرسی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. بالا و انضباط مجری در چین هوبئی در تهران در سپتامبر سال 2018 گزارش شده توسط رسانه های دولتی توصیف چنین دعاوی به عنوان بخشی از یک چند بعدی “جنگ قانونی” برای عدالت است.

یک نماینده سفارت در واشنگتن در پاسخ به نمایش داده شد با اشاره به بیانیه صادر شده توسط چین, وزارت امور خارجه این هفته که “چینی اجرای قانون مقامات شرکت بین المللی در اجرای قانون همکاری مطابق با قوانین بین المللی و بر اساس احترام به حاکمیت و قوانین کشورهای دیگر” و اهداف آنها به دنبال “در حال فراری مظنون نه ‘مخالفان و پناهندگان است.’ “در این بیانیه اضافه شده است که “چین به تلاش های خود در فراری بازگشت و بازگشت جنایی, درآمد حاصل از, و آن را مظنون به عدالت است.”

ایالات متحده در دعاوی نام به عنوان متهمان افرادی که چین را متهم جدی جرائم مالی. مقامات در چین ادعا می کنند برخی از خرید اموال و دارایی های دیگر در خارج از کشور با بودجه به سرقت رفته. آقای پنگ و خانم جیا منابع شامل کارائیب محل سکونت یک قبرس ویلا و آپارتمان و خانه در استرالیا, با توجه به اسناد دادگاه که متهم خانم جیا از انتقال آقای پنگ را به اتهام فساد مالی درآمد حاصل از خرید املاک و مستغلات و اوراق قرضه دولتی در خارج از کشور.

در دادگاه کالیفرنیا براده زن و شوهر نسبت ثروت خود را به خانم جیا خانواده پول است.

دیدار از چین مبارزه با فساد اداری در سازمان مرکزی کمیسیون برای نظم و انضباط بازرسی در سال 2017.

عکس: یائو دوی/ایسنا/زوما پرس

وزارت دادگستری است که گفت: آمریکا نباید در خدمت به عنوان یک پناهگاه برای پول فاسد از چین همکاری کرده و در تعقیب و بازگرداندن برخی از اتباع چینی متهم به جرائم مالی چند کشور فاقد یک معاهده استرداد. پکن به دنبال رسمی ارز از مظنون جنایی.

هنوز DOJ و دفتر تحقیقات فدرال مقامات علنا هشدار داد پکن به متوقف کردن تاکتیک های تهاجمی مانند ارسال عوامل مخفیانه به آمریکا برخی از مقامات دولت ایالات متحده گفت: آنها نگران شد که چین به نظر می رسید در حال حاضر نیز با استفاده از دعاوی مدنی به دنبال چه چیزی باید از طریق دیپلماتیک و قانون-اجرای کانال های دور زدن اغلب فرایند طولانی از مذاکره بازگشت.

“ما می تواند در مورد هر گونه شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که چینی شرکت های دولتی در حال آوردن پرونده های حقوقی در ایالات متحده در تلاش برای فشار به افراد برای بازگشت به چین” یک دولت ایالات متحده در مقام گفت.

شیائو Jianming رئیس سابق دولتی شرکت معدن یوننان قلع Co., رفت و به ایالات متحده در اواخر سال 2012 با توجه به بیشتر می خواستم لیست چین صادر شده بعد. محققان چینی به زودی شروع به دنبال او مظنون به گرفتن رشوه. پس از آن تلاش های شکست خورده یک یوننان قلع واحد Yuntinic منابع Inc., در آوریل 2019 شکایت آقای شیائو در ایالتی کالیفرنیا در دادگاه ادعا او منحرف شرکت بودجه خود را به پدر او کت و شلوار به عنوان یک شرکت متهم است. او موفق به دریافت بیش از $202,000 در دستمزد و مربوط به مالیات و بیمه پرداخت از 2002-2006 هر چند او کار نمی کند برای Yuntinic در آن زمان کت و شلوار گفت.

آقای شیائو تصویر در یک مهمانخانه بازگشت به چین, با توجه به وزارت امور خارجه-گزارش های رسانه ای.

کت و شلوار و گفت: پدر و دختر بودند ساکنان شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا. آقای شیائو هرگز در پاسخ به این اتهامات در دادگاه است. ماه پس از کت و شلوار واصل شد او به چین با توجه به Yuntinic ایالات متحده, وکیل, Stephen J. Thomas و دولت-گزارش های رسانه ای از آقای شیائو را از تسلیم شدن به مقامات.

چند روز قبل از آقای شیائو بازگشت به چین, آقای توماس ثبت یک درخواست به رد شکایت—تشکیل پرونده ذکر هیچ دلیلی—که به دادگاه داده.

نظم و انضباط بازرسی کمیسیون در آن رسمی روزنامه خبر کالیفرنیا طرح دعوی در دادگاه علیه آقای شیائو گفت: آن را ناشی از “فشار زیادی بر روی او شد و یک عامل مهم است که او را وادار به را تشکیل می دهند ذهن خود را به بازگشت به چین است.”

آقای توماس گفت: مشتری خود را Yuntinic او را مطمئن باشید آقای شیائو نمی شود اگر او بازگشت. او گفت: شرکت های چینی او نشان داده شده است در ایالات متحده آمریکا “سوخته شده برای میلیون ها نفر است.”

از طریق وکیل خود را Edwin Prather این Xiaos کاهش یافته است به مصاحبه. یوننان قلع نمی, پاسخ به سوالات.

مدارک و شواهد از چین

برخی از عمران شکایت در موضوع استناد شواهد که متهمان وکلا گفت: شاکیان می توانند جمع آوری کرده اند تنها با کمک چینی ها مبارزه با فساد اداری در آژانس و مقامات قضایی.

برای دادگاه های ایالات متحده به تکیه بر اطلاعات از سیستم قضایی خواهد بود نگران به خاطر سوال در مورد اینکه آیا این سیستم ارائه می دهد تضمین کافی از شواهد قابلیت اطمینان گفت دونالد کلارک چینی-کارشناس حقوقی در دانشگاه جورج واشنگتن مدرسه قانون است. “این چیزی است که من نگران: که دادگاه خواهد بود بیش از حد زود باور در مورد مدارک و شواهد از چین است که می تواند جعلی یا به سادگی false,” او گفت:. “اگر آن را مهر و موم از برخی از دولت چین آن را به قضات ممکن است فکر می کنم آن را توهین آمیز به شک کلام دیگر کشور مستقل است.”

هر چند شرکت های آمریکایی ممکن است شکایت کارمندان سابق و یا شرکای کسب و کار در کشورهای خارجی, کسانی که تلاش نیست به طور معمول رانده شده توسط ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی منافع و یا تلاش برای وادار کردن متهم به رفتن به آمریکا برای پیگرد قانونی گفت: آقای هریس سیاتل وکیل و چین ،

چین پیگیری مالی-جنایات فراریان یک بخش مرکزی از رئیس جمهور یازدهم را سرکوب تولید 2015 لیست از 100 بیشتر می خواستم که فرار کرده بود چین که ادعا کرد بیش از یک سوم زندگی در آمریکا “مردم چین به ایالات متحده برای پشتیبانی و هماهنگی به طوری که عناصر فاسد خواهد شد را تکذیب کرد خارج از کشور پناهگاه امن” رئیس جمهور یازدهم گفت: سیاتل مخاطبان آن سال.

مقامات چینی گذاشته بود زمینه را برای طرح دعوی در دادگاه تلاش نوامبر 2014 زمانی که یک حقوقی-امور رسمی اعلام کرد یک طرح جدید برای سو فراری در دادگاه های آمریکا. توضیح استراتژی زو هنگ مدیر کل وزارت را اداره پیمان و قانون گفت: “همه کشورهای بزرگ به طور کامل آگاه است که به دنبال فساد و شکار آن فراریان خارج از کشور و دوره نقاهت دارایی های مفید و منجر به منافع همه ملت.”

‘وجود دارد تاسیس فرآیندهای خارجی برای اجرای قانون به همکاری با یکدیگر’ می گوید FBI مدیر کریستوفر Wray.

عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

ارشد آمریکا از جمله FBI مدیر کریستوفر Wray عموم گرفته شده چین به وظیفه برای قوی بازو تاکتیک های مانند ارسال ماموران امنیتی برای پیگیری کردن چینی ها و نیروی آنها را به عقب. “وجود دارد تاسیس فرآیندهای خارجی برای اجرای قانون به همکاری با یکدیگر” آقای Wray گفت: این ماه در موسسه هادسون در واشنگتن انتقاد پکن پیگیری چینی در آمریکا اگر چه نه به طور خاص ذکر چین دعوی استراتژی است.

زو جین و همسرش, Fang Liu, به نظر می رسد در چین را تا سال 2015 به عهده متهم به رشوه گرفتن. آقای زو شد, یک مقام دولتی, نظارت بر توسعه تجاری در منطقه ووهان و بعد از آن مدیر ووهان قدرتمند ترین برنامه ریزی های بدن, با توجه به یک دست کت و شلوار که متعلق به بخش خصوصی Xinba ساخت و ساز گروه شرکت. در برابر این زن و شوهر در نیوجرسی دادگاه دولت در مارس سال 2018 است.

زو جین سابق دولت رسمی تصویر در می رود.

یک شرکت چینی در زمینه نیوجرسی کت و شلوار در برابر آقای زو و همسرش, Fang Liu تصویر در فهرست تحت تعقیب ترین.

کت و شلوار است که می گوید: زن و شوهر زندگی می کردند در دولت را متهم آقای زو از برگزاری پروژه ها به گرفتن پول از شرکت. از آنجا که این شرکت ها هنوز هم مدیون Xinba بیش از 10 میلیون دلار برای عقد قرارداد انجام شده, کت و شلوار می گوید.

زن و شوهر در دادگاه براده انکار آقای زو extorted یا غارت هر شرکت خواستار دادخواهی یک شاهد, به اجبار زن و شوهر “را به بازگشت به چین و اگر نه به آزار و اذیت و تلاش برای ورشکسته” آنها را. زن و شوهر countersued ادعا گسترده آزار و اذیت کمپین با فعالان, از جمله اتهاماتی که آنها تا به حال ربوده آقای زو پدر زندگی در چین و که آنها مطرح شده بود به ماموران اف بی آی به ساقه فوری نسبی از آقای زو و در زندگی در آمریکا

قاضی در ماه سپتامبر سال 2019 را رد کرد و ادعای خود را گفت: آنها نمی ارائه شواهد کافی که Xinba مشغول به کار بود با دولت چین. قبلی قاضی نظارت بر مورد ذکر آن غیر معمول طبیعت: “این عادی خود را در مورد شما ببینید در دادگاه عالی در شهرستان اسکس اما ما باز برای همه کسب و کار من حدس می زنم…هیچ فتق دیسک. هیچ لغزش و سقوط در این مورد است.”

Xinba نمی, پاسخ به سوالات. این زن و شوهر که هنوز در نیوجرسی زندگی می کنند کاهش یافته است به مصاحبه گفت: Gregory Hindy یک وکیل به نمایندگی از آنها.

آقای پنگ را مورد

آقای پنگ اجرایی آنها چانگشا مترو شکایت در کالیفرنیا افزایش از طریق صفوف حزب کمونیست در استان هونان با توجه به رسانه های دولتی برای تبدیل شدن به رئیس چانگشا مترو در چانگشا شهر از هفت میلیون نفر است. در سال 2016 او واگذار شده بود با نظارت بر هونان ماگلو فناوری مرکز تحقیقات توسعه با سرعت بالا-راه آهن, تکنولوژی نظامی, حمایت, دولت, رسانه ها گزارش شده است.

آقای پنگ در دادگاه براده می گوید او و همسرش در سفر به استرالیا در ژانویه 2017 ترک پسر جوان خود را در پدر و مادر خود مراقبت. دولت حساب های رسانه های و چانگشا مترو شکایت می گویند او absconded به عنوان محققان در بسته.

نظم و انضباط عوامل کمیسیون بازداشت برادر خود و دیگران در خانواده ارسال شده ماموران به خانه پدر و مادرش بودند که مراقبت از زن و شوهر و پسر و سیمی از آن با تجهیزات نظارت آقای پنگ دادگاه براده می گویند.

چانگشا مترو می گوید: در آن ایالات متحده شکایت که آقای پنگ و اعضای خانواده رفت و در یک رشوه گرفتن ولگردی و قانونی شکنی بین سال 2010 تا 2017. آنها stashed پول در کانادا و با استفاده از آن برای به دست آوردن گذرنامه از قبرس و پوند سنت کیتس و نویس شکایت می گوید. زن و شوهر نیز خریداری خانه در آن دو کشور چین مدارک دادگاه می گویند.

دولت عامل مانیتور آقای پنگ پسر در چین با توجه به این عکس از آقای پنگ دادگاه براده.

گواهی حسن که چانگشا مترو وکلای ثبت شده در کالیفرنیا مورد از مردم به آنها گفت: شاهد و رشوه بخشندگان ادعا انتقال $3.3 میلیون در بودجه از جمله $40,000 الماس برای خانم جیا و 3.1 میلیون دلار داده شده به آقای پنگ برادر. در میان گواهی حسن اتهامات هستند که برخی از این وجوه سپرده شدند بیش از یک پارکینگ زیر زمینی در آقای پنگ آپارتمان پیچیده است. برخی از کسانی که گواهی حسن شد از مردم در زندان آقای پنگ را براده می گویند.

وانگ جون از بستگان می گوید: در یک استشهاد که او در چانگشا مترو کمک آقای پنگ پیدا کردن تیم های ساخت و ساز برای پروژه های مختلف و رشوه از پروژه تیم به آقای پنگ: “من بانک پاکت حاوی RMB 100,000 [درباره $14,000] در کنار مبل پنگ در خانه و به او گفت که در رعایت چینی ها سال جدید را از نزدیک شدن به این قدرشناسی پرداخت برای او از Xinhuahou جاده پروژه تیم ساخت و ساز. پنگ لبخند زد و گرفت و پاکت را بدون اینکه چیزی بگوید.”

وال استریت ژورنال می توانم پیدا آقای وانگ یا آقای پنگ را برای اظهار نظر ، هر دو در زندان هستند در چین به گفته آقای پنگ را براده.

آقای پنگ در اینجا در یک most-wanted-لیست عکس, تکذیب تخلف است.

آقای پنگ در ماه ژوئن تشکیل پرونده می گوید: “18 میلیون دلار اتهام در شکایت است, تکمیل, ساخت,” از آنجا که تنها در حدود 3 میلیون دلار در اتهام رشوه در ذکر شهادت شهود تقریبا همه از آن شهادت می گوید: رفتم به آقای پنگ برادر. پر کردن یادداشت های خانم جیا “می آید از یک بانکی در چین و ثروتمند است.”

در تابستان سال 2017, چند ماه پس از زن و شوهر وارد شده در کالیفرنیا یک نظم و انضباط کمیسیون رسمی از هونان تبدیل شده تا با افرادی که آقای پنگ در براده به عنوان یک “ضربه تیم ملی.” آنها بنا کردن زن و شوهر چینی در کالیفرنیا و تهدید به بازداشت یکی از دوستان و اعضای خانواده در چین مگر اینکه او ارائه شده آقای پنگ شماره تلفن با توجه به براده.

رسمی چن جیان به نام آقای پنگ گفتن او را که “یک تیم از 20 عوامل محلی و triad ها ملاقات میکند” ایستاده بود و آماده برای روح زن و شوهر به چین براده می گویند. آقای پنگ گفت: در این مقام است که او نمی خواهد بازگشت و که او و همسرش برای درخواست پناهندگی در آمریکا, آنها می گویند.

مجله نمی تواند کردهاید آقای چن و هونان نظم و انضباط کمیسیون که در آن آقای چن شد یک عضو نمی, پاسخ به سوالات کارگردانی آقای چن.

نظم و انضباط عوامل کمیسیون تبدیل به زن و شوهر و پسر او را از مهد کودک خود را در ماه اکتبر سال 2017 به یک یتیم خانه و منتقل به آقای پنگ که پسر خواهد بود برای تصویب قرار داده اگر آقای پنگ نمی گرداند, با توجه به دادگاه براده توسط آقای پنگ.

وزارت امور خارجه و دیگر مقامات ایالات متحده درگیر شدم در عرض چند هفته با توجه به دادگاه براده و مردم آشنا با این قسمت که کودک متولد شده بودند در ایالات متحده و در نتیجه یک شهروند آمریکایی. پس از هفته ها کشمکش و با رئیس جمهور تهمت به دلیل در چین برای اجلاس—پسر بود و بازگشت به پدربزرگ و مادربزرگ با توجه به براده و مردم آشنا با این قسمت. در حالی که پسر شده است را در پدربزرگ و مادربزرگ’ مراقبت از مقامات چینی نیست و اجازه هر گونه بازدید از کنسولگری آمریکا مقامات و یا به او اجازه داد به پیوست با پدر و مادر خود براده می گویند.

کسی که شکست ویندوز در زن و شوهر خانه جدید در خارج از لس آنجلس در بهار سال 2018 یک دادگاه تشکیل پرونده توسط آقای پنگ می گوید و اضافه کرد که زن و شوهر بر این باورند که “یک خانه گرم هدیه ای از چین با گفتن آنها را آنها می دانند که در آن زندگی می کنند.”

یک قطار ماگلو در چانگشا چین در سال 2015.

عکس: طولانی Hongtao/ایسنا/زوما پرس

زمانی که چانگشا مترو های واصل آن 2018 کالیفرنیا دعوی آقای پنگ وکیل آقای اگدن به دنبال حرکت پرونده به دادگاه فدرال استدلال آن فراتر رفت و یک کسب و کار اختلاف داده شده چگونه به ندرت چینی-دولت متعلق به اشخاص شکایت در دادگاه های ایالات متحده. یک قاضی فدرال را رد کرده و درخواست دولت دستور دادگاه آقای پنگ به پرداخت چانگشا مترو $62,000 برای ساخت آنچه گفته شد یک احمق ادعا می کنند که این شرکت طرح دعوی در دادگاه خود را نقض متمم اول قانون اساسی حقوق. او پرداخت می شود.

در حالی که ایالات متحده اقدامات قانونی کشیده دادستان در چین قرار دادن آقای پنگ و خانم جیا در دادگاه به صورت غیابی. یک هونان دادگاه تعیین شده در سال گذشته است که آنها و دیگر همکاران در زمان بیش از 200 میلیون یوان (حدود 29 میلیون) در رشوه. در ماه ژانویه به طور رسمی آنها را به جرم گرفتن رشوه.

هونان در دادگاه دستور مصادره زن و شوهر در خارج از کشور خواص و دارایی در چین که شامل نامشخص مقدار از طلا و پول نقد و اوراق قرضه به دلار, یورو و یوان. آن را به ارزش کل بیش از 17 میلیون دلار.

در ماه اوت سال 2018 دولت چین خواسته استرالیا به اجرای حکم و توقف در حدود 1 میلیون دلار در دارایی وجود دارد. دو ماه بعد پلیس فدرال استرالیا ثبت درخواست با دادگاه است. این سازمان کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد یا وضعیت دارایی.

مقامات در قبرس به طور مشابه به دنبال این درخواست. ضد پول شویی اقتدار در قبرس در بیانیه ای گفت: “ما می توانیم تایید می کنند که این اموال کشف و ضبط شده است با تصمیم دادگاه و ما در این روند از آن مصادره توسط دادگاه.”

نوشتن به Aruna Viswanatha در Aruna.Viswanatha@wsj.com و کیت اوکیف در kathryn.okeeffe@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort