دانشگاه هنگ کنگ آتش سوزی دموکراسی به عنوان مدافع چین بست پایین

“من دل به شاهد مرگ محبوب من دانشگاه گفت:” بنی تای بود که یک دانشیار استاد حقوق در دانشگاه هنگ کنگ است.

عکس: فیلیپ fong/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دلار هنگ کنگ—طرفدار دموکراسی مبارز بنی تای اخراج شد سه شنبه از شغل خود به عنوان یک دانشیار استاد حقوق در دانشگاه هنگ کنگ یک تصمیم است که بازیگران پال بیش گسترده تر علمی آزادی در شهر چین ادعا میکند قدرت خود را.

آقای تای مدافع نافرمانی مدنی که به زندان محکوم شد در سال گذشته به صورت عمومی-مزاحمت جرائم مربوط به دخالت خود را در یک 79-بعد از خیابان اشغال که فلج بخش هایی از هنگ کنگ در سال 2014. او گفت: بیمارستانها در حال تمام خواهد علامت پایان از اعضای هیات در دانشگاههای شهرستان در نظر گرفتن مواضع سیاسی.

“هیات علمی در موسسات آموزش در هنگ کنگ دیگر رایگان به اظهارات بحث برانگیز به عموم مردم در مورد سیاسی و یا اجتماعی بحث مهم” آقای تای گفت: پس از تصمیم گیری. “من دل به شاهد مرگ محبوب من در دانشگاه است.”

جلسه دانشگاه حاکم بر بدن و تا حدودی دولت منصوب شورا رای به خاتمه آقای تای قرارداد به صورت “خیر” پس زودتر احکام دادگاه با توجه به بیانیه ای از دانشگاه که به هیچ توضیح بیشتر. این شورا رد دانشگاه سنا ساخته شده از کارکنان و دانش آموزان است که آقای تای متعهد شده بود اما سوء اعمال خود نبودند زمینه را برای اخراج.

ترس برای مردم آزادی در هنگ کنگ باید سر به فلک کشید پس از چین تحمیل امنیت ملی قانون برای شهرستان در 30 ژوئن که در آن موظف بیشتر کنترل دولت بر نهادهای علمی رسانه ها و سازمان های غیر دولتی. سرما در حال حاضر دیده می شود برخی از آوازی مخالفان فرار از هنگ کنگ در حالی که بسیاری دیگر شده اند به طور موثر سکوت.

چین افتتاح امنیتی جدید در یک هتل در نزدیکی شناخته شده در اعتراض به نقطه داغ در هنگ کنگ یک هفته پس از اعمال امنیت ملی و قانون در شهر است. وال استریت ژورنال دن Strumpf گزارش. عکس: Li باند/زوما پرس

همچنین سهشنبه, شک و تردید بیش از انتخابات در شهر مقننه شروع به کوه پس از pro-پکن ارقام پا کردن تماس برای یک سال به تعویق افتادن انتخابات ، مجموعه ای برای سپتامبر. 6 پس از تجدید حیات از Covid-19 همه گیر که باعث این شهر سخت ترین-و در عین حال مستند اقدامات است.

طرفدار دموکراسی نامزدها ابراز امیدواری کرد که ریشه دار و گسترده antigovernment احساسات در شهرستان مه سوق دادن آنها به کنترل از قانونگذاری بدن که به آنها قدرت مانع سیاست های دولت.

شلیک آقای تای آخرین نشانه از زوال آزادی علمی در ماه های اخیر که شاهد مدارس نه تمدید قرارداد از معلمان که پشتیبانی antigovernment تظاهرات بیش از سال گذشته و کودکان ممنوع از آواز اعتراض آهنگ ها در مدرسه است.

بسیاری از ناظران ترس این مستعمره سابق بریتانیا سنت لیبرال آموزش و پرورش و تفکر انتقادی خواهد بود جایگزین چینی تبلیغ درس و سرکوب گفتمان سیاسی در هر دو مدرسه و دانشگاه در سطوح.

“این یک هشدار است که شما دیگر نمی تواند تکیه بر هنگ کنگ موسسات دانشگاهی برای محافظت از اعضای هیات علمی از اظهارات بحث برانگیز و اقدامات در بحث حساس اجتماعی و سیاسی و اختلافات گفت:” جروم کوهن یک استاد حقوق در دانشگاه نیویورک یکی از شماره های بین المللی دانشگاهیان که امضای نامه ای خواستار این دانشگاه به آتش آقای تای.

او گفت که این حرکت را بیشتر اثر سرما بر دانشگاهیان در هنگ کنگ و توانایی خود را به آزادانه صحبت می کنند.

پکن مقامات و رسانه های دولتی شده اند به شدت انتقادی از آقای تای از سال 2013 زمانی که او در میان گروهی که برای اولین بار پیشنهاد یک خیابان شغل به تقاضا پکن اجرای حق رای همگانی است که چین وعده داده شده مردم این شهر در زیر آن مقابله با بریتانیا برای حفظ هنگ کنگ semiautonomous تا 2047. دیدگاه خود را به واقعیت تبدیل شد و در اواخر سال 2014 و محوری نسل جدیدی از رهبران دانشجویی به جلو از جنبش دموکراسی خواهی.

آقای تای در حال حاضر رایگان به قید وثیقه و جذاب این اعتقاد عمومی-مزاحمت جرائم مربوط به 2014 تظاهرات که او محکوم به 16 سال در زندان است. او در دانشگاه بخش از قانون برای تقریبا سه دهه است که به خوبی شناخته شده برای نقش خود به عنوان یک استراتژیست در درون جنبش دموکراسی خواهی.

به عنوان شهر فوران به شورش سال گذشته بیش از یک در حال حاضر کنار گذاشته استرداد قانون پیشنهاد شده توسط دولت آقای تای بود تا حد زیادی محیطی شکل به عنوان مبارزه به رهبری یک نسل جدید و جوان تر-رادیکال فعالان آماده به استفاده از خشونت به هوا نارضایتی خود.

که جنبش ذکر شده بود توسط مقامات چینی به عنوان هدف امنیتی جدید قانون اما مقامات بارها و بارها استفاده می شود این قانون پس به عنوان یک هشدار به جانباز دموکراسی فعالان, دانش آموزان, معلمان و کارمندان دولت که در اعمال و کلماتی که به چالش پکن اقتدار ممکن است تخلف. قانون جرم فتنه تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی برای دخالت در هنگ کنگ امور.

آقای تای همچنان به فشار خود را طرفدار دموکراسی پیام و ادامه داد: به یک مشکل برای پکن است. در اوایل این ماه محقق تا به حال یک نقش کلیدی در سازمان غیر رسمی قانونی مقدماتی برگزار شده توسط هنگ کنگ مخالفان سیاسی برای انتخاب نامزدها برای آینده شورای قانونگذاری انتخابات.

چین رابط دفتر—یکی از نماینده آن بدن در این شهرستان گفت: روند پرهیاهو به چالش جدید امنیت ملی قانون است. دفتر گفت: هدف آقای تای سازماندهی گروه و حزب مخالف بود به “تصرف حکومت” از هنگ کنگ و اتهام آنها عمدا در مرحله یک انقلاب در این شهرستان است.

آقای تای گفت: او برنامه ریزی شده خود را به ادامه تحقیقات و آموزش در این قانون در یکی دیگر از ظرفیت. “مبارزه من برای هنگ کنگ حاکمیت قانون نیز متوقف نخواهد شد,” او گفت:.

قبل از آقای تای بود به زندان فرستاده می شود برای نقش خود در این تظاهرات او سعی کرده بود برای به دست آوردن بیشتر مردم به اجرا در ماه نوامبر انتخابات شوراهای ولسوالی ابتکار او به نام “پروژه طوفان است.” این تظاهرات موجب طرفدار دموکراسی گروه به پیروزی بیش از نرم افزار-استقرار رقبا.

این شهر بالا, رسمی, کری لام است و رياست دانشگاه. رئیس شورا که رای به آقای آتش تای عضو خانم لام کابینه. این دانشگاه گفت: در بیانیه ای که فرایند دقیق و بی طرفانه.

شیانگ ژانگ دانشگاه, رییس جمهور گفت: آن را تا به حال نشده است تصمیم گیری آسان برای شورای به اما که آن را نامناسب می شود به فاش کردن جزئیات خاص در مورد. “دانشگاه و ارزشهای تنوع دیدگاه ها و بحث شدید, استقبال از گفتمان و تعامل قوی,” او گفت:.

نوشتن به لوسی Craymer در Lucy.Craymer@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر